بیماری ناراحت کننده کریستیانو رونالدو فاش شد

به نظر می‌رسد که کریستیانو رونالدو در سخت‌ترین دوره فوتبالی خود به سر میبرد آنقدر سخت است که برای شرایطی که در آن قرار می‌گیرد از روانشناس کمک گرفته می‌شود. جوردن پیترسون یک چهر شناخته شده و سلبریتی اینترنتی است، اما کمتر کسی می‌داند که او یک روانشناس قهار است، و در معتبرترین نشریات پزشکی جهان منتشر شده است.

به باور رونالدو، کتابهای پیترسون بسیار مفید بوده است. این برنامه منچستر یونایتد پس از خواندن یکی از کتاب‌ها، تصمیم گرفت پیترسون را به خانه‌اش دعوت کند. این روانشناس در آن هنگام در انگلیس به سر میبرد. حدود دو هفته پیش بود که رونالدو تصویری از خود و پیترسون در اینستاگرام منتشر کرد بدون آن که چیزی بیشتر در این باره بنویسد.

آخرینا پیترسون در یک برنامه حضور داشت و از او سوال شد که در خانه رونالدو چه خبر بود. در این گفتگو مشخص شد که کریستیانو به دنبال درمان روانشناسی بوده است و پس از صحبت با جوردن پیترسون، حال بسیار بهتری پیدا کرده است. این روانشناس می‌گوید: «او من را دعوت کرد و من هم پذیرفتم. چند ماه پیش مشکلاتی در زندگی‌اش داشت و یک دوستش از ویدیوهای من را برایش ارسال کرده بود. او آن ویدیو را دید و بعد یکی از کتابهایم را خواند و به این نتیجه رسید که کتابم برایش مفید بوده است. او می خواست با من صحبت کند. به خانهاش رفتم و دو ساعت حرف زدیم. او تجهیزات ورزشی را به من نشان داد که با آن‌ها بدنش را در وضعیتی مناسب نگه می‌دارد. درباره شرکتهایش حرف زدیم. ما بیشتر به این پرداختیم که او در آینده چه می‌خواهد و با چه پشتی روبرو می‌شود.»

مجری برنامه به پیترسون به شوخی گفت که نقش او در واقع تد لاسو بوده است. تد لاسو شخصیت اصلی سریال به این نام است. پیترسون از این مقایسه خوشش آمد و گفت: «شاید او را دریافت کند که چنین چهره‌ای را در زندگی‌اش نیاز دارد، زیرا او در سخنرانی‌های من تا حدی چنین شخصیتی را دیده بود و من همیشه دوست دارم ببینم مردم چه می‌خواهند.»

روزنامه آس اسپانیا در گزارش خود نوشته به این ترتیب مشخص شده است که کریستیانو رونالدو از آسیب رنج می‌برد و به سراغ درمان حرفه‌ای رفته است. این برای یکی از بهترین تاریخ های فوتبالیست که دچار چنین وضعیتی می شود، اما خودش امیدوار است که در جام جهانی قطر به اوج روانی برسد.

خبرورزشی


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم