UConn با پرداخت 3.9 میلیون دلار به مربی سابق کوین اولی موافقت کرد

دانشگاه کانکتیکات روز پنجشنبه موافقت کرد که به کوین اولی 3.9 میلیون دلار بپردازد تا یک دعوای حقوقی طولانی را حل و فصل کند که تقریباً از زمانی شروع شد که مدرسه اولی، پسر مورد علاقه خود را از سمت مربیگری بسکتبال مردان در سال 2018 اخراج کرد.

این توافق پس از آن صورت گرفت که یک داور در ژانویه اعلام کرد که کانکتیکات به اولی، یک گارد برجسته سابق که مربی UConn در مسابقات قهرمانی ملی در سال 2014 بود، 11 میلیون دلار باقی مانده از قراردادش را بدهکار است. مدرسه در سال 2018 اولی را در میان تحقیقات NCAA در مورد تخلفات استخدام و پس از دو فصل شکست متوالی اخراج کرد.

در حالی که سخنگوی دانشگاه تصمیم داور در ژانویه را “بی معنی” خواند، لحن در روز پنجشنبه آشتی جویانه بود. در واقع، توافق شش صفحه‌ای، که تمام ادعاهای باقی‌مانده از سوی اولی را حل و فصل می‌کند، از هر دو طرف می‌خواهد که با «بدون نظر» یا کلماتی در این زمینه، به هرگونه پرسش رسانه‌ای درباره توافق پاسخ دهند.

اولی در بیانیه ای گفت: “خوشحالم که این موضوع اکنون به طور کامل و در نهایت حل شده است.”

NCAA در نهایت در سال 2019 کانکتیکات را برای یک سری مانورهای دور از قانون تحت نظر Ollie به مدت دو سال به صورت مشروط قرار داد: مدیران دانش آموز آمار بازی های پیکاپ را نگه می دارند و به مربیان گزارش می دهند. هماهنگ کننده ویدیویی که فیلم را با بازیکنان پخش می کند. یکی از دوستان اولی که مربی بود و برای تمرینات از بازیکنان پول نمی گرفت. و اولی در حال ترتیب دادن تماسی بین یک سرباز استخدام شده و ستاره های سابق هاسکی، ری آلن و رودی گی.

بازرسان NCAA همچنین اولی را به دروغ گفتن یا گمراه کردن آنها متهم کردند.

Ollie با یک جریمه نمایشی سه ساله مواجه شد که هر مدرسه ای که می خواست او را در آن زمان استخدام کند باید هر شش ماه یکبار به NCAA توضیح دهد که چگونه Ollie از قوانین خود پیروی می کرد. اولی که زمانی به عنوان یک مربی آینده NBA به حساب می آمد، اکنون در حال مربیگری برای Overtime Elite است، لیگی برای بازیکنان دبیرستانی و دانشگاهی که آرزوی بازی حرفه ای را دارند.

وکلای اولی استدلال کرده بودند که مدرسه مانند مربی سابق جیم کالهون در تحقیقات قبلی NCAA پشت سر او نبود.

پس از اینکه کانکتیکات در فصل دوم Ollie عنوان قهرمانی را به دست آورد، چهار تیم با رتبه بالا – از جمله فلوریدا رتبه اول در نیمه نهایی ملی – را از بین برد – ثروتش کاهش یافت. هاسکی ها از آن زمان تاکنون تنها یک بازی در مسابقات NCAA برده اند و هیچ کدام تحت هدایت مربی جدید، دن هرلی، برنده نشده اند.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s Authority and Traffic
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Visibility
نمایندگی پرینتر & راهکارهای بهینه سازی سئو
توضیحات سایت شرط بندی ورزشی
بازی انفجار آنلاین
تعمیرات پرینتر
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما