Mets Jose Quintana، David Robertson و Brooks Raley را معرفی می کند

کوینتانا، که در ژانویه 34 ساله می شود، اگر مانند فصل گذشته که در پیتزبورگ و سنت لوئیس امتیاز 2.93 را در 32 بازی شروع کرد، در زمین بازی کند، 2 سال و 26 میلیون دلار دزدی خواهد شد.

با یک تنظیم مکانیکی که سینک خود را تیزتر کرد، کوئینتانا تنها اجازه داد تا هشت خانه را اجرا کند. نسبت او 0.4 در هر نه اینینگ بهترین در لیگ برتر بیسبال بود. او اولین بازی خود را در سال 2012 انجام داد و هرگز به مسابقات جهانی نرسیده است و تصور می کرد که متس شانس خوبی به او می دهد.

کوئینتانا گفت: «این زمان واقعاً هیجان انگیزی است. “من فکر می کنم همه در مورد ما صحبت می کنند، و این خوب است. ما چیزی را نشان دادیم – می خواهیم برنده شویم. همانطور که دیوید می گوید، من دیگر جوان تر نمی شوم، پس زمان برنده شدن است. این تناسب کامل، تیم کامل است. ما در اینجا همه چیز برای نشان دادن آن داریم.»

رابرتسون، که در آوریل 38 ساله خواهد شد، با یانکیز 2009 برنده مسابقات جهانی شد و پاییز گذشته با فیلیز بازگشت و در افتتاحیه هیوستون یک سیو به دست آورد. او که بدون نماینده کار می‌کرد، می‌دانست از کجا باید در بازار آزاد خرید کند.

رابرتسون، که یک سال یک سال دریافت کرد، گفت: “گاهی اوقات شما باید کمی پول بیشتری صرف کنید تا بازیکنانی را که می خواهید، که فکر می کنید در آنها جا می گیرند، به دست آورید و کارکنان مناسب را کنترل کنید.” معامله 10 میلیون دلاری “من فکر می کنم این فقط چیزهای زیادی را در مورد صاحب ما نشان می دهد – او به آن متعهد است.”

مالک متس، استیون آ. کوهن، مجوز ثبت رکورد دستمزد تقریباً 350 میلیون دلاری را برای سال 2023 به اضافه 80 میلیون دلار جریمه مالیاتی لوکس صادر کرده است. قراردادهای ورلاندر، کوینتانا، رابرتسون، سنگا (پنج سال، 75 میلیون دلار)، ادوین دیاز (پنج سال، 102 میلیون دلار) و براندون نیمو (هشت سال، 162 میلیون دلار) به مبلغ 461.66 میلیون دلار خرج کردند.

اپلر گفت: “بسیاری از کارهای سنگین انجام شده است، اما این مانع از فرصت طلبی ما نمی شود.”

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

بازی انفجار آنلاین: جذابیت و فرصت‌های بی‌نظیر
How to Show Appreciation: A Guide to Tipping People
معرفی بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی جذاب
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada
تماس با ما