60مین هومر آرون قاضی برای یانکی ها به پیروزی رسید

این یکی از آن شب‌ها بود، از آن شب‌هایی که شما را به یاد قانون اساسی قرن گذشته بیسبال می‌اندازد: یانکی‌ها هستند، و بعد همه هستند. از رنگ‌های قهوه‌ای تا وضوح بالا، هیچ تیم دیگری در آن زمان یا اکنون تاریخ را با این عظمت و طنین انجام نمی‌دهد.

در نهمین مسابقه روز سه‌شنبه در برانکس، آرون جاج به سومین بازیکن تاریخ لیگ آمریکا تبدیل شد که به 60 بازی خانگی در یک فصل می‌رسد. بقیه نیز یانکی بودند: بیب روث در سال 1927 و راجر ماریس در سال 1961، و هر دو هم تیمی های تنومندی داشتند که آنها را کنار می زدند. برای روث لو گریگ بود و برای ماریس میکی مانتل.

پس چه چیز دیگری می‌توانست به دنبال 60مین هومر قاضی به دنبال داشته باشد جز یک گرند اسلم پایان‌ناپذیر توسط جیانکارلو استانتون، که بعداً در آن دوره، پیتسبورگ دزدان دریایی را 9-8 شکست داد؟ هیچ تنبل فعال دیگری نمی تواند مانند استنتون با قاضی ارتباط برقرار کند که زمانی 59 هومر را در یک فصل برای میامی کمربند می زد. باید استنتون می‌بود که چنین شبی را با یک آستر جیغ بلند روی صندلی‌های سمت چپ سرپوش بگذارد.

قاضی بعداً در اتاق مصاحبه با تحسین گفت: “این یک امضای جانکارلو استانتون است، لیزر 10 فوتی به میدان بیرون”. من یک صندلی ردیف جلو خوب برای آن صندلی داشتم. فکر می کنم کل تیم عقل خود را از دست داده است.»

قاضی متهم را از راهرو هدایت کرد تا در بشقاب به استنتون سلام کند. پیگیری قاضی برای رکورد AL – 61، توسط ماریس – یک دستاورد شخصی در یک بازی تیمی است. روث و ماریس فصل های طلایی خود را با قهرمانی به پایان رساندند و قاضی هرگز در سری جهانی بازی نکرده است. او در خط آماری خود بازی نمی کند.

استانتون گفت: «او امشب به 60 رسید، و انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. او باید کارهای بیشتری انجام دهد. این طرز فکر است. همیشه همینطور خواهد بود.»

هر چه در انتظار یانکی هاست، که با پنج بازی و نیم بازی در شرق AL تورنتو را رهبری می کنند، قاضی همیشه جایی در باشگاه 60 خانه ای خواهد داشت، یک مهمانی فقط سه نفره که فقط سه نفره راه راه دارند – به هر حال نسخه AL. بری باندز، مارک مک‌گوایر و سامی سوسا نیز در لیگ ملی، درست قبل از شروع تست بیسبال برای استروئیدها، به آنجا رسیدند.

مک‌گوایر و سوسا در سال 1998 از ماریس گذشتند. هر دو فصل بعد دوباره به رتبه 61 رسیدند و باندز با 73 هومر در سال 2001 رکورد را به نام خود ثبت کرد. قاضی نه تنها آن را احیا کرده است، بلکه این کار را بدون رقابت معنادار انجام داده است.

بون با اشاره به اینکه کایل شواربر از فیلادلفیا در سال 2022 بالاترین تعداد بازی های خانگی را دارد، گفت: “من به او باز می گردم که این کار را در این فصل انجام می دهد، شرایط این فصل.” او 40 سال دارد. یعنی باورنکردنی است، 60 تا 40. وقتی من بازی می کردم، بچه ها به طور معمول در دهه 50 و 40 می زدند، آنجا دسته جمعی. الان اتفاق نمی افتد

و برای اینکه خیلی جلوتر از میدان باشم و در سطحی که هست در پایگاه قرار بگیرم، برای کسب عنوان ضربتی تلاش کند، بازی همه جانبه ای را انجام دهد که او هست – در یک شب ناامیدکننده تا آن زمان، سعی کردم آن را بنوشید. من مدام «60» را روی تخته می دیدم که او در اطراف پایگاه ها می دوید. گرفتن آن برای من سخت است.»

قاضی – که عمدتاً برای ادامه بازی به سرعت عمل کرد – شب را به عنوان رهبر AL در هر دسته سه تاج با میانگین 0.316 و 128 دوش به پایان رساند تا با 60 هومر همراه شود. تنها دو یانکی (گریگ و مانتل) موفق به کسب یک تاج سه گانه شده اند.

برای بازیکنی که در حال تعقیب نقاط عطف است، به نظر می رسد قاضی به طور قابل توجهی بدون فشار بازی می کند. او 58 و 59 هومر خود را روز یکشنبه در میلواکی راه اندازی کرد، سپس در بازی بعدی خود به 60 رسید. هنگامی که استانتون در سال 2017 به 59 هومر خود رسید، فصل را بدون اتصال در سه بازی آخر خود به پایان رساند.

«چگونه با آن کنار آمدم؟ با نگرفتن آن،” استانتون گفت. بدیهی است که شما نمی توانید از آن فرار کنید، نمی توانید از آن پنهان شوید. می توانید در ورزشگاه بگویید، می توانید بگویید که پارچ آنها نمی خواهد کسی باشد که آن را رها می کند. پس این همه حواس پرتی اضافی است، سر و صدای بیرون. شما باید بتوانید همه اینها را فشرده کنید و همچنان در منطقه خود بمانید.”

قاضی این کار را در برابر ویل کرو، تسکین دهنده دزدان دریایی و برادرزاده رد رافینگ، پارچ تالار مشاهیر یانکی ها با یک پلاک در Monument Park انجام داد. کرو با یک سینک 3-1 با سرعت 94 مایل در ساعت قاضی را به چالش کشید و قاضی آن را 430 فوت در سفید کننده های زمین چپ منفجر کرد.

مایکل کسلر، 20 ساله، بازیکن توپ و بیرون زمین برای تیم بیسبال در سیتی کالج نیویورک، توپ را در یک پرش گرفت و آن را به قاضی بازگرداند. او با قاضی ملاقات کرد و چهار توپ بیسبال امضا و یک چوب دستی گرفت.

قاضی وقتی از او پرسیده شد که پس از ضربه زدن به هومر چه فکری کرده است، لبخند زد. او با پایه‌هایی که در اوایل بازی بارگذاری شده بود، شکست خورده بود، و حتی با هومر خود، یانکی‌ها همچنان با سه ران عقب بودند.

قاضی با خود فکر کرد: «ای مرد، احمق. “تو باید این کار را کمی زودتر انجام می دادی.”

با این حال، در یک زمینه تاریخی، قاضی بسیار زود است. روث در 154 امین بازی یانکی ها در سال 1927 به 60 رسید و ماریس در 159مین بازی آنها در سال 1961 به آن رسید. سه شنبه فقط صد و چهل و هفتمین بازی برای Judge’s Yankees بود – اما او ممکن است آنقدر سرگرم باشد که جایگاه رفیع خود را در تاریخ تیم حفظ کند.

قاضی گفت: “دریافت فرصتی برای بازی بیسبال در استادیوم یانکی با خانه ای مملو از جمعیت و تیمی که رتبه اول را دارد، این چیزی است که در مورد آن آرزو می کنید.” “من هر ثانیه آن را دوست دارم.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم