6 پادکست برای افراد آگاه و کنجکاو

قسمت آغازین: «راهنمای لباس پوشیدن، قسمت 1»

“99% نامرئی”، برنامه طولانی مدت رادیویی که به پادکست تبدیل شده است، نقش پنهان یا ناشناخته طراحی را در زندگی روزمره ما در نظر می گیرد، که اغلب بر معماری و ساختارهای فیزیکی تمرکز دارد. «Articles of Interest» به میزبانی Avery Trufelman، به عنوان یک مینی سریال با تمرکز بر لباس در «99% Invisible» شروع شد، اما به مجموعه‌ای مستقل تبدیل شد که چگونه طراحی لباس هم آینه و هم جامعه را شکل می‌دهد. اکنون در فصل چهارم، این سریال ساختارهای جنسیتی را در لباس، تاریخچه شگفت‌انگیز پیچیده پیراهن‌های هاوایی و کمد نمادین شر هوروویتز در فیلم «بی سرچشمه» بررسی کرده است (به طور خاص، این سوال که چرا هنوز در دنیای واقعی وجود ندارد. ). سال گذشته، این سریال اولین مینی سریال خود را با نام “American Ivy” در مورد محبوبیت همیشگی ظاهر آماده به نمایش گذاشت. سبک Preppy که از سبک Ivy League تکامل یافته است، به دنبال کالاهای اساسی و منظم – پیراهن‌های آکسفورد، chinos، کتانی‌های آکسفورد – است و آنقدر فراگیر شده است که اکنون به قول تروفلمن، «نه لباس یک خرده فرهنگ … بلکه لباس افراد غالب است. فرهنگ.” این امر علوفه زیادی را برای غواصی عمیق هفت قسمتی که در ادامه می آید فراهم می کند.

قسمت آغازین: “جیب ها”

این پادکست مد هفتگی که از سال 2014 آغاز شد، ترکیبی نادر از کمدی و تفسیرهای طنزآمیز را ارائه می دهد. لیزا روون با هدفی اعلام شده برای جلب توجه افراد داخلی و خارجی در صنعت. یک نویسنده امور مالی، و کارین ومبار، یک روزنامه‌نگار مد، درباره اخبار مد صحبت می‌کنند و آنچه را که با خرده‌فروشان، طراحان و برچسب‌های مشهور، و همچنین روی باند و فرش قرمز اتفاق می‌افتد، توضیح می‌دهند. به عنوان میزبان، روآن و ومبار به خوبی مطلع هستند، اما هرگز به گونه ای که با افراد تازه کار احساس بیگانگی کند. و گستره سوژه‌ها باعث می‌شود گوش دادن به طرز لذت‌بخشی غیرقابل پیش‌بینی باشد: در یک قسمت خاص، ممکن است درباره خرید تام فورد توسط استی لادر، نحوه تأثیر بیماری همه‌گیر بر دستمزد کارگران خرده‌فروشی یا داستان خارق‌العاده بزرگترین سرقت الماس در تاریخ جهان بشنوید.

قسمت آغازین: “دوزخ مد”

Business of Fashion که در سال 2007 به عنوان یک وبلاگ Typepad شروع به کار کرد، به منبعی برای اخبار و تحلیل در صنعت مد تبدیل شده است. پادکست همراه با موفقیت مشابهی با عمران آمد، مدیر اجرایی و موسس آن، پوششی را برای خلاقان و مدیران مد ارائه می‌دهد. اما این در دسترس‌ترین نقطه ورود برای افراد غیرخودی نیست، جایی که «The Debrief» وارد می‌شود. این نمایش هفتگی کوتاه‌مدت با میزبانی لورن شرمن، خبرنگار ارشد سابق کسب‌وکار مد، غواصی عمیق‌تری را در جریان اصلی‌تر ارائه کرد. موضوعات مد، مانند سقوط بسیار اغراق آمیز شلوار جین تنگ، افزایش لباس های مستقیم به مصرف کننده، و اینکه چگونه Gen Z در حال تغییر شکل صنعت هم به عنوان مصرف کننده و هم به عنوان کارمند است. “The Debrief” در ژانویه زمانی که شرمن BoF را ترک کرد، به پایان رسید، اما کاتالوگ پشتیبان برای هر کسی که به دنبال درک بهتری از مد مدرن است ارزش بررسی را دارد.

قسمت آغازین: “زوال جین لاغر”

«Who What Wear» یکی از اولین برندهای مد دیجیتالی بود که در سال 2006 توسط هیلاری کر و کاترین پاور سردبیران سابق مجله Elle تأسیس شد و در سال‌های پس از آن دو، خطوط لباس، یک شرکت رسانه‌ای و کتاب‌هایی نوشتند. سبک. در می 2021 اولین پادکست این برند ارائه شد که تجزیه و تحلیل روند، پوشش باند و مصاحبه با طراحان، استایلیست ها و افراد مشهور را ارائه می کرد. کر، که همچنین رهبری “زندگی دوم”، پادکستی در مورد محورهای شغلی، میزبانی صمیمی و دوست داشتنی است که مصاحبه هایش را انجام می دهد. از بسیاری دیگر در این ژانر به عمق بیشتری بروید. این نمایش همچنین منبعی هوشمندانه برای هر کسی است که کنجکاو در مورد لباس های هالیوود است؛ مصاحبه شوندگان شامل طراحانی از “پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه”، “دیزی جونز و شش” و “Gossip Girl” اصلی هستند. “

قسمت آغازین: “WWW 100: راهنمای قطعی (و جامع) شما برای خرید بهاره”

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

بازی انفجار آنلاین: جذابیت و فرصت‌های بی‌نظیر
How to Show Appreciation: A Guide to Tipping People
معرفی بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی جذاب
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada
تماس با ما