یامین‌پور افراد در شبکه‌های اجتماعی دوتابعیتی می‌شوند

وحید یامین‌پور معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان در اختتامیه چهارمین دوره جشنواره رسانه‌های دانش‌آموزی(رسانش) که در خبرگزاری فارس برگزار می‌شود، اظهار داشت: جمعی که امروز در آن حضور جمعی مهم هستند و من را به یاد نوجوانان می‌رسانند که فعالیت‌های دانش‌آموزی در حوزه را دارند. رسانه‌ام می‌اندازد. آن زمان رئیس انجمن اسلامی دبیرستان بودم و رسانه ما روزنامه دیواری بود.

به گزارش فارس، وی افزود: همچنین اولین باری که تلفن همراه از زمان دانشجویی‌ام، سه سال می‌گذشت. آن اولین گوشی تلفن همراه را می‌خرید، زمانی که فقط زنگ می‌خورد و قابلیت دیگری ندارد. تصورم که 10 تا 15 سال آینده تلفن همراه و اینترنت چه قدرتی را در کل جهان خواهد داشت و زندگی بشر را تحت‌تأثیر قرار می‌دهند.

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: در مورد جهانی که در حال حاضر در آن هستیم بیست سال پیش هیچ تصویری نداشتم و نسل ما با نسل نوجوان امروزی تفاوت آن در زندگی بدون موبایل است و در واقع ما دو زندگی با و بدون موبایل را تجربه می کنیم. کردند.

یامین پور با اشاره به نقش پررنگ رسانه در قدرت جهانی گفت: اولین دعوای بشری و مهم آن پس از خلقت بشر دعوا بر سر قدرت بوده است و در گذشته تنها زر و زور عامل قدرت بود ولی اکنون ابزار سومی بر آن اضافه شده است که آن قدرت اقناع و گفت‌وگو است و به عبارتی رسانه ابزار سوم قدرت می‌شود.

ویان کرد: اکنون در شبکه‌های اجتماعی جهانی جهانی است و به موازات جهان واقعی وجود دارد که در آن حاکمیتی موازی حاکمیت ملی می‌پذیرد و شهروند شبکه‌های اجتماعی جهانی وجود دارد. دیگر حاکمان در جهان معنای جغرافیایی مانند گذشته است.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: به عبارتی همه افراد در جهان که اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی جهانی مانند توئیتر و اینستاگرام دوتابعیتی دارند می‌شوند و حالا این حائز اهمیت دارد که کاربران در ایران از جمله شما دانش‌آموزان که فعالیت رسانه‌های خود را آغاز کرده‌اند، تابعیت دارند. جمهوری اسلامی را بیشتر پذیرفته‌اید یا شبکه‌هایی که شهروند مجازی در آن هستند؟

وی در ادامه گفت: جمهوری اسلامی ایران، حجاب و عفاف را ارزش می‌دانند، اما برخی از شبکه‌های اجتماعی این موضوع را مطرح می‌کنند که خانواده اصالت ندارد و حجاب و عفاف ارزش ندارد. اکنون در سراسر جهان، حاکمیتهای ملی از دست‌رفتن مردمشان را نمی‌توانند مالک شبکه اجتماعی‌شان باشند.

وی خطاب به دانش‌آموزان حاضر در جلسه‌ای که رسانه‌های خود را شروع کرده‌اند، گفت: شما دانستید یا ندانسته‌ترین نوع کنشگری را انتخاب کرده‌اید. تعداد زیادی از کاربران دیگر به سایت‌های خبری مراجعه نمی‌کنند و کامل وارد فضای اجتماعی می‌شوند. خبرگزاری فارس هم به درستی وارد فضای شبکه اجتماعی شده و فعالیت رسانه های خود را در این راستا پررنگ تر کرده است.

یامین‌پور با بیان اینکه جهان رسانه‌های جهانی پرجوش و خروش است، گفت: امیدوارم شما دانش‌آموزان از این جهان پرجوش و خروش با موفقیت و سلامت عبور کنید و جزوه مسخ‌شدگان برخی از شبکه‌های اجتماعی قرار نگیرند. همچنین جزوه تأثیرگذاران باشید و در زمره مسخ‌شدگان در شبکه‌های اجتماعی قرار نگیرید.

وی به نظر افکار عمومی اشاره کرد و گفت: هدف اصلی پیامبران، هدایت افکار عمومی بوده است و این مسئله از گذشته نیز مورد توجه قرار گرفته است.

معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به افزایش سواد رسانه‌ای دانشجویان گفتند: این موضوع باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: یک تجربه شگفت‌انگیز برای علاقمندان به شرط‌بندی
Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s Authority and Traffic
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Visibility
نمایندگی پرینتر & راهکارهای بهینه سازی سئو
توضیحات سایت شرط بندی ورزشی
بازی انفجار آنلاین
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما