گزارش دوشنبه شما & نیویورک تایمز

رئیس جمهور بایدن در مصاحبه ای که دیروز از شبکه سی ان ان پخش شد، گفت که اوکراین برای عضویت در ناتو آماده نیست. او گفت که آغاز روندی برای اجازه دادن به کشور برای پیوستن به ائتلاف در بحبوحه یک جنگ، “پیش از موعد” خواهد بود، زیرا انجام این کار همه اعضای ناتو را وارد درگیری نظامی با روسیه می کند.

بایدن گفت که او فکر نمی‌کند «در ناتو درباره وارد کردن یا عدم ورود اوکراین به خانواده ناتو در حال حاضر اتفاق نظر وجود داشته باشد» و این روند تنها پس از توافق صلح با روسیه ممکن است رخ دهد. او افزود که برای عضویت اوکراین باید «شرایط دیگری از جمله دموکراسی‌سازی» برآورده شود.

رئیس جمهور دیروز سفر خود را به اروپا آغاز کرد که شامل نشست دو روزه ناتو در ویلنیوس، لیتوانی، جایی که جنگ روسیه در اوکراین در آن رخ می دهد – و تصمیم هفته گذشته ایالات متحده برای تامین مهمات خوشه ای به کیف که توسط اکثر متحدانش ممنوع است، خواهد بود. – تمرکز اصلی خواهد بود.

تحلیل و بررسی: استیون ارلانگر، خبرنگار ارشد دیپلماتیک ما در اروپا، گفت: “وظیفه اصلی این نشست ناتو نشان دادن اتحاد و همبستگی این ائتلاف در حمایت از اوکراین است.” ما فکر می کنیم، روسیه معتقد است که می تواند از حمایت غرب از اوکراین پیشی بگیرد. و واقعاً وظیفه اصلی این اجلاس این است که به رئیس جمهور ولادیمیر پوتین بگوییم «این اتفاق نخواهد افتاد.» در مورد اهداف نشست بیشتر بخوانید.

500 روز جنگ: اوکراین رئیس جمهور، ولودیمیر زلنسکی، این نقطه عطف را با ویدئویی از بازدید خود از جزیره ای در دریای سیاه که به نماد مقاومت اوکراین تبدیل شده است، مشخص کرد.


در انتخابات سراسری اسپانیا در اواخر این ماه، نظرسنجی ها نشان می دهد که پدرو سانچز، نخست وزیر لیبرال، با به دست گرفتن کنترل احزاب محافظه کار برکنار خواهد شد. وکس، یک حزب راست‌گرای تندرو، ممکن است به محافظه‌کاران میانه‌روتر در ائتلافی بپیوندد و این اولین حزب راست‌گرای پس از دیکتاتوری فرانسیسکو فرانکو باشد که وارد دولت ملی اسپانیا می‌شود.

ظهور Vox بخشی از روند فزاینده احزاب راست افراطی است که محبوبیت خود را افزایش می‌دهند و در برخی موارد با ورود به دولت‌ها به عنوان شرکای کوچک در اروپا قدرت را به دست می‌آورند. پیشرفت‌های پیوسته آنها به بحثی که اکنون در میان لیبرال‌ها در مورد چگونگی دور زدن یک راست ناگهانی تأثیرگذارتر، فوریت می‌بخشد.

احزاب اختلافاتی دارند، اما عموماً از پیامدهای اقتصادی جهانی شدن هراس دارند و می گویند که کشورهایشان هویت ملی خود را به دلیل مهاجرت، اغلب از کشورهای غیر مسیحی یا با اکثریت غیرسفیدپوست، از دست خواهند داد، اما همچنین به اتحادیه اروپای قدرتمندی که به اعتقاد آنها فقط مراقب مهاجرت است. نخبگان

در جای دیگر: در سوئد، دولت در حال حاضر به حزبی با ریشه های نئونازی وابسته است و به آن در سیاست گذاری تا حدودی نفوذ داده است. در فنلاند، راست به ائتلاف حکومتی صعود کرده است. و در ایتالیا، راست افراطی به تنهایی قدرت را در دست گرفته است – حتی در شرایطی که نخست وزیر جورجیا ملونی، معتدل تر از آن چیزی که بسیاری انتظار داشتند، حکومت کرده است.


جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا، پس از 10 ساعت ملاقات در طی دو روز در پکن، گفت که او معتقد است که ایالات متحده و چین علیرغم “اختلافات قابل توجه” در جایگاه ثابت تری قرار دارند. او افزود: “ما معتقدیم که جهان به اندازه کافی بزرگ است که هر دو کشور ما پیشرفت کنند.”

یلن در بحبوحه این امید به چین آمد که ایالات متحده می تواند روابطی را که سال ها در حال وخیم شدن بوده و اخیراً به دلیل تنش های مهم از بین رفته بود از سر بگیرد – از جمله جنگ در اوکراین، یک بالون جاسوسی چینی که بر فراز خاک ایالات متحده پرواز کرد و … تشدید مبادله محدودیت های تجاری دو کشور.

یلن اعلام کرد که دو طرف ارتباطات مکررتری را در بالاترین سطوح دنبال خواهند کرد و گفت‌وگوی بهبود یافته را راهی برای جلوگیری از ایجاد بی‌اعتمادی و از بین بردن رابطه‌ای توصیف کرد که او آن را «یکی از مهم‌ترین روابط زمان ما» خواند.

مراحل بعدی: کاهش معنادار تنش اقتصادی ممکن است محتمل نباشد. هیچ اطلاعیه ای مبنی بر پیشرفت یا توافقی برای ترمیم شکاف های پایدار بین دو کشور وجود نداشت و یلن تصریح کرد که دولت بایدن نگرانی های جدی در مورد بسیاری از اقدامات تجاری چین دارد.

ساکنان میامی برای عرق کردن و رنج کشیدن در ژوئن و ژوئیه تند، پاداش شیرینی دریافت می‌کنند: انبه‌های شادابی که از درختان حیاط‌ها، خیابان‌ها و مراکز تجاری باریکه سرخ می‌شوند.

تیموتی واتسون، پروفسوری که در حال کار بر روی کتابی درباره تاریخچه انبه در فلوریدا است، گفت: انبه ها از طریق کارگران باهاما و کوبا که دانه در جیب خود آورده بودند به منطقه آمدند. او گفت که فرهنگ انبه “یکی از معدود چیزهایی است که مردم را در این منطقه شهری فوق العاده شکسته به هم می پیوندد.”

فوتبالیستی که از تصادف اسب جان سالم به در برد: چگونه سرجیو ریکو مرگ را فریب داد

یک آمریکایی 6 فوتی 7 آس دوست: کریستوفر یوبانکس یک سال پیش در رتبه 163 قرار داشت. اکنون او در حال جبران زمان از دست رفته است. پوشش بیشتر ویمبلدون را ببینید.

از روزنامه تایمز: یک روز پس از اعلام برنامه خود برای بازنشستگی در سال جاری، مگان راپینو، ستاره فوتبال آمریکایی، تور خداحافظی خود را به عنوان یک جایگزین استفاده نشده در مسابقه اخراج تیمش آغاز کرد.

بیانسه شنبه شب برای اولین نمایش آمریکای شمالی از تور جهانی رنسانس خود در تورنتو روی صحنه رفت، که بر آلبومی متمرکز بود که تاریخ موسیقی رقص را با تأکید بر مشارکت سیاهپوستان و نوآوران عجیب و غریب می گذراند.

بیانسه با پوشیدن یک لباس مینی برقی و زنجیر، نمایش را با تقریباً 30 دقیقه از تصنیف‌ها و برش‌های عمیق آغاز کرد که به روزهای قبلی او بازمی‌گردد. لیندسی زولادز، منتقد موسیقی پاپ در تایمز می‌نویسد: «مجموعه‌ای دو ساعت و نیم آغاز شد که از نظر بصری تماشایی، از نظر آوازی جاه‌طلبانه و گاهی اوقات گیج‌کننده بود».

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s Authority and Traffic
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Visibility
نمایندگی پرینتر & راهکارهای بهینه سازی سئو
توضیحات سایت شرط بندی ورزشی
بازی انفجار آنلاین
تعمیرات پرینتر
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما