کامیلا پستی بدون اختیارات حاکمیتی دریافت می کند & بخوانید تفاوت بین همسر ملکه و ملکه چیست اخبار جهان

دهلی نو: پس از هفت دهه، بریتانیا یک زن جدید برای نامیدن ملکه دارد. همسر چارلز، کامیلا، دوشس کورنوال، این عنوان را می‌پذیرد، حتی اگر هیچ یک از اختیارات حاکم را به او نمی‌دهد. کامیلا به عنوان ملکه همسر شناخته می شود – عنوانی که با برکت ملکه الیزابت دوم پس از سال ها مشاجره به دست آمد و به روزهای قبل از ازدواج او حتی با شاهزاده چارلز برمی گردد.

همیشه مسلم نبود که کامیلا 75 ساله این عنوان را به دست بیاورد. حتی اگر به طور کلی، همسر یک پادشاه به طور سنتی تاج گذاری شود، اما این سوال که کامیلا چه عنوانی را در زمانی که چارلز پادشاه شد، برای سال‌ها مشکل بود.

این به دلیل حساسیت در مورد موقعیت او به عنوان همسر دوم و موج غم و اندوهی بود که پس از مرگ همسر سابقش، پرنسس دایانا، در یک تصادف اتومبیل در سال 1997، بر بریتانیا را فرا گرفت.

طبق عادت، کامیلا در مراسم تاجگذاری چارلز مسح خواهد شد، اگرچه ممکن است این امر حذف شود.

در سال 2010 در مصاحبه ای با NBC، از چارلز پرسیده شد که آیا کامیلا “ملکه انگلیس می شود، اگر و کی پادشاه شوید.” او مردد شد و پاسخ داد: «این، خوب… خواهیم دید، نه؟ این می تواند باشد.»

این سوال زمانی حل شد که الیزابت اعلام کرد که می خواهد کامیلا پس از پادشاه شدن پسرش به عنوان ملکه همسر شناخته شود.

تفاوت بین ملکه همسر و ملکه regnant چیست؟

ممکن است توجه شود که همسر ملکه شریک زن، همسر یا همراه پادشاه است. همسر یک نقش رسمی نیست و نماد حمایتی است که شخص از پادشاه می کند. این با ملکه سلطنتی که به تنهایی حاکم است، مانند ملکه الیزابت دوم متفاوت است.

قدرت هایی که پادشاه در بریتانیا از آن برخوردار است چیست؟

پادشاهی قدیمی ترین شکل حکومت در بریتانیا است. در یک سلطنت، یک پادشاه یا ملکه رئیس دولت است. سلطنت بریتانیا به عنوان یک سلطنت مشروطه شناخته می شود. این بدان معناست که در حالی که حاکمیت رئیس دولت است، توانایی ایجاد و تصویب قانون در اختیار پارلمان منتخب است.

ماهیت گسترده اختیارات قانون اساسی ملکه الیزابت دوم – برای انتصاب و عزل وزرا، تنظیم خدمات کشوری، صدور گذرنامه، اعلان جنگ، برقراری صلح، هدایت اقدامات ارتش، و مذاکره و تصویب معاهدات، اتحادها و موافقت نامه های بین المللی. – در یک دموکراسی مدرن دقیقاً به این دلیل که به ندرت مورد استفاده قرار می گرفتند، تحمل می شدند.

علاوه بر بریتانیا و استرالیا، ملکه همچنین در آنتیگوا و باربودا، باهاما، باربادوس، بلیز، کانادا، گرانادا، جامائیکا، نیوزیلند، پاپوآ گینه نو، سنت کیتس و نویس، سنت لوسیا، سنت، رئیس دولت بود. وینسنت و گرنادین ها، جزایر سلیمان و تووالو.

درباره کامیلا، دوشس کورنوال

در طول دهه ها، کامیلا با احتیاط، شخصیت زمینی و وفاداری به همسرش بخش زیادی از مردم بریتانیا را به خود جلب کرده است.

چارلز و کامیلا در سال 2005 در یک مراسم خصوصی در گیلدهال ویندزور ازدواج کردند.

از آن زمان، کامیلا ده ها وظیفه سلطنتی را بر عهده گرفته است. او حامی یا رئیس بیش از 90 موسسه خیریه است و علاقه خاصی به کار روی حیوانات، ترویج سواد و توانمندسازی زنان نشان داده است. او همچنین صدای خود را به عنوان یک سخنران عمومی پیدا کرده است و با مبارزات انتخاباتی در مورد مسائل دشواری مانند خشونت جنسی علیه زنان و آزار خانگی احترام به دست آورده است.

(با ورودی های نمایندگی)

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s Authority and Traffic
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Visibility
نمایندگی پرینتر & راهکارهای بهینه سازی سئو
توضیحات سایت شرط بندی ورزشی
بازی انفجار آنلاین
تعمیرات پرینتر
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما