چگونه می توان با استفاده از نکات زیر با هر مشکل روان درمانی به راحتی برخورد کرد

Psychotherapyفروید (بدون تجربه زیاد) ادعا کرد – و به نظر می رسد همه افراد دیگر بی خیال تکرار شده اند – که درمان روان پریشی و اسکیزوفرنی با روان درمانی غیرممکن است. برای ارائه مرتبط‌ترین و مفیدترین اطلاعات و درک اینکه کدام اطلاعات مفید است، ممکن است ایمیل و اطلاعات استفاده از وب‌سایت شما را با سایر اطلاعاتی که درباره شما داریم ترکیب کنیم.

درمان اختلال دو قطبی

او همچنین خاطرنشان می کند که افرادی که در حالت روان پریشی قفل شده اند – موضوعی که در فریدا فروم رایشمن (درباره او در زیر ببینید) – ممکن است با حضور یک پزشک بیمار کمک شود: "از آنجایی که ارتباط به طور بالقوه وجود دارد. در هر کس، پس ممکن است او وقت خود را در نشستن ساعت ها با یک کاتاتونیک ساکت که هر مدرکی نشان می دهد که وجود او را تشخیص نمی دهد، تلف نمی کند» (26). فروم رایشمن این را می گوید، و همانطور که خواهیم دید، کریستوفر بولاس هم همینطور.

لینگ ادعای جالبی از یک بیمار در گروه درمانی را بازگو می کند که احساس می کرد بیمار دیگری وجودش را تهدید می کند و بنابراین اولین بیمار دقیقاً به ادعای او برای حفظ وجود خود بسیار استدلال می کرد. تکنیک هایی برای گروه درمانی نیز ایجاد درمان افسردگی بدون دارو شده است. او درباره کار بالینی خود در اولین کتابش می نویسد که من به تازگی آن را به پایان رساندم: خود تقسیم شده: مطالعه وجودی در سلامت عقل و جنون.

سیاست منتج از ترویج کار به عنوان درمان، که سازمان های شما اکنون از آن حمایت می کنند، توهین آمیز و خطرناک است. در اینجا بدهی های لینگ به وینیکات و فیربرین بسیار واضح است. در این کتاب، لینگ در مورد بدهی‌هایی می‌نویسد که من نمی‌دانستم او داشته است، از جمله به جوک ساترلند (نویسنده مطالعه جالب Fairbairn's Journey into the Interior)، چارلز رایکرافت، و DW بزرگ.

درمان افسردگی بدون دارو

درست به عنوان فرعی خود، لینگ بلافاصله به این ادعا می پردازد – برگرفته از تمدن فروید و نارضایتی های آن – که آنچه ما آن را "روان پریشی" می نامیم ممکن است نشانه ای از انشعاب جدی از بخش های غیرقابل تحمل جهان ما باشد، و در نتیجه بیشتر یک "علت" بیرونی-اجتماعی تا یک "علت" داخلی-زیست پزشکی. اغلب اتفاقات بد یا منفی که در بیرون در زندگی ما رخ می دهد – زباله ها – بر درون ما تأثیر می گذارد.

زندگی‌نامه دوست‌داشتنی گیل هورنشتاین درباره فریدا فروم رایشمن مرا متقاعد کرد که باید اصول روان‌درمانی فشرده این دومی را نیز بخوانم، که اکنون به نحو سودآوری انجام داده‌ام. پس از پایان کتاب The Divided Self اثر لینگ، در کنار خواندن بیوگرافی دانیل برستون از لینگ، بال جنون: زندگی و کار RD، نظرات را بخوانید، اعتبارسنجی را ارزیابی کنید، و در نظر بگیرید که چگونه می‌توانید از مسئولیت‌پذیری اطمینان حاصل کنید، اگر چیزی در طی یا پس از درمان

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial