چگونه قانون جذب را بدون خرج کردن دست و پا اجاره کنیم

وقتی تمام شد که تمام اتفاقاتی که در آن لحظه باید بیفتد را تصور می کردم، چشمانم را می بستم و خودم را در همان لحظه می دیدم. یادگیری استفاده از این قدرت و استفاده مثبت از آن می تواند به طور جدی چشمان شما را به روی زندگی شگفت انگیز جدیدی که در انتظار شماست باز کند. این جملات تاکیدی مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه شما وارد می شود و پاسخ خلبان خودکار به رفتارهای مثبت تر را دوباره برنامه ریزی می کند. من معتقدم اگر همه ما تلاش آگاهانه ای برای ایجاد افکار مثبت بیشتر و زندگی در این حقیقت داشته باشیم، می توانیم به ایجاد جهانی صلح آمیز تر برای نسل بعدی کمک کنیم. با یادگیری استفاده از قدرت جملات تاکیدی برای کمک به تقویت قدرت ناخودآگاه خود، می توانید مقدار زیادی پتانسیل را که هرگز نمی دانستید دارید، باز کنید. یادگیری استفاده صحیح از قدرت ضمیر ناخودآگاه خود می تواند به معنای زندگی با پتانسیل واقعی ذاتی شما باشد. بله، شما باید رویای خود را زندگی کنید تا بتوانید آن را شروع کنید. اجازه دادن به افکار خود برای تغذیه ضمیر ناخودآگاه شما می تواند به معنای تفاوت بین زندگی در ترس و زندگی در زندگی شما باشد.

به عنوان مثال: اگر به طور مداوم در امتحانات خود شکست خورده اید، اما این بار به اندازه کافی آماده شده اید، ممکن است همچنان افکار منفی در مورد شکست به ذهن شما خطور کند و به اعتبار خود شک کنید. وقتی یک فکر منفی به ذهنتان می رسد، آن را با یک فکر مثبت جایگزین کنید. زمانی که کودکان دوران کودکی آزار، خشونت، اعتیاد، صحبت های منفی و آسیب را پشت سر می گذارند به این دلیل است که قبلاً جایی در خانواده آنها وجود داشته است. بسیاری از معلمان قانون جذب (وب سایت مربوطه) که در این فیلم حضور داشتند، در مدارهای تاک شو برای تبلیغ فیلم و خود قانون قرار گرفتند. یادگیری در مورد قانون جذب شامل دانستن تکنیک ها و ابزارهای مختلفی است که بسیاری از افرادی که این مفهوم را تمرین می کنند در مورد آنها صحبت می کنند. چند تکنیک وجود دارد که می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. به خواندن ادامه دهید تا در مورد این روش ها بیشتر بدانید.

راه هایی که ممکن است شما را به بیراهه بکشاند.

اطمینان حاصل کنید که سفارش شما همان چیزی است که واقعا می خواهید و به آن کمک کنید تا با اعتقاد شما به واقعیت برسد. اگر کسی بخواهد قلمرو امکانات خود را در واقعیت نشان دهد، باید تمام توجه و انرژی خود را روی آن متمرکز کند. در حالی که شکل ذره با حواس قابل درک است، شکل طول موج آزادانه جریان دارد و پتانسیل کامل برای عمل در قلمرو همه احتمالات دارد. من همچنین عاشق مکالمات فیلمنامه ای هستم که ممکن است وقتی در حمام یا حمام هستم داشته باشم. وقتی کیهان این انتقال را متقابل می کند، ممکن است آن را به عنوان صدایی که در گوش شما زنگ می زند، دریافت کنید. راه هایی که ممکن است شما را به بیراهه بکشاند. قانون جذب در مورد یافتن راه هایی برای به کار انداختن آن نیست – همیشه کار می کند.

Law Of Attraction

بنابراین، اجازه دهید نگاهی کوتاه به برخی از راه‌های دستیابی به آن بیندازیم. برخی از ظاهرهای کوتاه افراد در مصاحبه هایشان از "قانون جذب" صحبت نمی کنند، بنابراین حمایت آنها از مفاهیم توسط بینندگان فرض می شود. اختصاص دادن زمانی برای مدیتیشن فقط برای چند دقیقه در هر روز بر تمرکز ذهنی و رفتار شما تأثیر مثبت خواهد گذاشت. برخی از دانشمندان تصور می‌کنند که بسیاری از پدیده‌هایی که همیشه مافوق طبیعی می‌پنداشتیم (مانند تماشای از راه دور، تله‌پاتی و موارد مشابه) در واقع پدیده‌هایی کاملاً طبیعی و قابل توضیح هستند، اگرچه علم ممکن است چند سال با درک مکانیسم‌های دقیق فاصله داشته باشد. پشت سر آنها افراد مشهور زیادی وجود دارند، از جمله میلیونرها، ستاره های سینما و اساتید معنوی که می گویند راز موفقیت و/یا خوشبختی آنها قدرت تفکر متمرکز آنهاست. حتما در مورد قانون جذب شنیده اید. ایده پشت کتاب و فیلم "راز". همه ما آگهی های تبلیغاتی صندوق کالج متحد سیاهان را در دهه 80 به یاد داریم. یا حداقل، شعار آن را به خاطر می آوریم: "ذهن چیز وحشتناکی است که باید هدر رود".

این موضوع در فیلم ها و کتاب هایی مانند «راز» توضیح داده شده است که قانون جذب را توضیح می دهد. به میزان قابل تبیین آن علم حضوری می گویند. در واقع تمام قدرت های به اصطلاح «فوق طبیعی»، «روانی» یا «esp» با اصطلاحات علمی با استفاده از فیزیک کوانتومی توضیح داده شده اند. هر چند شگفت انگیز به نظر می رسد، پیشرفت های اخیر در فیزیک کوانتومی بیش از پیش آنچه را که ادیان باستانی برای هزاران سال گفته اند را نشان می دهد. این واقعیتی که ما در آن زندگی می کنیم در واقع صرفاً محصول ذهن ماست. به عبارت ساده تر به معنای مادی کردن چیزها یا ایجاد چیزی در واقعیت است. آنها با قلب خودپنداره شما صحبت می کنند و به شما کمک می کنند باور کنید که از آن دسته افرادی هستید که چیزهای خوب را جذب می کنید. و هر نوع انرژی ذهنی، عاطفی و فیزیکی که از خود ساطع کنید چیزها و تجربیاتی از انرژی مشابه را جذب می کند. فقط باید توانایی های ذاتی خود را درک کنید و به قدرت ذهن برای دستیابی به چیزهایی که از زندگی می خواهید ایمان داشته باشید. شگفت‌انگیز است که با این تکنیک‌ها چه کاری می‌توانید انجام دهید، از تغییر باور از آنچه اکنون به آن باور دارید به آنچه می‌خواهید باور کنید یا حتی در آینده هدفی را در ضمیر ناخودآگاه خود قرار دهید.

با ناخن و دندان شما مبارزه می کند.

حتی نرسیدن و دریافت نکردن هر چیزی را که می‌خواهید ناراحت می‌کند، زیرا از قبل باور دارید که وجود دارد. بسیاری از مذهبی‌های جهان به ما می‌گویند که قدرت دعا می‌تواند هر چیزی را که می‌خواهیم به ما برساند، اگرچه باید به این فکر کنیم که چگونه باورها در آن جا می‌شوند. می‌جنگد تا شما را در یک حالت ثابت نگه دارد، مگر اینکه باور داشته باشید که آنچه را که می‌خواهید دارید، فقط با استفاده از سیستم نظم‌دهی کیهانی‌تان. با ناخن و دندان شما مبارزه می کند. آیا از جاروبرقی روی فرش کثیف یا یک مسواک کوچک استفاده می کنید؟ این ممکن است توضیح دهد که چرا بسیاری از روانشناسان ورزشی برای باز کردن این باور استفاده می کنند. هرکسی این قدرت را در ذهن خود دارد، اما این چیزی است که از آن استفاده نمی‌کند، زیرا ذهن‌شان به این حقیقت آموزش داده شده است که آشکار کردن رویاها تنها به شانس بستگی دارد. اینکه تنها با تلاش، مبارزه و کمی شانس می توانید رویاهای خود را محقق کنید. اما حقیقت این است که رویاها با قدرت افکار شما و نیروی محرکه انرژی مثبت شما آشکار می شوند.

آنها به شما اجازه خواهند داد که از شر تفکرات قدیمی و خسته خود خلاص شوید و سپس متوجه خواهید شد که چیزهای زیادی در راه است. اگر بتوانم به اندازه کافی مثبت باشم، فکر می کنم همه چیز درست می شود. این برای هر چیزی که باعث شود این احساسات بلافاصله شما را از LOA و انرژی کوانتومی مثبت کیهان خارج کند، سخت است. در واقع، شما در کار آنقدر خوب هستید که نتیجه نهایی یک اثر هنری کامل خواهد بود! پتانسیل یا توان انرژی می تواند به هر چیزی منجر شود. ذهن ما پتانسیل های زیادی دارد که اکثر ما آنها را بدون استفاده رها می کنیم. باید اجازه بدی به همین دلیل، بسیاری از موسسات به آموزش آنلاین به عنوان جایگزینی مناسب برای رفع نیازهای روز روی آورده اند. یک ارزیابی مدرن در مورد تاریخچه اولیه قانون مربع معکوس این است که "در اواخر دهه 1670"، فرض "نسبت معکوس بین گرانش و مربع فاصله نسبتاً رایج بود و توسط تعدادی از افراد مختلف برای موارد مختلف ارائه شده بود." دلایل". این نشان می دهد که نه تنها از نظر تئوری امکان پذیر است، بلکه در واقع یک قانون فیزیکی است که به شما امکان می دهد هر آنچه را که از زندگی می خواهید ظاهر کنید، فقط با برقراری ارتباط موفقیت آمیز با ضمیر ناخودآگاه خود.

شما برای آنها خوشحال خواهید شد و امیدواریم که هر زمان که شام ​​شما ظاهر می شود، برای شما خوب باشد. با یادگیری کنترل قدرت ذهن، می توانید توانایی تأثیرگذاری بر دنیای اطراف خود را به دست آورید و تقریباً به هر چیزی که می خواهید برسید. شما شروع به صرف تمام انرژی خود برای رسیدن به این هدف می کنید، اقداماتی مانند ماهیگیری برای ارتقاء را انجام می دهید تا بتوانید پول لازم برای خرید این خانه جدید را بدست آورید، شروع به فکر کردن در مورد اینکه چگونه کارهای لازم را برای تنظیم درست کارها انجام خواهید داد. شما می خواهید و حتی در حال تحقیق در مورد چگونگی دریافت بهترین وام مسکن ممکن هستید. با یک هدف کوچک شروع کنید و می توانید از آنجا برای انجام کارهای بزرگتر کار کنید. کارمندان می توانند در هر زمانی از روز از این تکنیک استفاده کنند.

از این به عنوان فرصتی برای تشکر از کائنات به خاطر همه نعمت هایی که در حال حاضر دارید استفاده کنید. اینکه باید روی خودت کار کنی، میله زندگیت را بالا ببری و آنگاه کائنات پاسخ خواهد داد و با ارتعاشات تو مطابقت خواهد کرد. آنها را به تنهایی در حریم خصوصی خانه خود تمرین کنید و قبل از اینکه متوجه شوید آنها را به راحتی و به طرز شگفت انگیزی در زندگی روزمره خود به کار خواهید برد. این به سادگی به این معنی است که آنچه در دیگران می بینید صرفاً بازتابی از آن چیزی است که شما در درون خود هستید و آنچه را که روزانه به جهان نشان می دهید.

به نشانه‌های کسی که با شما بدرفتاری می‌کند توجه کنید و بدانید چه زمانی باید کنار بروید، حتی اگر به معنای تنها بودن باشد. افرادی هستند که از قبل می دانند ذهن چقدر قدرتمند است و انرژی ذهنی خود را برای رسیدن به اهداف خود صرف می کنند. برای ایجاد تغییر در جایی که توجه خود را جلب می کنیم، باید راهی برای نزدیک شدن به وضعیت فعلی خود از نقطه نظر متفاوتی پیدا کنیم. با مراجعه به اینجا می توانید دریابید که واقعاً ساختن یک نظم کیهانی چقدر آسان است. آن را به یک هدف با مرزها تبدیل کنید. به عنوان مثال، اگر به پول فکر می کنید، به هدف در زمینه "پول زیاد" فکر نکنید. بله، افراد زیادی وجود دارند که آنچه را که آگاهانه آرزو می کنند به دست می آورند، اما در مورد افرادی که نمی کنند یا نمی توانند آن را محقق سازند، چطور؟ با تمرکز بر این هدف و قرار دادن انرژی ذهنی خود در جهت هدف خود، می توانید آن را محقق کنید – وقتی خانه رویایی شما وارد بازار شد و پیشنهاد شما پذیرفته شد زیاد تعجب نکنید. و شما حتی فقط وام مسکن مناسب را دریافت می کنید.

ممکن است در حال حاضر بدون اینکه متوجه شوید سلامت ضعیفی را وارد زندگی خود کنید. آیا انرژی های جهانی حتی اجازه می دهند که چنین رقابتی رخ دهد؟ هنگام تجلی، ضروری است که «چگونه» را رها کنیم و اجازه دهیم هوش جهانی مراقب چگونگی برآورده شدن خواسته ما باشد. به یاد داشته باشید که بیش از 50 درصد کلمه جذبه عمل است، بنابراین در جذب هدف اراده برای تجلی; صرف زمان برای اقدام مکرر نسبت به آن مورد نیاز است. و برای نکات آشکارتر، تاکیدات روزانه، و بسیاری از کلمات نشاط آور، حتما من را در پینترست و اینستاگرام دنبال کنید. این باید شامل ردیابی اهداف کوتاه و بلند مدت، برنامه اقدام روزانه و تجسم موفقیت باشد. متوجه خواهید شد که می توانید شادی را در موفقیت آنها قبول کنید و درک کنید که موفقیت شما به همان اندازه شیرین است.

اما متأسفانه بسیاری از ما در غیاب دانش درست تلاش می کنیم تا از مزایای قانون جذب استفاده کنیم. این امکانی است که ماده یا تا زمانی که ناظری برای مشاهده آن حضور نداشته باشد شکل نمی گیرد. با استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه خود، می‌توانیم ماده را در سطح زیر اتمی و همه رویدادهای اطراف خود را دستکاری کنیم. همه چیز در مورد ذهن بر ماده است. و البته تا زمانی که قصد نداشته باشید گردنتان در طول یک سال دو متر بلندتر شود، این بسیار امکان پذیر است. هیپنوتیزم تفکر مثبت را برای همیشه در ذهن ناخودآگاه شما القا می کند. با سپاسگزاری از چیزهایی که در حال حاضر دارید، بر مثبت بودن تمرکز کنید. آیا تا به حال این ضرب المثل را شنیده اید که «آنچه را باور دارید، می توانید به آن برسانید»؟

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial