چگونه ریپورتاژ آگهی بنویسیم؟

زمانی که شما متنی مختصر در حد 300 تا 800 کلمه در مورد فعالیت خود و سایت و محصولاتتان همراه عکس و لینکی از سایت خود را برای بازاریابی و معرفی خود را بصورت روزانه در سایت های خبری قرار دهید و کلماتی را در متن خود بعنوان کلمات کلیدی انتخاب کرده و به سایت خود لینک دهید ریپورتاژ آگهی نامیده میشود که در دراز مدت رتبه سایت شما را افزایش داده و باعث افزایش آمار بازدید سایت شما میشود . رپورتاژ آگهی یک خبر تبلیغاتی است که در قالب یک مقاله در سایت های معتبر منتشر میشود که شامل یک تیتر جذاب، متن جذاب ، عکس و لینک فالو میباشد. با این حساب اگر هنوز مشغول خواندن این سری مقالات هستید، احتمالاً تصمیم خود را گرفتهاید تا هر چه زودتر اولین رپورتاژتان را منتشر کنید. نگران هزینه ریپورتاژ خود نباشید برگشت سرمایه در ریپورتاژ آگهی بسیار سریعتر از آنچه تصور میکنید اتفاق خواهد افتاد و بعد از آن با سود سرشاری مواجه خواهید شد. با خرید گزارش، مقاله شما در وب سایت تبلیغ کننده باقی می ماند و نیازی به پرداخت هزینه تمدید پیوند ندارید. اگر بخواهیم به زبان ساده به شما بگوییم ریپورتاژ چیست میتوانیم با ذکر مثال آن را برای شما توضیح دهیم.

اگر به اکثر لینک های اول گوگل نگاهی کنید در می یابید که آن سایت ها از سایت های خبری معتبر لینک گرفته اند، پس در واقع می توان گفت ریپورتاژ یکی از عوامل مهم و موثر برای رتبه گرفتن سایت در موتورهای جستجو می باشد. اگر در پایان این مطلب سوالی در زمینه رپورتاژ آگهی در ذهن شما باقی ماند میتوانید ضمن تماس با کارشناسان سئو سایت یا مشاوران فروش سریرا اطلاعات تکمیلی دریافت کنید. محتوای رپورتاژ آگهی شما باید بر اساس جدیدترین الگوریتم های سئو و مطابق با استانداردهای امروزی گوگل تهیه شود. حالا قصد داریم 10 معیار را به شما معرفی کنیم که بر اساس آنها میتوان تشخیص داد که منتشر کردن رپورتاژ در یک وبسایت، چقدر در رسیدن به هر یک از این دو هدف به شما کمک خواهد کرد. یک ریپورتاژ آگهی خوب باید علاوه بر متن اصلی دارای عنوان مناسب بین ۱۳۰ تا ۱۷۰ کلمه باشد و حتما از کلمه کلیدی اصلی در عنوان مقاله استفاده شده باشد. در این حالت رپورتاژی مرتبط و کار درست نوشته اید که هم با سایر مقاله های آن سایت ارتباط موضوعی دارد و هم باعث افزایش نرخ تعامل کاربران آن سایت می شود. دستۀ دوم هم وبسایتهایی هستند که خوانندۀ ثابت ندارند، اما با حضور پر رنگ در گوگل، توانستهاند بازدیدکنندگان بسیار زیادی داشته باشند.

دستۀ اول وبسایتهایی هستند که دارای خوانندههای ثابتاند. سایتهایی که دارای دامین اتوریتی بالایی هستند برای گوگل بسیار مهم هستند و به خوبی میتوانند تاثیر مثبت برای سایت شما داشته باشند. مثلاً اگر قرار است رپورتاژ خبری شما دربارۀ یک وسیله برای آشپزخانه باشد، پس هدف اصلی شما، زنان خانه دار هستند و باید به سراغ سایتهایی بروید که مخاطبان اصلی آنها را این قشر از افراد تشکیل میدهند. در این صورت بسیاری از افراد حرفهای و متخصص پیشنهاد میکنند تا این سایتها از تبلیغات در شبکههای اجتماعی و بسیاری از سایتها کمک بگیرند. استفاده از ریپورتاژ آگهی اصول و قواعد خاص خود را دارد که حتما باید رعایت شود در غیر این صورت هیچ منفعتی برای شما نخواهد داشت. مزیت های ریپورتاژ آگهی دائمی بودن آن در سایت می باشد و امکان حذف آن وجود نخواهد داشت شما می توانمید با خیال راحت اقدام به ایجاد ریپورتاژ آگهی خود کنید. مسلماً وقتی یک وبسایت موضوعی مرتبط با کار شما داشته باشد، شانس اینکه کاربران آن به مشتریان شما تبدیل شوند بیشتر است. مرتبط بودن یک وبسایت در تاثیری که رپورتاژ روی سئو سایت شما میگذارد هم فرق ایجاد میکند.

چرا که در این حالت گوگل به مخاطبانش نمی خواهد صرفا اطلاعات دهد، بلکه می خواهد اطلاعات تخصصی را با توجه به اعتبار و اعتمادی که دارد و دارای تخصص مرتبط می باشد آن را به علاقمندان نشان دهد. بدون شک هر قدر این امتیاز بالاتر باشد، اعتبار و بازدید آن سایت بیشتر است. چون هر صفحه از اینترنت در گوگل به طور مساوی بین لینک­های موجود توزیع می­شود. احتمالاً در این لحظه پیش خودتان میگویید که این موضوع بدیهی است و نیازی به گفتن ندارد. اگر هدف شما از رپورتاژ آگهی فقط سئو نیست و دوست دارید دیده شوید، پس مهم است که مخاطبانِ رسانۀ مد نظرتان را نیز بشناسید. هم چنین در صورتی که قصد خرید سایتی مناسب برای کسب و کار خود را دارید می توانید با مشاهده بخش نمونه کارها، قالب مورد نظر خود را انتخاب کرده و با درخواست دموی رایگان، به مدت یک ماه از وب سایت خود استفاده کنید.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان