چگونه جواهرات را با لباس سفید ست کنیم؟

نحوه ست کردن درست جواهرات با لباس های سفید

چه از آن آگاه باشید یا نه، لحظه ای که از در خانه خود بیرون می روید، بیان کنید که چه کسی است. یک کمد لباس خوب یا هماهنگی یک لباس برای موفقیت الزامی است. فرقی نمی کند که چه کسی هستید یا چه کار می کنید (وکیل، مدیر بازرگانی، لوله کش، معلم)، نگاه تیزبین، دیگران را از شما بهبود می بخشد. برخی دراک مشخص می کنند که چگونه شما را به خیر می گذرانید و اینکه آیا یک مشتری بالقوه، مشتری یا کارفرمای شما برای داشتن یک رابطه می خواهد یا. پس لباس و ست کردن می تواند دیگران را تحت تاثیر قرار دهد.

زمانی که به دنبال چشم نواز برای متمایز شدن در میان جمعیت، رنگ سفید خیره کننده یک انتخاب عالی است. برای ست کردن با لباس های سفید تمام جواهرات با رنگ خنثی می تواند ست زیبایی به وجود بیاورد.در درجه اول جواهرات سفید رنگ و براق با لباس های سفید ست بسیار زیبایی را به وجود می آورد.

طلای زرد، رزگلد و رنگ های سفید از طلا هستند که زیبایی یک لباس سفید را تکمیل می کنند. اگر لباس شما دارای هر نوع جزئیاتی باشد، قطعات فلزی را بپوشانید تا با جواهرات مطابقت داشته باشد. اگر لباس ساده است، النگوهای بنگل را در ها، اندازه ها و طرح های مختلف روی دست خود قرار دهید تا متوجه شوید کدام رنگ به پوست شما بیشتر می شود، یا با گوشواره های آویزان رزگلد یا یک آویز طلای سفید ظاهر خود. را زیبا نگاه دارید. برای جذابیت بیشتر، قطعاتی از مروارید یا برلیان انتخاب کنید.

رنگ سفید یک بوم برجسته است که روی آن یک رنگ پررنگ نشان داده می شود. برای زیبا نگاه داشتن، در استفاده از رنگ روشن زیاده روی نکنید. برای جلوه ای شیک از آن برای اندازه گیری و استراتژیک استفاده کنید. یک لباس سفید بدون بند با گردنبند های بلند و چند لایه که دارای رنگ های رنگارنگ است را امتحان کنید، گوشواره های سبز یشمی آویزان را برای قاب خود انتخاب کنید، یا یک حلقه یا گردنبند مرجانی را با لباس سفید ست کنید.

چه گوشواره ای را انتخاب کنیم؟

گوشواره مهم ترین جواهری است که شما را فوق العاده می کند. اگر دختران جوانی هستید، برای شما فوق العاده خواهد بود که گوشواره های زیبا را با لباس خود بپوشید. گوشواره های بلند حتی با لباس های سنتی و لباس های مدرن نیز فوق العاده به نظر می رسند. اگر به اندازه کافی بزرگتر هستید، می توانید از گوشواره های مروارید یا سنگی استفاده کنید. اینها همچنین برای لباس‌های سنتی مانند ساری و کت و شلوار و همچنین با لباس‌های غربی مانند مانتوها، روپوش‌ها و تاپ شلوار جین، بهترین پیشنهاد برای جواهرات هستند.

چگونه جواهرات را با لباس سفید ست کنیم؟

چه گردنبند را انتخاب کنیم؟

همراه با گوشواره، پوشیدن گردنبند یا آویز همسان با آن ایده بسیار خوبی است. اگر لباس سفید آویزان پوشیده اید، بهترین ایده این است که یک زنجیر ساده با یک آویز کوچک دور گردن خود را نپوشید، زیرا از گردنبند و گوشواره بزرگ ایده خوبی نیست. خانم هایی که ست سنگ و مروارید را انتخاب کرده اند می توانند از گردنبند مروارید و گردنبند سنگی همسان با آن استفاده کنند.

چه دستبندی را انتخاب کنیم؟

بعد از گردن و گوش، قسمتی از بدنی که توجه افراد را به خود جلب کند، مچ دست شماست اما شرط این است که به خوبی تزئین شود. زمانی که در طول مهمانی با دیگران دست می دهید، باید با مچ بندهای خود دیگران را مبهوت کنید. بازار بازار دارای انواع زیورآلات مچ دست است. اگر لباس بسیار سنگینی دارید، می توانید یک دستبند شیک را با آن بپوشید. شما همچنین می توانید آن را با لباس خود ست کنید و از هر دستبند مروارید و سنگی استفاده کنید.

اگر دوست دارید جواهرات کمتری بپوشید، می توانید فقط یک دستبند طرح میخ سنگین و یک گردنبند بپوشید. این به شما بستگی دارد که یا از گوشواره یا گردنبند استفاده کنید اما مچ بند برای شما جواهرات نیاز است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم