چند مورد از چیزهای مورد علاقه اندرو کوجی

2

هر جا که میرم به این نیاز دارم من برای سلامتی خودم مجله می نویسم و ​​از تمرین مشابهی از “صفحات صبحگاهی” از “راه هنرمند” استفاده می کنم. من ایده ها، افکار، تصاویر، چیزهایی را که می خواهم توسعه دهم می نویسم. برای هر شخصیتی که بازی می کنم، دفترچه ای با داستان های پشت سر هم، تک گویی های درونی، ایده های انتزاعی می سازم و به مرور زمان به آن اضافه می کنم.

3

اگر سر کار نباشم، دوست دارم با حفظ کردن یک سخنرانی، شعر یا قسمتی که با آن ارتباط برقرار می کنم، مغزم را تیز نگه دارم. آخرین شعر رودیارد کیپلینگ “اگر” بود. قبل از آن، بخشی از یک کتاب تائوئیستی بود که در مورد اینکه چقدر ما در وسعت کیهان بی‌اهمیت هستیم، اما هنوز چگونه باید تلاش کنیم تا بخشی بهتر از آن باشیم.

4

بعد از تقریباً 10 سال عادات ناسالم و خود ویرانگرتر در طول سال های اولیه بازیگری من، تمرین دوباره به بخش بزرگی از زندگی من تبدیل شده است. این به من کمک می کند تا از حالات منفی اجتناب کنم یا از آن عبور کنم. هر چیزی که می تواند مرا از سرم خارج کند و به بدنم بیاورد – تمرین با وزنه، کیسه بوکس، جیو جیتسو برزیلی یا یوگا.

5

اگر در طول زندگی خود به یادگیری ادامه ندهیم، فکر می کنم دچار رکود می شویم. من همیشه به دنبال مطالعه تا جایی که می توانم بین کار، مطالعه با معلم زبان ژاپنی، معلمان مدیتیشن، معلمان هنرهای رزمی یا هر موضوعی هستم که به من الهام بخش خلاقانه و تفکر متفاوت در مورد چیزی کمک می کند. من در کالج سینما و تئاتر خواندم و یادم می‌آید که معلم نمایشنامه‌ام در آن زمان می‌گفت: «تو هرگز نباید بازیگر شوی». سپس یک کلاس در معبد بازیگران پیدا کردم، و معلم بزرگی به نام تام رادکلیف چشمانم را باز کرد که شاید بتوانم این کار را انجام دهم، که پتانسیل این را دارم که بازیگر خوبی باشم.

6

«انسان در جست‌وجوی معنا»، «افکار شگفت‌انگیز» بروس لی، «ذن سخت‌گیر»، «جاده‌ای که کمتر سفر شده است». “ایزی سواران، گاوهای خشمگین” چیزی است که اکنون می خوانم. کتاب‌های قدیمی‌تری که به من یادآوری می‌کنند چرا ما کاری را که انجام می‌دهیم در سطح عمیق‌تری انجام می‌دهیم، در این دنیای مدرن غربی که روز به روز سطحی‌تر می‌شود، مفید می‌دانم.

7

کیوتو یکی از مکان های مورد علاقه من است – کاوش در معابد، قطع ارتباط با فناوری، خارج شدن از مسیر شکست خورده. یکی از مسیرهای مورد علاقه من تا کنون کومانو کودو بود، یک مسیر زیارتی باستانی.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial