پلیس می گوید دو پسر نوجوان در آتلانتا به ضرب گلوله کشته شدند

به گفته مقامات، دو پسر نوجوان روز شنبه در آتلانتا پس از اینکه درگیری در شبکه های اجتماعی به تیراندازی تبدیل شد و حداقل سه جوان دیگر زخمی شدند، به ضرب گلوله کشته شدند.

به گزارش پلیس آتلانتا، افسران به گزارشی مبنی بر اینکه چند نفر در یک مجتمع آپارتمانی در حدود 14 مایلی جنوب غربی مرکز شهر آتلانتا در حدود ساعت 5:09 بعد از ظهر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند که در آن دو پسر 14 و 16 ساله کشته شدند. بخش

به گفته مقامات، یک پسر 11 ساله، یک دختر 15 ساله و یک پسر 15 ساله نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به بیمارستان های محلی منتقل شده اند.

پلیس در بیانیه‌ای گفت: «به نظر می‌رسد چندین قربانی قبل از حضور پلیس در محل، با خودروی شخصی به بیمارستان منتقل شده‌اند.

در یک کنفرانس خبری عصر شنبه، چارلز همپتون جونیور، معاون رئیس اداره پلیس آتلانتا، گفت که “نوعی اختلاف در رسانه های اجتماعی وجود داشت که به تیراندازی تبدیل شد.” وی گفت: گروهی از نوجوانان با اسلحه به آپارتمان رفته و گروهی نیز اسلحه خود را شلیک کرده اند.

معاون رئیس همپتون گفت: «هر دو طرف سلاح داشتند،» و افزود که اختلاف در داخل آپارتمان قبل از نقل مکان به بیرون آغاز شده بود و «چند نفر در حال تیراندازی بودند». وی گفت: کارآگاهان قتل در حال انجام مصاحبه هستند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

معاون رئیس همپتون گفت که حداقل دو نفر از این افراد دانش‌آموز در مدارس دولتی آتلانتا بودند. مدارس دولتی آتلانتا بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر در عصر شنبه پاسخ ندادند.

نرخ جرم و جنایت آتلانتا در سال‌های اخیر به سرعت افزایش یافته است و در مرکز رقابت شهرداری سال 2021 این شهر قرار داشت، زیرا ساکنان از خشونت‌های فزاینده خسته شده بودند. اداره پلیس آتلانتا در سال جاری تاکنون 157 قتل را ثبت کرده است. طبق اطلاعات پلیس، 161 قتل در سال 2021 و 157 قتل در سال 2020 رخ داده است که 60 درصد نسبت به سال 2019 افزایش یافته است.

معاون رئیس همپتون افزود: “این فقط تعداد زیادی اسلحه در دست جوانان ما است.” این باید زمانی باشد که ما برای تعطیلات آماده می شویم. اما ما حداقل دو خانواده داریم که برای مراسم خاکسپاری برنامه ریزی می کنند.»


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم