(ویدئو) اولین عملیات ضد تروریستی در صلح آمیزترین کشور جهان

پلیس ایسلند اعلام کرد که چهار نفر را در یک عملیات مرتبط با حمله تروریستی دستگیر کرده است.

به گزارش فرارو، یکی از مقامات پلیس با شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که چندین سلاح خودکار، از جمله سلاح‌های چاپ سه بعدی، در 9 مکان مختلف و همچنین هزاران کیلو ماده انفجاری و فشنگ ثبت و ضبط شده است.

کارل اشتاینار والسون، کمیسر ملی پلیس در این کشور به خبرنگاران گفت: پلیس مطمئن است که این گروه در حال ساخت یک تروریست تروریستی بوده است.

به این کمیسر پلیس، چهار شهروند ایسلندی ۲۰ ساله در کوپاوگور، حومه ریکاویک، پایتخت ایسلند و همچنین در شهر مولس فلس بآوئر در جنوب غربی این کشور را گرفته اند.

پلیس بدون اشاره به جهت گیری و اندیشه های این گروه تروریستی گفت که آن ها در ارتباط با برخی از گروه های خارجی قصد ترور شخصیت های سیاسی و انفجار اماکن دولتی را داشته اند.

اولین باری است که در این کشور، جزیره‌های کوچک در شمال اروپا، نیرو‌های امنیتی مظنونان به تروریسم را می‌سازند.

ایسلند با ۳۷۵ هزار نفر جمعیت از سال ۲۰۰۸ تا امروز لقب صلح آمیزترین کشور جهان را یدک می‌کشد. نرخ جرم و جنایت و خشونت طلبی در این کشور بسیار پایین است، اما در سال‌های افزایش جرایم برخی از پژوهشگران و مقامات را نگران کرده‌اند.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان