هفت اطلاعات غیرمعمول درباره Sprayer Drone

نورچیا و بنیانگذارانش به این نتیجه رسیدند که سمپاشی محصولات، چشم انداز کسب و کار اولیه بهتری را نسبت به حمل و نقل محموله ارائه می دهد، تا حدی به دلیل نگرانی های کمتر نظارتی و ایمنی. نتایج آزمایش‌های سال گذشته نشان می‌دهد که این پهپاد عملکرد کمی بهتر از یک سمپاش بوم در کنترل تریپس داشته است و این کار را تنها با استفاده از 20 درصد حجم به عنوان سمپاش بوم انجام داده است. پهپاد سمپاش DJI Agras T20 دارای محموله 20 لیتری همراه با عرض اسپری 7 متر است که عملکرد را کارآمدتر می کند. من یک بار شنیدم که شخصی می گفت می خواستند 4000 هکتار را با یک پهپاد سمپاشی کنند. FAA قسمت 107 مجوز خلبانی هواپیماهای بدون سرنشین است که توسط مقامات هوانوردی فدرال در ایالات متحده صادر شده است.

بسیاری دیگر از استارت‌آپ‌های هوانوردی بازار محموله را هدف گرفته‌اند، هم به عنوان گامی میانی به سمت هواپیماهای مسافربری و هم به عنوان یک هدف نهایی. هدف من ادامه تکامل و پذیرش این فناوری است. یک سال بعد، او مجری کنوانسیون سالانه مجازی AFBF 2021 در جلسه ای بود که در مورد اینکه چگونه فناوری جدید می تواند مورد توجه قرار گیرد. اما پس از موفقیت اولیه در سال 2021 در سمپاشی مزارع موز در کاستاریکا با هواپیمای Pyka's Pelican، نورچیا به فوربس می گوید که شرکت هایی که به دنبال یک پهپاد بزرگ حمل بار هستند شروع به ضربه زدن کردند. چه محصولاتی را می توان با پهپاد اسپری کننده استفاده کرد؟ این شرکت در حال حاضر مجوز استفاده از محصولات را در 17 ایالت دارد. پهپادهای اسپری می توانند محصولات مختلفی را به روش های مختلف اعمال کنند.

9 Sprayer Drone نمونه‌های باورنکردنی

DJI Agras T20 Sprayer Drone با عملکرد قدرتمند و قابلیت‌های سمپاشی فوق‌العاده خود، می‌تواند عملیات خودران را در زمین‌های مختلف، مانند زمین‌های کشاورزی وسیع، تراس‌ها و باغ‌ها انجام دهد. نکته مهم این است که دمای کاری آن 0-50 درجه سانتیگراد است. با توجه به این واقعیت، شما می توانید پهپاد را حتی در گرمای شدید کار کنید. علاوه بر این، این کنترلر هوشمند دارای یک صفحه نمایش 5.5 اینچی بسیار روشن است که حتی در زیر نور شدید خورشید نیز قابل مشاهده است. ایالات متحدهتوضیحات مربوط به اعداد کم می تواند این باشد که (1) ثبت نام کننده به اشتباه تحت قسمت 48 ثبت نام کرده است که فقط برای هواپیماهای بدون سرنشین کوچک است، (2) ثبت نام کننده انتخاب کرده است که هواپیمای بدون سرنشین خود را با وزن کمتر از 55 پوند مطابق با قسمت 107 کار کند و از روند آسان تر ثبت نام آنلاین قسمت 48 استفاده کند ( حتی اگر آنها می توانستند از نظر فیزیکی سنگین تر عمل کنند، یا (3) آنها فقط انتخاب کردند که به طور غیرقانونی بدون ثبت نام فعالیت کنند.

آنچه زامبی ها می توانند در مورد Sprayer Drone به شما یاد بدهند

این شرکت می‌گوید هزینه‌های عملیاتی پایین هواپیمای الکتریکی – که انتظار می‌رود به دلیل هزینه‌های کمتر انرژی و نگهداری 15 دلار در ساعت پرواز باشد – و توانایی آن برای برخاستن و فرود فقط در فاصله 500 فوتی در مسیرهای هوایی ناهموار خاکی یا چمن، آن را قادر می‌سازد تا به جوامع دوردست خدمات رسانی کند. که در حال حاضر برای مایحتاج به قایق یا حمل و نقل زمینی وابسته هستند. پهپاد AGRAS T40 می تواند 52.6 هکتار مساحت را در 1 ساعت پرواز اسپری پوشش دهد. اوت فرصتی برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل آفت‌کش‌ها و پوشش بذر محصولات کشاورزی دید. در حال حاضر، آژانس تنظیم مقررات مدیریت آفات (PMRA) کاربردهای پهپادها را یک استفاده غیرقانونی می‌داند، در حالی که استان مجوز استفاده هوایی از آفت‌کش‌ها را به خلبانان هواپیماها و هلیکوپترهای بال ثابت محدود می‌کند. برای کاهش هزینه‌های نیروی کار، Pyka و دیگران باید رگولاتورها را متقاعد کنند که یک نفر می‌تواند با خیال راحت چندین هواپیما را به طور همزمان نظارت کند.

پهپادهای سمپاش را می توان برای کاهش پشه، اطفاء حریق و موارد دیگر مورد استفاده قرار داد، اما پهپادهای خاصی وجود دارد که می توانید آنها را به عنوان پهپادهای خوبی برای گرد و غبار محصول در نظر بگیرید. این شکل بهبودیافته کاشت برای سناریوهای کاربردی متعدد، مانند بذرپاشی مجدد در علفزار، پخش کود دانه ای و پخش خوراک برای ماهی و میگو طراحی شده است. متداول ترین و پرکاربردترین سمپاشی سموم دفع آفات و پخش گرانول است. هواپیماهای بدون سرنشین به سم پاشی آفت کش ها و کودها برای تغذیه محصولات کشاورزی و تامین نیازهای آنها کمک می کنند. با پهپادهای اسپری، ما یک مخزن و نازل به معادله اضافه کرده‌ایم که وزن را افزایش می‌دهد و همچنین هدف پهپاد را تغییر می‌دهد، بنابراین FAA قوانین متفاوتی در مورد کاربرد هوایی آفت‌کش‌ها دارد. استرالیا از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می‌کند. برای علف‌کش‌ها و در چین و ژاپن، از آنها برای استفاده از آفت‌کش‌ها بر روی برنج استفاده می‌شود. در حالی که Pyka توانسته با پرواز در کشورهای دیگر تجربه کسب کند، شرکت‌های دیگری مانند Elroy و Beta به دنبال آن هستند که زودتر پرواز را از طریق چابکی پرایم نیروی هوایی آغاز کنند. برنامه ای که کاربردهای نظامی هواپیماهای الکتریکی تجاری را آزمایش می کند.

برای مناطق وسیعی از زمین، هواپیماهای سرنشین دار و سکوهای سمپاشی زمینی بر اساس هزینه هر هکتار در مقایسه با هواپیماهای بدون سرنشین گرد و غبار محصول منطقی تر است. نقشه NDVI را روی رایانه رومیزی خود باز کنید و مناطقی را (با ماوس) در اطراف مناطقی که نیاز به اسپری کردن دارند بکشید. هدلی همچنین از Pix4Dfields برای ایجاد مناطقی در اطراف هر یک از مناطق برای درمان (اسپری) استفاده کرد و سپس شکل فایل‌های مورد نیاز را برای گیبس صادر و ارسال کرد تا با پهپاد اسپری خود استفاده شود. یک پهپاد سمپاشی کشاورزی دارای پمپ های داخلی است که مایع را از مخزن ذخیره می کند و سپس مایع را به نازل های پاشش می دهد. او می‌گوید: «این فقط یک پیشرفت بسیار منطقی است که از تجمع میلیون‌ها ساعت پرواز در فضای بار به سمت بالا رفتن در سطحی از خطر کلی به فضای حمل مسافر برسیم.» وزن خالی: 38 کیلوگرم- حداکثر وزن برخاست: 90 کیلوگرم- حداکثر فاصله دو محور: 2184 میلی متر- تعداد موتور: 8- حداکثر زمان پرواز بدون بار: 18 دقیقه- حداکثر زمان پرواز با بار: 7 دقیقه- حداکثر ظرفیت مایع: 40 لیتر- حداکثر ظرفیت دانه بندی: 40 کیلوگرم – دبی مایع: 12 لیتر در دقیقه …

حداقل تعداد پهپادهایی که برای صدور گواهینامه عملیاتی نیاز دارم چقدر است؟علاوه بر معافیت برای انجام عملیات هواپیمای کشاورزی، اپراتور باید گواهینامه اپراتور هواپیمای کشاورزی نیز دریافت کند. به طور کلی، هر هواپیمای زیر 55 پوند. او می‌گوید که هر دوی آن‌ها علاقه‌مند هستند که هر کدام تا حدود 100 هواپیما را افزایش دهند. ریدل می‌گوید: "ما می‌خواستیم بدانیم که چه تاثیری از این روی خود جمعیت تریپس‌ها با رونق و پهپاد می‌گیریم: چگونه این دو با هم مقایسه شدند؟ اما احتمال واقعی اختلال از دو جهت وجود دارد. نورچیا، مدیر عامل شرکت استارت آپ مستقر در اوکلند، می گوید 80 سفارش و گزینه برای Pelican Cargo از Skyports و دو مشتری دیگر دارد که آنها را شناسایی نکرده است.

Pyka که در سال گذشته 37 میلیون دلار سرمایه در سری A جمع آوری کرد، قصد دارد به سایر کشورهای آمریکای مرکزی که مشتریانش مزارع دارند و همچنین برزیل گسترش یابد. به نظر می رسد تلاش کلی برای فروش پهپادها به جای اطمینان از اینکه مشتریان به طور قانونی کار می کنند وجود دارد. Phantom 4 RTK مناطق هدف را اسکن و نقشه برداری می کند و شناسایی تمام جنبه های میدان را آسان تر می کند. با طراحی ماژولار قوی، T20 در عرض چند ثانیه تا می شود و باز می شود و قابل حمل تر از سایر پهپادهای کشاورزی است. این امر مستلزم کمک به مقامات اداره هوانوردی فدرال است تا بفهمند که با هواپیماهای بدون سرنشین، یک خلبان می تواند همزمان بیش از یک هواپیما را پرواز کند.

راز ناگفته به Sprayer Drone در کمتر از چهار دقیقه

وزن هواپیما در حالت خشک و بدون باتری 26.4 کیلوگرم و در صورت پر شدن کامل با 30 لیتر مایع و یک باتری (10.1 کیلوگرم) 66.5 کیلوگرم است. این تقریباً 6 هکتار در هر پرواز با یک باتری و مخزن است. آزمایشات پرواز و کاربرد مناسب با سمپاش نمایشگر VoloDrone در فصل رشد بعدی انجام خواهد شد. VoloDrone با داشتن محموله بالقوه 200 کیلوگرمی قادر است منطقه وسیعی را به ویژه در شرایط سخت عملیاتی پوشش دهد. نازل های پاشش با کمک نوک های نازل مخصوص، مایع را اتمیزه می کنند و مایع را به قطرات ریزتری پخش می کنند تا آن قطرات بتوانند هر گوشه محصول را بپوشانند.

یکی از سرمایه گذاران در Rantizo، Innova Memphis است که در سال 2007 برای کمک به پر کردن شکاف بودجه برای شرکت های نوپا که تلاش می کنند در بخش ag راه اندازی کنند، تاسیس شد. به طور قیاس، سمپاش های پهپادی یک نقطه شیرین را پر می کنند که شبیه به رنگ پاش های برقی ارزان قیمت است. پهپاد سمپاش آفت کش به خصوص به دلیل قابلیت ناوبری و مکان یابی ارتقا یافته است. این یک منطقه بسیار گسترده است، اما فقط بدانید که ایالت ها از شما می خواهند که نوعی مجوز استفاده محدود از آفت کش ها را برای سم پاشی هر گونه سم اقتصادی دریافت کنید و معمولاً به گواهی در دسته ای که کار را انجام می دهید (کاربرد هوایی) نیاز دارید. آنها ممکن است از این فرصت منسوخ شدن مقررات استفاده کنند تا همه را مجبور به خرید یک مدل جدیدترین و عالی پهپاد اسپری با پشتیبانی نکردن از مقاوم سازی مدل های قدیمی تر کنند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد اینجا کلیک کنید بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم