هدف جدید 5 میلیون دلاری مایکل بلومبرگ کمک به کتی هوچول

تبلیغات شیک سبک کمپین در طول پخش تلویزیونی “خطر!” و بسکتبال مارس جنون. آنها با هزینه های گزاف، دستور کار فرماندار نیویورک، کتی هوچول را در بوق و کرنا می کنند. و در پایان هر یک، یک پیام کوچک می گوید که هزینه آنها توسط یک گروه وانیلی به نام فرصت آمریکایی پرداخت شده است.

اما در زیر هزارتویی از گروه‌های پوسته‌ای و غیرمستقیم، منبع واقعی بیشتر بودجه برای کمپین مرموز چند میلیون دلاری برای شکل دادن به بودجه غول‌پیکر ایالت، یک میلیاردر آشنا است که زمانی شهر نیویورک را اداره می‌کرد و از سیاست ایالتی ناپدید شده بود. : مایکل آر بلومبرگ.

اتحاد در حال ظهور بین آقای بلومبرگ، یک رهبر تجاری و شهردار سه دوره، و خانم هوچول، دموکرات بوفالو که هنوز برای ایجاد ارتباط با رای دهندگان نیویورک تلاش می کند، می تواند به همان اندازه که پیش بینی نشده باشد مهم باشد. اگرچه او به یکی از پربارترین اهداکنندگان دموکرات در سطح ملی تبدیل شده است، اما آقای بلومبرگ کیف پول خود را برای کمپین خانم هوچول در سال 2022 باز نکرد و به برخی از مهم ترین اختلافات سیاسی اخیر ایالت پرداخت.

به گفته دو نفری که در این مورد توضیح داده شده اند، اکنون، او 5 میلیون دلار به عنوان پول اولیه برای کمک به تأمین مالی یکسری تبلیغات تلویزیونی، کمپین های نفوذ رسانه های اجتماعی و دور ارسال نامه هایی که قانونگذاران فردی را هدف قرار می دهند، در حالی که آنها با خانم هوچول بر سر شکل بودجه درگیر هستند، داده است. دادن او دو نفر دیگر نیز که اصرار داشتند نامشان فاش نشود، هدیه را تایید کردند اما مبلغ را تایید نکردند.

آقای بلومبرگ که علناً در مورد این کمک صحبت نکرده است، قرار نیست تنها خیریه خانم هوچول باشد. یک مشاور جمع آوری کمک های مالی برای فرماندار در هفته های اخیر با برخی از ثروتمندترین حامیان سیاسی نیویورک به دنبال کمک های کوچکتر و ارائه فرصت های آمریکایی به عنوان راهی برای کمک به او برای کنترل نیروهای مترقی تر در حزب مراجعه کرده است.

این گروه در حال حاضر نزدیک به 3 میلیون دلار برای پخش تلویزیونی قبل از مهلت بودجه 1 آوریل رزرو کرده است.

از جهاتی، نقش آقای بلومبرگ غافلگیرکننده است. او در گذشته متحد صریح خانم هوچول نبوده و بیشتر بخشش‌های او بر کاندیداها و اهداف فراتر از نیویورک (از جمله کمپین انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 خودش) متمرکز بوده است.

اما این دو دیدگاه سیاسی میانه رو دارند، هم متحدان نزدیک منافع تجاری شهر نیویورک هستند و هم خود را به عنوان سنگری در برابر جناح چپ حزبشان که سهم بیشتری در مجلس ایالتی و سنا دارند، می سازند. هنگامی که آنها در سپتامبر 2021 با هم ظاهر شدند، آقای بلومبرگ علناً به خانم هوچول توصیه کرد که «رهبر باشد، نه دلسوز» و اولویت را برای انتقال بیماران روانی به خارج از خیابان ها و متروهای شهر قرار دهد.

در پیشنهاد بودجه خانم هوچول چیزهای زیادی وجود دارد که آقای بلومبرگ از آنها خوشش بیاید، به ویژه در مورد موضوعاتی که با مخالفت قوه مقننه مواجه است. او مالیات بر درآمد افراد ثروتمند را افزایش نمی دهد. او حذف سقف مدارس منشور شهر نیویورک را که یکی از دلایل مورد علاقه آقای بلومبرگ است، پیشنهاد می کند. و فرماندار در حال اصرار است که در هنگام تعیین وثیقه به قضات آزادی عمل بیشتری بدهد.

تزریق مالی نیز شهردار سابق را در نقشی آشنا قرار می دهد. آقای بلومبرگ که در طول سال‌ها وفاداری به حزب را تغییر داده است، در زمانی که شهردار بود، مبالغ هنگفتی را به جمهوری‌خواهان در سنای ایالت اهدا کرد تا بتواند نفوذ دموکرات‌های مسلط را متعادل کند.

متحدان خانم هوچول امیدوارند که این هزینه ها راه نجاتی در یک لحظه دشوار برای فرمانداری او باشد. خانم هوچول پس از پیروزی در یک دوره کامل در نوامبر گذشته با اختلافی کمتر از حد انتظار، با مجلس و سنا جسور شده ای روبرو است که علیرغم وابستگی حزبی مشترک، علاقه چندانی به تعویق خواسته های او نشان نداده اند.

پیش از این در سال جاری، سناتورهای دموکرات نامزد خانم هوچول برای رهبری عالی ترین دادگاه ایالت را به عنوان محافظه کار رد کردند. اکنون، آنها در تلاشند تا پیشنهادات وی برای استفاده از بودجه برای افزایش شدید تولید مسکن جدید و تغییر مجدد قانون وثیقه را رد کنند. آنها همچنین می خواهند مالیات بر درآمد ثروتمندان را افزایش دهند که خانم هوچول در پیشنهاد بودجه 227 میلیارد دلاری خود با آن مخالفت می کند.

ناظران دولتی بلافاصله این گروه را محکوم کردند، گروهی که از طبقه‌بندی مالیاتی اختصاص داده شده برای گروه‌های رفاه اجتماعی استفاده می‌کند تا عملاً به اهداکنندگان ثروتمند اجازه می‌دهد تا بدون اینکه فوراً شناسایی شوند، نفوذ زیادی بر مهم‌ترین فرآیند قانونی سالانه آلبانی اعمال کنند.

سوزان لرنر، مدیر اجرایی Common Cause نیویورک، گفت: «بی واسطه‌ترین تأثیر آن این است که بر بدبینی رای دهندگان می‌افزاید. هرچه پول بیشتری به سیستم ما سرازیر شود، مردم بیشتر احساس می‌کنند که منافعشان شنیده نمی‌شود.»

در این مورد، به نظر می رسد که این تلاش توسط استراتژیست هایی سازماندهی شده است که انجمن فرمانداران دموکراتیک را با برکت تیم سیاسی خانم هوچول اداره می کنند. فرصت آمریکایی یک آدرس، یک خزانه‌دار، یک سخنگوی و یک مدیر اجرایی را با انجمن فرمانداران دموکرات، یک سازمان ملی که قبلاً به هدایت میلیون‌ها دلار پول سیاه به سمت انتخاب خانم هوچول در پاییز گذشته کمک کرده بود، به اشتراک می‌گذارد. تاکر گرین، یکی از بزرگ‌ترین جمع‌آوران کمک‌های مالی فرمانداری، نیز از کمک‌کنندگان برای تبلیغ این گروه دعوت کرده است.

کریستینا آمستوی، سخنگوی انجمن فرمانداران دموکرات که خود را مشاور ارشد فرصت آمریکایی معرفی می‌کند، جزئیاتی در مورد برنامه‌های این گروه یا سرمایه‌گذاران آن به اشتراک نمی‌گذارد. او در بیانیه‌ای کتبی گفت که قانون نیویورک این گروه را ملزم نمی‌کند که مشارکت‌های خود را تا ماه جولای، به عنوان بخشی از گزارش منظم به ایالت، افشا کند.

او گفت: “فرصت آمریکایی متعهد به حمایت از سیاست های فرمانداران در سراسر کشور است که جوامع را تقویت می کند و فرصت هایی را برای همه خانواده ها ایجاد می کند.” «حکومت بودجه کتی هوچول دقیقاً این کار را انجام می دهد.

هوارد ولفسون، دستیار آقای بلومبرگ، از اظهار نظر در مورد این مشارکت خودداری کرد.

هازل کرامپتون هیز، سخنگوی فرماندار، بخش هایی از بودجه خانم هوچول را برجسته کرد و گفت که “از حمایت از این پیشنهادها استقبال خواهد کرد.” اما او به دخالت آقای بلومبرگ اشاره نکرد. آقای گرین به ایمیلی که به دنبال نظر بود، پاسخ نداد.

جزئیاتی در مورد این گروه قبلا توسط پولیتیکو و دیگران گزارش شده بود، اما آقای بلومبرگ در آن دخالت نکرده است.

اولین تبلیغ تلویزیونی این گروه که در بازارهای سراسر ایالت پخش شده است، بخش هایی از پیشنهاد بودجه فرماندار مانند افزایش هزینه های دولت برای مراقبت از کودکان، آموزش و پلیس و تعهد وی برای عدم افزایش مالیات بر درآمد را برجسته می کند. به گفته AdImpact، یک شرکت ردیابی رسانه، American Opportunity تاکنون 2.93 میلیون دلار در هزینه تلویزیون در سراسر ایالت رزرو کرده است.

یک راوی مرد در آگهی می گوید: “شما می خواهید در نیویورک زندگی کنید که امن باشد و قیمتی برای شما گران نباشد.” کتی هوچول این را می‌داند و بودجه او به تحقق آن کمک می‌کند.

همین مسائل در یک سری از تبلیغات رسانه های اجتماعی و پست های پستی که در روزهای اخیر به دست رای دهندگان رسیده است، نشان داده شده است. این پست‌ها شامل یک کد QR است که از گیرندگان می‌خواهد برای حمایت از بودجه فرمانداری پیامی برای سناتور ایالتی خود بنویسند.

کمپین نفوذ به صراحت به تلاش خانم هوچول برای تغییر قانون وثیقه تفرقه‌انگیز ایالتی که یکی از درخشان‌ترین نقاط درگیر کمپین انتخاباتی سال گذشته بود، یا طرح مسکن او اشاره نکرده است که با واکنش شدید محلی‌های مخالف نسبت به اعمال نفوذ بیش از حد آلبانی مواجه شده است. در مورد موضوع

خانم هوچول اولین فرماندار نیویورک نیست که هزینه های خارجی را برای تقویت موقعیت مذاکره خود تشویق می کند. متحدان سلف او، اندرو ام. کومو، پس از انتخاب او به فرمانداری، تقریباً 17 میلیون دلار به یک گروه حمایتی به نام کمیته نجات نیویورک اختصاص دادند. بیشتر آن را صرف تبلیغات تلویزیونی و رادیویی کرد که به خنثی کردن نفوذ اتحادیه های کارگری کمک کرد.

سایر گروه‌های ذینفع – و گاهی احزاب سیاسی – در طول سال‌ها مبالغ کمتری را برای تأثیرگذاری بر جنگ‌های بودجه خرج کرده‌اند. برای مثال، امسال، گروه‌های دوئل قبلاً تبلیغات تلویزیونی موافق و مخالف پیشنهادی خانم هوچول برای ممنوعیت فروش محصولات تنباکوی طعم‌دار پخش کرده‌اند.

باید دید آیا هزینه های امریکن آپورچونیتی تاثیر مطلوب را خواهد داشت یا خیر. قانونگذاران مترقی متعهد شدند که پس از اطلاع از دخالت آقای بلومبرگ، عزم خود را تقویت کنند.

جباری بریسپورت، سناتور ایالتی، سوسیالیست دموکرات از بروکلین، گفت: «این یک نمایش کاملاً نفرت انگیز از قدرت مالی مایکل بلومبرگ است و هیچ لطفی به فرماندار نمی کند. این گونه روایت می کند که پیوندها و متحدان او یک درصد هستند و نه مردم عادی طبقه کارگر.»

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s Authority and Traffic
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Visibility
نمایندگی پرینتر & راهکارهای بهینه سازی سئو
توضیحات سایت شرط بندی ورزشی
بازی انفجار آنلاین
تعمیرات پرینتر
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما