نقد و بررسی: “Pinball: The Man Who Saved the Game”

«داستان وست ساید» محصول 2021 استیون اسپیلبرگ اتفاقات زیادی برای خود داشت، از جمله بازیگرانی از تازه واردان سرحال به سینما. به خصوص برجسته مایک فیست باهوش بود، که در نقش یکی از اعضای باند آسیب دیده ریف کرک کرد.

اکنون فیست نقش اصلی را در یک کمدی جدید بر اساس داستان واقعی راجر شارپ دارد که به لغو ممنوعیت پین بال در نیویورک در اواسط دهه 1970 کمک کرد.

به عنوان وسیله ای برای استعدادهای فیست، «پین بال: مردی که بازی را نجات داد»، به نویسندگی و کارگردانی آستین و مردیت براگ، که در اینجا به عنوان برادران براگ شناخته می شود، بی نظیر است. برای یک چیز، دو راجر شارپس وجود دارد. بزرگتر توسط بازیگر شخصیت قابل اعتماد دنیس بوتسیکاریس (“بهتر است با ساول تماس بگیرید”) که به بهانه مصاحبه جلوی دوربین روایت می کند، مجسم می شود. شارپ با جوان تر خود که در دهه 70 به نیویورک نقل مکان می کند و به دنبال شغلی است، تعامل می کند، اما متوجه می شود که سرگرمی مورد علاقه اش در آنجا غیرقانونی است.

شارپ همچنین عاشق می‌شود، شغلی پیدا می‌کند و غیره، فعالیت‌هایی که با دستورات خارج از صفحه نمایش قطع می‌شوند و او دوباره به پین‌بالک بازمی‌گردد. دیوار چهارم شکسته نیست. حتی وجود ندارد این فیلم برای لحنی آگاهانه و دوستانه تلاش می کند. به جای آن به یک زیبا و خفیف دست می یابد.

و حالت متا فیلم گاهی بر خلاف آن عمل می کند. قطعه‌ای از یک آهنگ معروف زود پخش می‌شود، سپس قطع می‌شود، زیرا، به ما گفته می‌شود، گنجاندن آن بسیار گران است، افشاگری که راه‌های زیادی را که براگ‌ها نمی‌توانند از بودجه‌شان فراتر بروند، برجسته می‌کند.

در حالی که فیست باید نور خود را زیر سبیل های خودنمایی دهه 1970 پنهان کند، او مانند بوتسیکاریس و کریستال رید علاقه مند به عشق، جذابیت قابل توجهی را به ارمغان می آورد. اما نه چیز دیگری.

پین بال: مردی که بازی را نجات داد
درجه بندی نشده. مدت زمان: 1 ساعت و 31 دقیقه. در سینماها و در اکثر پلتفرم‌های اصلی برای اجاره یا خرید در دسترس است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم