نظر | “شما اسکات را بلد نیستید!” و نشانه های دیگر سیاست بلندمرتبه ما

هی، بهار است، مردم – انواع چیزهای سرگرم کننده در اطراف پیچ. پیک نیک! مهمانی های پس از همه گیری! انتخابات مقدماتی سناتورها!

هی، ما هنوز شهروندیم، درسته؟ بیا دیگه. تمرکز کنید.

بیایید نگاهی به چند مورد از بزرگترین رقابت های سیاسی آینده بیندازیم: مسابقات در اوهایو و پنسیلوانیا. در اوهایو حدود 10000 نفر برای نامزدی جمهوری خواهان در سنا شرکت می کنند. همه چیز می تواند بسیار شدید شود. در یکی از انجمن‌های نامزد اخیر، مایک گیبونز، یک بانکدار سرمایه‌گذاری، فریاد می‌زد: «شما اسکات را بلد نیستید!» در یکی از مخالفان خود، یک خزانه دار سابق دولتی، جاش مندل، که پاسخ داد: “دو تور در عراق!”

یکی دیگر از چهره های اصلی در انتخابات مقدماتی اوهایو، جین تیمکن، یکی از مقامات سابق حزب است که به عنوان “محافظه کار واقعی ترامپ” نامزد می شود. بسیاری از جمهوری خواهان در تلاش هستند تا واگن خود را به آن ستاره متحرک متصل کنند.

فکر می‌کنید «محافظه‌کار واقعی ترامپ» واقعاً به چه معناست؟ محافظه کار که بدهی ملی را بیش از یک سوم افزایش می دهد؟ یا محافظه‌کاری که با تهدید به منفجر کردن کلیساها در مسکو، ولادیمیر پوتین را مجبور به پا به خط کرد؟ این آخرین داستان رودی جولیانی در مورد ترامپ است و من نمی توانم انرژی لازم را برای این موضوع جلب کنم که آیا واقعاً این اتفاق افتاده است یا خیر.

یک فرض عمومی جمهوری خواهان وجود دارد که کلید پیروزی در انتخابات مقدماتی، جلب حمایت دونالد ترامپ است، و بله، احتمالاً این درست است. مگر اینکه نظرش عوض شود و آن را پس بگیرد. آیا متوجه شده‌اید که در پایان آن مسابقه جمع‌آوری سرمایه بزرگ و تبلیغاتی که به برنده سفر می‌کرد تا با او در نیواورلئان شام بخورد، چه اتفاقی افتاد؟ کسی که در آن ادعا کرد قبلاً “برای شما بلیط رزرو کرده است”؟

هیچ چی! طبق گزارش واشنگتن پست، هیچ کس واقعاً جایزه را نگرفت. اکنون واقعاً، اگر شما یکی از بسیاری از اهداکنندگانی بودید که به امید آن یک به یک مشارکت ارسال کردند، آیا احساس می‌کنید:

آ. ناامید اما درک این موضوع که ترامپ کارهای زیادی برای انجام دادن دارد، چه با پرونده های قضایی و اتهامات توطئه جنایی و همه چیز.

ب. امیدواریم مسابقه دیگری برگزار شود که با هشت یا 10 نوشیدنی با مشاور کمپین ترامپ شروع شود.

ج. کاملاً بیگانه و برنامه ریزی برای رای دادن فقط به یک نامزد اولیه جمهوری خواه در سنا که هرگز نام ترامپ را ذکر نمی کند.

خوب، می دانم که می دانید چنین نامزدی وجود ندارد. اما اجازه دهید به آن انتخابات مقدماتی سنا برگردیم. ایالت‌هایی که رأی‌گیری اولیه را انجام می‌دهند، عمدتاً جمهوری‌خواه هستند، بنابراین جنبۀ دموکرات درام چندانی ندارد. به جز، شاید، برای پنسیلوانیا.

دو رقیب شناخته شده در آنجا نماینده کانر لمب و ستوان فرماندار جان فترمن هستند. لم در انتخابات کنگره در سال 2018 یک پیروزی ناراحت کننده به دست آورد که طی آن رقیب او به تمسخر گفت که لم “کسی جوان و ایده آلیست است که هنوز امیدوار است بتواند جهان را تغییر دهد.” که در آن زمان احساس می‌کردم ممکن است به عنوان ناامیدکننده‌ترین حمله سیاسی در تاریخ مدرن شناخته شود.

فترمن 6 فوت 8 دارد، سرش را می تراشد، یک بز را به ورزش می اندازد و عادت کاملاً مستندی دارد که با شلوارک گشاد در مراسم عمومی حاضر شود. او یک بار آنها را در بازدید از فروریختن پل پوشید – انتخاب کمد لباسی که هم به دلیل حضور در آنجا برای دیدار با بایدن و هم به دلیل یخبندان بودن، قابل توجه بود.

از طرف جمهوری خواهان، دکتر مهمت اوز، که به عنوان یک گورو سلامت در برنامه اپرا وینفری معروف شد، با حدود یک تریلیون امید دیگر رقابت می کند. برجسته‌ترین آنها دیوید مک کورمیک است، که احتمالاً دوست دارد او را به‌عنوان معاون سابق وزیر خزانه‌داری در نظر بگیرید، نه یک مدیر عامل سابق صندوق تامینی که هنوز باید به برخی سؤالات درباره صندوق بازنشستگی معلمان پنسیلوانیا پاسخ دهد.

اوز که در حال بوسیدن ستاره خود در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود عکس گرفته شده است، نظر نسبتاً خاموشی از سوی وینفری دریافت کرد، وینفری در پاسخ به اخبار کاندیداتوری او قاطعانه گفت: «یکی از بزرگترین چیزها در مورد دموکراسی ما این است که هر شهروندی می‌تواند تصمیم بگیرید که برای پست دولتی نامزد شوید.» او ممکن است اپرا نداشته باشد، اما کسی جز شان هانیتی او را تایید نکرده است.

اوهایو باید فردی را برای جانشینی سناتور راب پورتمن انتخاب کند، یک جمهوری خواه که حداقل بر اساس استانداردهای رقت انگیز کنونی ما در رتبه نسبتاً بالایی در شاخص دو حزبی قرار دارد. نامزدهای اصلی جمهوری‌خواه همگی ناامیدانه به دنبال تایید ترامپ هستند، بنابراین به احتمال زیاد در آینده شاهد حضور کمتری از اوهایو در سراسر میز و توقف سرقت بیشتر خواهیم بود.

از جنبه مثبت آن، سرزنده بوده است. در آن مناظره اخیر، گیبون با اکراه اذعان کرد که زنان به دلیل محرومیت از حق رای «احتمالاً» تحت ستم قرار گرفته‌اند، اما افزود که «زنان زیادی در جنگ جهانی اول و دوم نبودند».

صفحه مسائل مبارزات انتخاباتی مندل دقیقاً با «جنگ برای اولین دستور کار آمریکا رئیس جمهور ترامپ» شروع می شود. گیبون خود را “ترامپ سرسخت” می نامد. و تیمکن، نامزدی که توسط پورتمن تأیید شد، اکنون خود را به عنوان «محافظه‌کار واقعی ترامپ» معرفی می‌کند.

اگر شما یک دموکرات هستید، دو راه برای مشاهده این انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان سنا وجود دارد. یکی این است که امیدوار باشیم نامزد کسی باشد که آنقدر دیوانه باشد که در پاییز شانس کمتری برای برنده شدن داشته باشد. نکته دیگر این است که بفهمیم اگر به احتمال زیاد در سال آینده اکثریت جمهوری خواه وجود دارد، بهتر است تا آنجا که ممکن است جمهوری خواهان معقول بیشتری داشته باشیم.

جمهوریخواهان منطقی که احساس می کنند موظفند با دونالد ترامپ مانند آمدن دوم رفتار کنند. چه می توانم به شما بگویم؟ ما در آمریکا زندگی می کنیم، نه شانگری لا.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم