نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو چهارم مهر ۱۴۰۱

فرارو– قیمت دلار امروز دوشنبه چهارم مهر در صرافی ملی کار خود را با افزایش ۱۶۰ تومانی آغاز کرد و به ۲۸ هزار و ۷۹۰ تومان رسید. هر اسکناس یورونی با همین رقم فروخته شد که شاهد افت 40 تومانی ارزش این اسکناس نسبت به روز شنبه هستیم. در بازار طلا اما همزمان با شروع اولین خرید و فروش، تفاوت قیمت نسبت به روز شنبه دیده نمی‌شود. هر گرم طلا ۱۸ عیار یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان فروخته شد و طرح امامی قدیم ۱۴ میلیون و ۳۲۳ هزار تومان به‌فروش رسید.

قیمت ارز در صرافی ملی

قیمت دلار امروز دوشنبه چهارم مهر در صرافی ملی ۲۸ هزار و ۷۹۰ تومان به‌ثبت رسید. این رقم رشد ۱۶۰ تومانی نرخ فروش دلار دولتی را درقیاس با روز شنبه در صرافی ملی نشان می‌داد. قیمت یورو، اما امروز صبح امروز ۲۸ هزار و ۷ تومان تثبیت شد که نسبت به شنبه شاهد افت ۴۰ تومانی این اسکناس هستیم.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

انواع ارز پنجشنبه شنبه دوشنبه
دلار 28 هزار و 760 تومان 28 هزار و 630 تومان 28 هزار و 790 تومان
یورو 28 هزار و 750 تومان 28 هزار و 830 تومان 28 هزار و 790 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه چهارم مهر در اولین بازار یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان به‌ثبت رسید. هر گرم ۱۸ عیار عصر شنبه با همین رقم طلا می‌شود اما درقیاس با پنجشنبه هفته قبل، نرخ ۱۸ عیار ۱۸ هزار تومان را پیدا کرده است.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

پنجشنبه شنبه دوشنبه
یک میلیون و 328 هزار تومان یک میلیون و 310 هزار تومان یک میلیون و 310 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز دوشنبه چهارم مهر در نیمه اول ۱۴ میلیون و ۳۲۳ هزار تومان یک‌ثبت رسید و این سکه بدون تغییر قیمت نسبت به عصر شنبه شد. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز بدون تغییر قیمت ۱۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. نرخ فروش سکه گرمی نیز بدون تغییر دو میلیون و ۹۵۴ هزار تومان به‌ثبت رسید.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه پنجشنبه شنبه دوشنبه
امامی 14 میلیون و 350 هزار تومان 14 میلیون و 323 هزار تومان 14 میلیون و 323 هزار تومان
طرح قدیم 13 میلیون و 450 هزار تومان 13 میلیون و 400 هزار تومان 13 میلیون و 400 هزار تومان
گرمی سه میلیون و 30 هزار تومان دو میلیون و 954 هزار تومان دو میلیون و 954 هزار تومان

تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم