میله های گریپ فروت صورتی برای دندان های شیرین ترش دوست

Lemonheads را به یاد دارید؟ وقتی نوبت به دسر می رسد، آن طعم ستاره شمالی من است. من یک دندان شیرین مرکباتی هستم که وسواس اسیدی دارم و همیشه لقمه ترش را به شیرینی ساده ترجیح می دهم – لیموترش را به جای شکلات، نارنگی را به جای کارامل، یوزو را به جای وانیل، یا حتی ترکیب شده را برای عالی بودن. شرط می بندم که بسیاری از شما همراه من سر لیموهایتان را تکان می دهید.

فقط برای ما، Jesse Szewczyk یک دستور العمل جدید درخشان برای میله های گریپ فروت صورتی (بالا) دارد. یک پیچ و تاب هوشمندانه روی مربع های لیمو، آنها کمی گلدار از پوست گریپ فروت هستند، در مرکز نرم و ملایم و به رنگ صورتی کاملاً صورتی هستند. آنها قطعا در صدر فهرست کارهایی که این هفته باید بسازم، هستند.

اما صبر کنید، اول چه چیزی برای شام بخوریم؟ (من دوست دارم از دسر عقب مانده کار کنم. اولویت ها!)

برای چیزی سریع و بدون گوشت، کی چون یک سالاد رامن تاهینی با نخود و مقدار زیادی سبزیجات و سبزی تازه دارد. اگر برنامه های پیک نیک در افق داشته باشید، بسیار قابل حمل است. ما اخیراً در بروکلین یک دوره گرمی داشتیم، و من تعداد زیادی از مردم را دیدم که زیر درختان جوانه زده در پارک پراسپکت پتو پهن می کردند، همانطور که من دویدم. بهار با قدرت کامل، با تابستان سخت در پاشنه آن است.

همچنین برای یک شام بهاری شب‌های هفته، برنج ماهی قزل آلا و شوید پخته ناز دراویان، یک غذای یک تابه‌ای است که سایه‌های صورتی و سبز روی بستر برنج کرکی‌اش دیده می‌شود.

حالا بیایید صبحانه صحبت کنیم! Yewande Komolafe یک ستون جدید عالی دارد که ما را در مورد بهترین نوع رولکس مشخص می کند. نه، ما در مورد ساعت صحبت نمی‌کنیم: رولکس یک غذای خیابانی مورد علاقه اوگاندا است که از املت سبزیجاتی که در یک چاپاتی خانگی به سبک کنیایی رول شده است تهیه می‌شود. من خوشحال خواهم شد که این را در هر زمانی از روز بخورم.

اگر هنوز این کار را نکرده اید، برای دریافت دستور العمل ها باید مشترک شوید. برای هرگونه کمک فنی، می‌توانید به [email protected] ایمیل بزنید. و من در [email protected] هستم اگر می خواهید یادداشتی بفرستید.

در نهایت، در اینجا یک نکته برای دوستداران لیمو وجود دارد. یک کاسه تکه های لیمو را در یخچال نگه دارید. به این ترتیب می توانید به راحتی برای تهیه سس سالاد (مثل این سس لیمو کپر از علی Slagle)، سس ها را تنظیم کنید یا به لیوان سلتزر خود اضافه کنید. ایده آل برای سر لیمو، و همه افراد دیگر نیز.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s Authority and Traffic
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Visibility
نمایندگی پرینتر & راهکارهای بهینه سازی سئو
توضیحات سایت شرط بندی ورزشی
بازی انفجار آنلاین
تعمیرات پرینتر
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما