مجسمه در انگلیس پس از دادن مداد رنگی به کودکان تخریب شد

به گفته مقامات، پس از توزیع بسته های فعالیتی با مداد رنگی به کودکان در این ملک، آثار مداد رنگی آبی روشن بر روی مجسمه ای با بیش از دو قرن قدمت در یک مکان حفاظت شده در انگلستان پیدا شد.

این مجسمه و یک بنای یادبود در این ماه در کروم، ملکی به مساحت 700 هکتار که خانه یک عمارت و دو قلعه و همچنین بنفشه، لاله و زنگ آبی است، تخریب شد.

موسسه ملی حفاظت، انجمن حفاظت که بر زمین‌های گسترده در نزدیکی های گرین، انگلستان، در حدود 135 مایلی شمال غربی لندن نظارت می‌کند، گفت که نمی‌داند این علائم چگونه به وجود آمده‌اند یا از مداد رنگی‌هایی که در محل توزیع شده‌اند، آمده‌اند.

این سازمان در بیانیه ای گفت: «مانند بسیاری از سازمان های میراث فرهنگی، ما به طور منظم رویدادهایی را برای خانواده ها برگزار می کنیم و اغلب مداد یا مداد رنگی منتشر می کنیم.

در 8 آوریل، آخر هفته عید پاک، علائم آبی روشن روی صورت، بازوها و تنه مجسمه سابرینا، تصویری از یک پوره آب توسط جان بیکن مجسمه‌ساز مربوط به دهه 1780 یا 1802 (تاریخ دقیق مورد بحث است) خط خورد.

این مجسمه در یک غار در ملک نزدیک یک دریاچه، نقطه پایانی برای رودخانه کروم، که از میان محوطه می پیچد، قرار دارد.

بنا به گفته موسسه اعتماد ملی، این مجسمه سنگی حدود شش فوت طول دارد. پوره به پهلو دراز می کشد و روی کوزه ای تکیه می دهد که در گذشته از آن برای فرستادن آب به کناره های دریاچه زیر استفاده می شد.

به گزارش بی بی سی، یادبودی از هنرمند منظره لانسلوت براون، معروف به Capability Brown، نیز با نشانه های مداد رنگی بلند، درهم و برهم آبی و زیگزاگ مخدوش شد.

اعتماد ملی روز یکشنبه گفت که آثار از مجسمه سابرینا برداشته شده است و این سازمان در حال تمیز کردن بنای یادبود براون است.

اعتماد ملی مشخص نکرده است که چه کسی مسئول این تخریب هاست.

بیانیه اعتماد ملی می‌گوید: «هرچند ناامیدکننده هستند، اما با توجه به میلیون‌ها بازدیدکننده که از مکان‌های تحت مراقبت ما لذت می‌برند و به آنها احترام می‌گذارند، حوادثی مانند این بسیار نادر است.

براون در سال 1751 برای بازطراحی خانه اصلی و پارک‌های ملک کروم که در آن زمان متعلق به ششمین ارل کاونتری بود، بر اساس اعتماد ملی استخدام شد.

در طول جنگ جهانی دوم، این ملک به عنوان ایستگاهی برای نیروی هوایی سلطنتی مورد استفاده قرار گرفت و بیش از 2000 پرسنل و دانشمند را در خود جای داد.

از سال 1979 تا 1984، این خانه به مقر انگلستان برای انجمن بین المللی آگاهی کریشنا یا خرگوش کریشنا تبدیل شد. مالکان بعدی سعی کردند ملک را به یک زمین گلف، آپارتمان و یک هتل تبدیل کنند، قبل از اینکه اعتماد ملی در سال 1996 آن را به دست آورد.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان