مانیشا کویرالا از همکاری با کارتیک آریان در «شهزاده» رک می گوید، «او شخصیت را می فهمد و…» | اخبار فیلم

دهلی نو: پس از یک فیلم پرفروش در سال 2022، کارتیک آریان در سال جدید نیز با انتشارات مگا خود مانند «شهزادا» و «ساتیاپرم کی کاتا» در میان دیگران آماده است. اولین نگاه شهزاده با آواتار جدید و امیدوارکننده کارتیک در نقشی اکشن همه را لرزاند. و اخیراً مانیشا کویرالا با یک وب سایت معتبر در مورد پروژه های بعدی خود صحبت کرده است که یکی از آنها شهزاده بود.

منیشا در مورد تجربه‌اش از فیلم‌برداری برای بازیگر کارتیک آریان گفت: «من قبلاً با شهزاده قرارداد بسته بودم و این یک مجموعه تجاری بزرگ است و در فوریه منتشر می‌شود. خیلی خوب شکل گرفته است. بنابراین، من واقعا مشتاقانه منتظر انتشار هستم. به نظر من کارتیک آریان فردی بسیار با استعداد، سخت کوش و متواضع است. او شخصیت را درک می کند و چیز جدیدی را به نمایش می گذارد. انتخاب فیلم هایی که او ساخته را هم دوست دارم. او آینده بسیار درخشانی در این صنعت دارد.”

اولین نگاه شهزاده را که توسط کارتیک آریان به اشتراک گذاشته شده است، تماشا کنید

Kartik Aaryan یکی از بزرگترین درآمدهای سال 2022 را با «Bhool Bhulaiyaa 2» که تبدیل به یک فیلم پرفروش باکس آفیس شد، به دست آورد و سپس در پایان سال «فردی» را که مورد تحسین و تمجید منتقدان قرار گرفت، ارائه کرد. او اکنون خود را برای اکران «شهزادا» از 19 بهمن امسال روی پرده های بزرگ آماده می کند. جدای از آن، ترکیب فیلم های جالب او شامل «آشیکی 3»، «ساتیاپرم کی کاتا» و فیلم بعدی بدون عنوان کبیرخان نیز می شود.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial