قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال ۱۶ مهر؛ بازگشت بیت‌کوین به نیمه کانال ۱۹ هزار دلار

فرارو– بیت‌کوین از مزر ۲۰ هزار دلار به نیمه کانال ۱۹ هزار دلار برگشت. قیمت لحظه‌های بیت‌کوین صبح امروز ۱۶ مهر تقریباً ۱۹ هزار و ۵۰۰ دلار به‌ثبت رسید که در صبح جمعه رهبر بازار دیجیتال حوالی مرز ۲۰ هزار دلار ارز می‌شد. با این بیت‌کوین بیشتر از چند ساعت در کانال ۲۰ هزار دلار ماندگار نشد و تا نیمه سنگر ۱۹ هزار دلار عقب‌نشینی کرد. علاوه بر افت دو درصدی قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته، اتریوم که دومین ارز دیجیتال مهم دنیا را می‌پذیرد، به همین اندازه ارزش خود را از دست داد و امروز هزار و ۳۳۰ دلار ارز کرد. کاردانو، دوج‌کوین و سایر ارز دیجیتال سرشناس همپای بیت‌کوین افت‌وخیز محدودی دارد. ارزش کل بازار نیز بدون تغییر محسوس نسبت به دیروز حدود 985 میلیارد دلار می‌شود.

قیمت بیتکوین ۱۹ هزار و ۵۰۰ دلار

به گزارش فرارو، قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز شنبه ۱۶ مهر به ۱۹ هزار و ۵۰۰ دلار رسید. صبح جمعه بیت‌کوین حوالی مرز ۲۰ هزار دلار می‌شد. افت 500 دلاری قیمت بیت‌کوین معادل افت دو درصدی ارزش این ارز دیجیتال در شبانه‌روز گذشته می‌شود. در این مدت قیمت بیت‌کوین ۱۹ هزار و ۴۰۰ دلار به‌ثبت رسیده و ارزش این ارز دیجیتال ۲۰ هزار و یک دلار تثبیت شده است. اگر هفته قبل برگردیم، بازدهی بیت‌کوین مثبت و حدود یک درصد می‌شود. شنبه هفته یعنی ۹ مهر هر واحد قبل از ۱۹ هزار و ۳۸۰ دلار ارزش داشت. حالا درقیاس با قله تاریخی بیت‌کوین یعنی محدوده ۶۸ هزار دلاری شاهد ۷۱ درصدی ارزش این ارز دیجیتال هستیم. از طرفی حجم ۳۷۳ میلیارد دلاری بیت‌کوین، تسلط این ارز دیجیتال به کل بازار را حدود ۳۸ درصد نشان می‌دهد.

قیمت اتریوم هزار و ۳۳۰ دلار

قیمت اتریوم امروز شنبه ۱۶ مهر با دو درصد به هزار و ۳۳۰ دلار رسید که در صبح جمعه هزار و ۳۵۰ دلار تمام می‌شد. در ۲۴ ساعت اخیر حدود ۲۰ دلار از ارزش اتریوم کاهش پیدا کرده و در این مدت اتریوم بین دو هزار و ۳۲۰ تا و ۳۶۰ دلار نوسان داشته است. با افت دو درصدی قیمت تریوم در ۲۴ ساعت گذشته، بازدهی هفتگی این ارز دیجت به صفر درصد می‌شود، چون شنبه ۹ مهر اتریوم حدود هزار و ۳۲۵ دلار پول می‌شد. نسبت به قله تاریخی اتریوم نیز که رقم چهار هزار و 851 دلار است، شاهد ریزش 72 درصدی این ارز دیجیتال هستیم. همچنین با احتساب حجم ۱۶۲ میلیارد دلاری دلاری، سهم این ارز دیجیتال از کل بازار چیزی حدود ۱۶.۵ درصد است.

قیمت انواع ارز دیجیتال

کاردانو، دوج‌کوین و سایر ارز دیجیتال سرشناس در شبانه‌روز گذشته همپای بیت‌کوین افت‌وخیز محدودی دارد. علاوه بر افت دو درصدی قیمت بیت‌کوین، دوج‌کوین با نماد DOGE و سهم هشت‌دهم‌درصدی از بازار، در شبانه‌روز گذشته بازدهی را به‌سوی صبح امروز شنبه ۱۶ مهر ۰.۰۶۲ دلار خرید و فروش کرد. قیمت کاردانو که از نظر تسلط به بازار، هشتمین ارز دیجیتال مهم دنیاست در شبانه‌روز گذشته از 0.427 دلار به 0.424 دلار تنزل پیدا کرد و حدود نیم‌درصد کاهش پیدا کرد. شیبا، ترون و ترا کلاسیک در این مدت بازدهی صفر درصدی هستند. قیمت شیبا در این مدت روی رقم 0.00011 دلار باقی ماند. ترون صبح امروز مثل صبح جمعه 0.062 دلار ارزش داشت. ترا کلاسیک هم که صبح امروز 0.00286 دلار ارزش داشت، دیروز با همین رقم خرید و فروش می‌شد. قیمت ترا یا همان لونا نیز که با نماد LUNA در جایگاه 102 در سایر ارز دیجیتال قرار گرفته است، در شبانه‌روز قبل با افزایش جزئی نیم‌درصدی به 2.50 دلار افزایش یافت.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

انواع ارز دیجیتال

هفته قبل

دیروز

امروز

بیت کوین

۱۹ هزار و ۳۸۰ دلار

۲۰ هزار دلار

۱۹ هزار و ۵۰۰ دلار

اتریوم

هزار و ۳۲۵ دلار

هزار و ۳۵۰ دلار

هزار و ۳۳۰ دلار

کاردانو

0.432 دلار

0.427 دلار

0.424 دلار

دوجکوین

0.061 دلار

0.063 دلار

0.062 دلار

شیبا

0.00011 دلار

0.00011 دلار

0.00011 دلار

ترون

0.061 دلار

0.060 دلار

0.062 دلار

ترا کلاسیک

۰٫۰۰۰۲۹۲ دلار

۰٫۰۰۰۲۸۶ دلار

۰٫۰۰۰۲۸۶ دلار

ترا

۲.۴۵ دلار

۲.۴۹ دلار

2.5 دلار


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم