فرارو بازار یونولیت تهران

یونولیت‌ها از جمله‌های کاربردی‌ترین و استفاده‌کننده‌ترین مواد هستند که بیشتر از صنایع خاص صنعت ساختمان‌سازی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده‌اند. این ماده به علت ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند طول عمر بالا، قابلیت بازیافت، مقاومت در برابر خوردگی و غذا و … جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی مانند بلوک‌های سفالی و … ساخته می‌شود و همین امر باعث می‌شود که از بازار خرید و فروش شود. پویایی باشید. برندهای متعدد در زمینه تولید انواع یونولیت‌ها و محصولات متنوع و متعدد در بازار یونولیت تهران در مصرف‌کننده‌ها قرار دارند. در ادامه مطلب به بررسی و معرفی بیشتر یونولیت‌ها، بازار اتحادیه تهران و همچنین کاربردهای این ماده پرداخته خواهد شد.

یونولیت چیست و شامل چند نوع است؟

یونولیت به نوعی ماده متخلخل گفته می‌شود که از وزن کمی می‌شود و کاملاً خنثی است و هیچ واکنشی انجام نمی‌دهد. این ماده از نوعی پلاستیک تهیه شده از استیرن مونومر تولید می‌شود و اولین بار در سال 1839 توسط فردی به نام ادوارد سیمون به شکل تصادفی کشف شد. یونولیت‌ها از سال 1959 به تولید انبوه رسیدند و با نام‌هایی مانند پلی استایرن انبساطی یا EPS، آکاسیف، پلاستوفوم و استایروفوم نیز شناخته می‌شوند. یونولیت می‌تواند بر اساس فاکتورهای تقسیم‌بندی شود. از نظر مواد اولیه دارای انواع مختلف پلی استایرن معمولی (GPPS) پلی استایرن مقاوم (HIPS) پلی استایرن انبساطی (EPS) پلی استایرن اکسترود شده (XPS) بوده و از نظر مقاومت در برابر اشتعال به دو دسته یونول‌های کندسوز و قابل اشتعال تقسیم می‌شوند. . همچنین از نظر کاربرد این مواد شامل چند نوع بوده که به شرح زیر می‌باشند:

یونولیت فشرده‌

این یونولیت تحت فشار افزایش تولید می‌شود و میزان هوای داخل آن کمتر از انواع یونولیت‌های دیگر است و همین امر باعث افزایش دانسیته آن می‌شود. دانسیته این ولیت‌ها بیشتر از 40 بوده و در صنایع مختلف به کار می‌روند

یونولیت های سقفی

یونولیت‌های سقفی رایج‌ترین نوع یونولیت است که عمده مصرف آن در صنعت ساختمان است. این یونولیت دارای چگالی 12 بوده و وزن آن از 7 تا 8 وزن خواهد بود. سقف یونولیت از بلوک های یونولیت مادر و به وسیله دستگاه های CNC یا المنت های برقی تولید می شود. اندازه این یونولیت‌ها دارای ویژگی‌های خاص خود هستند و به‌راحتی قابلیت‌های تغییر و اندازه را دارند.

یونولیت دیواری

این یونولیت نیز از بهترین و کاربردی‌ترین یونولیت‌ها بوده است که در اشکال یونولیت‌های دیوار پوش فوم، فوم دیواری تزیینی، فوم دیواری پوش و یونولیت دیواری 3D Panel وجود دارد. این یونولیت‌ها در درزگیری، دکوراسیون داخلی، عایق‌بندی و … کاربردهای متعددی دارند.

یونولیت های بسته شده

یونولیت بسته‌بندی همچنین نوعی از یونولیت‌ها است که می‌تواند در اشکال سفارشی و یا ورقه‌ای وجود داشته باشد و در صنعت بسته‌بندی کاربرد بسیار ویژه‌ای دارد.

 • در کنار این یونولیت‌ها، نوع دیگری نیز با عنوان یونولیت تزریقی وجود دارد که می‌توان آن را برای عایق بندی نقاط ساختمان، درزها و … استفاده کرد.

قیمت یونولیت

آنچه گفته شد بازار یونولیت تهران از پویایی بالاتر است و یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های آن قیمت محصولات است. فاکتورها و عوامل موثر در تعیین قیمت واحدها هستند که مهمترین آنها شامل موارد زیر هستند:

 • نوع یونولیت و کاربردهای آن
 • میزان دانسیته یونولیت
 • نوع استفاده از مواد مورد استفاده در تولید (از مواد تازه، مواد بازیافتی یا ترکیبی)
 • میزان اشتعال پذیری و مقاومت در برابر آتشسوزی
 • کیفیت پخت، ظاهر و ساختار یونولیت‌ها
 • نرخ ارز و مواد اولیه

بازار یونولیت تهران

اقلام مختلف پلاستوفوم در بازار یونولیت در تهران

موفق در مرکز فروش بازار فروش (پلاستوفوم) در تهران افراد می‌توانند به انواع یونولیت‌ها دسترسی داشته باشند و متناسب با نوع پروژه و نیاز خود به خرید بخرند. از جمله مهم‌ترین اقلام یونولیت در بازار اتحادیه تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انواع ورق‌های اولیتی با ضخامت‌های مختلف که در تنوع و اندازه‌های مختلف با دانسیته‌های متفاوت تولید و عرضه می‌شوند.
 • انواع یونولیت و پلاستوفوم برش خورده توسط دستگاه‌های CNC یا لیزرها که می‌توانند در استاندارد و سفارشی وجود داشته باشند.
 • انواع ورقهای یونولیتی درز انقطاع
 • انواع یونولیت توپی که بیشتر برای تزئینات پارچه نمدی و ماکت‌ها و مدل‌سازی کاربرد دارد.
 • انواع دیوارهای پیش ساخته یونولیتی و همچنین یونولیت های تزریقی و …

خرید یونولیت در بازار تهران

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازار یونولیت تهران و فعالیت‌های تجاری و شرکت‌های متعدد است و همین امر باعث می‌شود کیفیت و قیمت یونولیت و خرید یونولیت بسته‌بندی و سایر یونولیت‌ها در حالت رقابتی قرار گیرد و مشتریان می‌توانند با مشاهده و مقایسه محصولات مختلف از بهترین برندها به‌صرفه‌ترین خرید ممکن را داشته باشد. همچنین در این بازار می‌توان با انواع محصولات جدید یونولیتی و کاربردهای آن آشنایی پیدا کرد و با پرداختن به متخصصان متخصص در این حوزه.

بهترین تولید کننده یونولیت تهران

محبوبیت و جایگاه ویژه یوونول‌ها در صنایع مختلف، باعث می‌شود که برندها و شرکت‌های متعددی در این حوزه فعالیت داشته باشند و محصولات ویژه‌ای تولید کنند. شرکت مادفوم به عنوان یکی از معتبرترین، بسابقه‌ترین و بهترین شرکت‌های تولیدکننده محصولات مختلف از جمله یونولیت‌های فشرده، بسته‌بندی، دیواری، تزریقی، مصالح پیش ساخته یونولیتی و … را با سقف بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ممکن در اختیار مصرف‌کننده‌ها قرار می‌دهد. . افراد با خرید یونولیت از شرکت مادفوم در بازار یونولیت تهران می‌توانند از کیفیت و ایمنی محصولات اطمینان خاطر داشته باشند.

نحوه خرید در بازار یونولیت در تهران

گواهی به دلیل جایگاه ویژه ولیت‌ها در صنایع مختلف، ارائه دهندگان متعددی دارند که در این زمینه فعالیت‌ها در حالی که هیچ گونه مجوز رسمی و قانونی برای تولید و محصولات آنها از استانداردهای مناسب قابل استفاده نیست و از مواد مناسب برای تولید آن استفاده نمی‌شود. . برای خرید یونولیت در بازار لازم است که به نکات و فاکتورهایی که سابقه و معتبر تولیدکننده، مواد اولیه به دست آمده، نحوه تولید محصولات، مشخصات و مواد شیمیایی محصول و … توجه داشته باشید. افراد می‌توانند برای خرید محصولات مادفوم در بازار یونولیت تهران به سایت شرکت مادفوم مراجعه کنند و یا با بخش فروش تماس حاصل فرمایند و یا به صورت حضوری مراجعه کنند. خرید آنلاین می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های متعدد، صرفه‌جویی در زمان و انرژی شود و همچنین امکان مقایسه محصولات شرکت‌های متعدد را داشته باشد و مصرف‌کننده‌ها می‌توانند در صورت نیاز به اطلاعات مورد نیاز را از مشتریان دریافت کنند.

بهترین نوع یونولیت موجود در بازار یونولیت تهران

تولید و پخت یونولیت در کل فرآیند ساده‌ای است و بسیاری از صنایع لازم را ندارند، همچنین به دلیل بازدهی بالای این شرکت‌های متعدد در زمینه تولید آن فعال هستند. شرکت مادفوم از سال 1386 فعالیت خود را آغاز کرده و انواع محصولات مختلف را به بازار عرضه می‌کند. از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات مادفوم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنوع محصولات مادفوم بسیار زیاد است
 • از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید این محصولات استفاده می شود.
 • تمامی مراحل تولید یونولیت به وسیله دستگاه های پیشرفته و پیشرفته می شود.
 • محصولات این برند بر اساس استاندارد ASTM با کد E2430 تولید می‌شوند و مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن هستند.
 • دانسیته یونولیت‌ها کاملاً استاندارد است

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

بازی انفجار آنلاین: جذابیت و فرصت‌های بی‌نظیر
How to Show Appreciation: A Guide to Tipping People
معرفی بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی جذاب
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada
تماس با ما