غرش در پاریس با «کیکی من ری»

بیوگرافی جدید مارک برود، “کیکی من ری”، از یک مکان مورد علاقه همیشگی – کرانه چپ پاریس در دهه 1920 – از طریق زندگی خواننده، مدل، خاطره نویس و موز بازدید می کند. برود در پادکست این هفته می‌گوید که موضوع او روح دوران او را کاملاً تسخیر کرده است، «ترکیبی از درد عمیق و عشق بسیار عمیق به زندگی» که پس از جنگ جهانی اول پدیدار شد.

برود می‌گوید: ما عادت کرده‌ایم در مورد این عصر از نگاه آمریکایی‌هایی مانند همینگوی و فیتزجرالد در پاریس بخوانیم. کیکی «نماینده چیزی است که گاهی نادیده گرفته می‌شود»، او می‌گوید: «سهم فرانسوی‌ها در این صحنه و در این لحظه. افرادی مانند کیکی بخشی از دلایلی بودند که باعث شد مهاجران فرانسه و پاریس را بسیار هیجان انگیز ببینند. او «با یک ریتم کاملاً متفاوت و به روشی کاملاً متفاوت زندگی می کرد. او غیرقابل انکار خودش بود و پخش نمی‌کرد. و فقط زندگی را دوست داشت. او فقط می خواست همه کارها را انجام دهد و همه را ملاقات کند و به همه جا برود، و این کار را کرد.”

همچنین در قسمت این هفته، گریگوری کاولز و الیزابت ایگان در مورد آنچه که خوانده اند صحبت می کنند. جان ویلیامز میزبان است.

کتاب‌هایی که در «آنچه می‌خوانیم» این هفته مورد بحث قرار گرفته‌اند:

ما دوست داریم نظرات شما را در مورد این قسمت و به طور کلی در مورد پادکست نقد کتاب بشنویم. می توانید آنها را به [email protected].

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: یک تجربه شگفت‌انگیز برای علاقمندان به شرط‌بندی
Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s Authority and Traffic
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Visibility
نمایندگی پرینتر & راهکارهای بهینه سازی سئو
توضیحات سایت شرط بندی ورزشی
بازی انفجار آنلاین
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما