شما می توانید از بازپرداخت مالیات خود برای خرید اوراق قرضه استفاده کنید، اما آیا باید؟

شما می توانید با یک حساب آنلاین در TreasuryDirect.gov، تا 10000 دلار اوراق قرضه الکترونیکی I برای هر نفر در یک سال تقویمی خریداری کنید. بعلاوه، با استفاده از بازپرداخت مالیات بر درآمد فدرال خود، می توانید تا 5000 دلار بیشتر اوراق قرضه کاغذی در هر اظهارنامه مالیاتی خریداری کنید. (زن و شوهری که اظهارنامه مشترکی را ارائه می کنند می توانند تا 25000 دلار در سال خریداری کنند.) شما نمی توانید اوراق قرضه را حداقل برای یک سال بازخرید کنید و اگر قبل از پنج سال بفروشید، سه ماه آخر سود را از دست خواهید داد.

آقای کیل گفت افرادی که به دنبال بازدهی بالاتر در کوتاه مدت هستند، می توانند بهتر عمل کنند. برای مثال سی دی های دوازده ماهه با نرخ های 4.5 درصد یا بالاتر در دسترس هستند. وی همچنین گفت، برخی از اسناد خزانه داری آمریکا، بدهی کوتاه مدت صادر شده توسط دولت، حدود 5 درصد پرداخت می شود و هیچ محدودیتی در میزان خرید وجود ندارد.

او گفت: «اگر سرمایه‌گذار کوتاه‌مدتی هستید، ممکن است با اسناد خزانه‌داری وضعیت بهتری داشته باشید.»

شما می توانید صورتحساب ها را از طریق TreasuryDirect یا از طریق کارگزاری خریداری کنید، اگرچه کارگزاری احتمالاً کمیسیون یا کارمزدی را دریافت می کند.

در اینجا چند سوال و پاسخ در مورد اوراق قرضه I زمان مالیات وجود دارد:

فرم 8888 خدمات درآمد داخلی را همراه با اظهارنامه مالیاتی خود برای خرید اوراق من کاغذی ارسال کنید. (برخی افراد دوست دارند اوراق قرضه کاغذی را به عنوان هدیه بدهند، و تنها راه دریافت آنها از طریق بازپرداخت مالیات است.) زمانی که IRS بازگشت شما را بررسی کرد، اوراق قرضه برای شما پست می شود. طبق گفته TreasuryDirect، تاریخ انتشار اوراق قرضه شما – که نرخ بهره آنها را تعیین می کند – اولین روز ماه است که مرکز خدمات خزانه داری مبلغی را از IRS دریافت می کند، بنابراین اگر مرکز سفارش شما را در ماه آوریل دریافت کند، تاریخ انتشار خواهد بود. 1 آوریل باشد – در زمان دریافت نرخ سالانه فعلی 6.89 درصد.

آخرین مهلت تشکیل پرونده مالیاتی 18 آوریل است، اما آقای کیل توصیه کرد اگر می خواهید اوراق I را بخرید، اظهارنامه خود را تا 1 آوریل ارسال کنید تا مطمئن شوید که نرخ فعلی را دریافت می کنید. IRS که از زمان اعماق همه‌گیری با پردازش کند اظهارنامه‌های مالیاتی کاغذی دست و پنجه نرم کرده است، می‌گوید که اکثر اظهارنامه‌هایی که به صورت الکترونیکی ثبت می‌شوند در کمتر از سه هفته بازپرداخت خواهند شد.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial