شما ممکن است به آن روش نیاز داشته باشید. اما آیا واقعاً به اسکورت نیاز دارید؟

رابرت لوینگر از سرزنش شدن توسط متخصص گوارش خود خسته شده است زیرا او برای انجام کولونوسکوپی به تاخیر افتاده است. او کاملاً مایل است یکی داشته باشد. و او برای جراحی آب مروارید در چشم دومش آمادگی بیشتری دارد.

مشکل: آقای لوینگر، 72 ساله، یک وکیل بازنشسته که در منهتن زندگی می‌کند، نمی‌تواند هیچ یک از این روش‌ها را که شامل بیهوشی یا آرام‌بخشی می‌شود، برنامه ریزی کند، مگر اینکه نام و شماره تلفن شخصی را که او را به خانه می‌برد، ارائه دهد. در غیر این صورت کلینیک ها و مراکز جراحی سرپایی از گرفتن نوبت خودداری می کنند.

آقای لوینگر همچنین مایل است همانطور که متخصص پوست توصیه کرده است تحت عمل جراحی موهس برای دو سرطان پوست کوچک روی صورتش قرار گیرد. اما جراحان مرتبط با عمل او نیز بر اسکورت پزشکی پافشاری می‌کنند، حتی اگر اکثر جراحی‌های Mohs تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و نیازی به آنها ندارد.

حمل و نقل به خودی خود مشکل نیست. آقای لوینگر می‌تواند یک Uber یا Lyft را احضار کند، با یک سرویس ماشین تماس بگیرد یا یک تاکسی را تحسین کند. او توضیح داد: چیزی که او نیاز دارد این است که “کسی مرا به بیرون از ساختمان همراهی کند، مرا به آپارتمانم ببرد و داخل آن ببیند.” “نباید آنقدر سخت باشد.”

این است، هر چند. آقای لوینگر طلاق گرفته است و مانند تعداد فزاینده ای از آمریکایی های مسن به تنهایی زندگی می کند. دخترش در بوستون زندگی می کند. پسر عمویی که چند سال پیش او را پس از جراحی آب مروارید به خانه آورده بود، از آنجا دور شده است. او دوستانی برای کمک ندارد. تماس‌های تلفنی با Aetna، بیمه‌گر Medicare Advantage، نشان داد که Medicare اسکورت پزشکی را پوشش نمی‌دهد. او با آژانس‌های مراقبت در منزل نیز برخورد کرد.

او حتی به کارگران تعمیر و نگهداری در ساختمان آپارتمانش 100 دلار پیشنهاد داد تا او را بعد از شیفت کاری تحویل بگیرند. آقای لوینگر گفت: “آنها علاقه خود را از دست دادند وقتی که من نمی توانستم مشخص کنم چه ساعتی باید آنجا باشند.”

افراد مسن در سراسر کشور تلاش‌های دیوانه‌کننده مشابهی را برای یافتن اسکورت‌های «دری از درب» برای جراحی سرپایی و غربالگری‌هایی که شامل بیهوشی می‌شوند توصیف می‌کنند – به‌ویژه اگر امکانات لازم باشد این اسکورت‌ها تا زمان ترخیص بیمار در محل بمانند.

جانت سکل-سروتی، مدیر اجرایی FriendshipWorks، یک سازمان غیرانتفاعی که داوطلبان آموزش دیده آن به عنوان اسکورت پزشکی رایگان در بوستون و اطراف آن خدمت می کنند، گفت: این مشکل “سریع است”. ما هر روز آن را می بینیم. برای شأن تو سخت است.»

پزشکان توضیح می دهند که الزامات درب از طریق در یک اقدام ایمنی است. به عنوان مثال، با کولونوسکوپی، بیماران اغلب یک بیهوش کننده مانند پروپوفول، یا یک ماده مخدر مانند دمرول یا فنتانیل، همراه با داروهای ضد اضطراب مانند Versed یا Valium دریافت می کنند.

کارول برک، متخصص گوارش در کلینیک کلیولند و رئیس سابق کالج گوارش آمریکا، می‌گوید: «آنها بر مغز تأثیر می‌گذارند و می‌توانند چهار تا شش ساعت در سیستم بمانند». “شما کنترل کامل توانایی های خود را ندارید.”

در اتوبوس یا در اوبر، او گفت: “اگر به خواب بروید یا استفراغ کنید یا یادتان نرود کجا می روید چه؟”

آیا واقعاً چنین احتیاط لازم است؟ توماس اوتینگ، چشم پزشک دانشکده پزشکی دانشگاه آیووا و سخنگوی آکادمی چشم پزشکی آمریکا گفت: «یک سوال بسیار سخت است.

اگرچه ترس از مسئولیت به وضوح نقش دارد، “چقدر باید ایمن باشیم؟” او درخواست کرد. او در جراحی آب مروارید تخصص دارد که اغلب شامل بیهوشی داخل وریدی نیز می شود. پس از عمل، «اگر یک در میلیون احتمال دارد که فردی بیفتد و لگنش بشکند، آیا همه باید از کسی بخواهند که او را به خانه ببرد؟»

با این حال، در حال حاضر معمولاً این کار را می‌کنند و بیماران مسن‌تر را بدون خانواده نزدیک یا دوستانی که هنوز رانندگی می‌کنند مجبور به تقلا می‌کنند.

برخی به جماعات مذهبی تکیه می کنند. در بولدر، کورتنی، 65 ساله، یان دیکورتنی، با داوطلب شدن از طریق TimeBank Boulder، اعتبار کافی به دست آورد تا داوطلبان دیگر را برای همراهی و بازگشت او به جراحی های آب مروارید تضمین کند. در Beaverton، Ore.، جری لوکوس به Viva Village، بخشی از جنبش روستا، که از پیری در محل حمایت می‌کند، پیوست. او سال گذشته سه بار از رانندگان / اسکورت های داوطلب استفاده کرد.

تلاش برای حل مشکل اسکورت می تواند به تحقیقات قابل توجهی نیاز داشته باشد که شامل ارائه دهندگان، سازمان های غیرانتفاعی محلی و شرکت های مراقبت در منزل می شود. برخی از احتمالات:

با ارائه دهنده پزشکی خود صحبت کنید. سیاست ها متفاوت است. ترنس آ. کرونین جونیور، رئیس آکادمی پوست آمریکا، گفت: جراحانی که آقای لوینگر به آنها ارجاع داده شد، برای انجام عمل های موس نیاز به اسکورت دارند، اما اکثر آنها این کار را انجام نمی دهند. او در ایمیلی گفت: “بی حسی موضعی که ما استفاده می کنیم معمولا لیدوکائین است که توانایی های ذهنی بیماران ما را مختل نمی کند، بنابراین آنها می توانند خود را به خانه برسانند.”

برای جراحی آب مروارید، ممکن است بتوانید از بیهوشی داخل وریدی که کمتر در کشورهای دیگر استفاده می شود، اجتناب کنید. دکتر اوتینگ همچنین در VA Iowa City تمرین می‌کند، جایی که جراحی آب مروارید شامل یک آرام‌بخش خوراکی با اثر کوتاه‌تر (معمولا Valium) است و بیماران دو یا سه ساعت پس از آن در کلینیک می‌مانند. او گفت: «پس از رفتن آنها با ون احساس راحتی بیشتری می کنیم.

کولونوسکوپی را می توان بدون آرام بخش نیز انجام داد. از طرف دیگر، کلینیک کلیولند و سایر ارائه دهندگان گاهی اوقات به بیمارانی که قرارهای اولیه صبحگاهی دارند اجازه می دهند تا چند ساعت دیگر پس از عمل قبل از رفتن به خانه خود بمانند.

شما همچنین می توانید سالانه سرطان روده بزرگ را با یک FIT دقیق در خانه (آزمایش ایمونوشیمیایی مدفوع) غربالگری کنید و کولونوسکوپی را نادیده بگیرید، اگرچه 5 تا 6 درصد از افرادی که نتیجه مثبت دریافت می کنند به هر حال به آن به عنوان پیگیری نیاز دارند.

به دنبال گروه های غیرانتفاعی محلی باشید. شبکه ملی مراقبت داوطلبانه حدود 700 سازمان اجتماعی را در سراسر کشور به هم متصل می کند، که اکثر آنها حمل و نقل درب منزل را بدون پرداخت هزینه انجام می دهند. تامی گلن، مدیر اجرایی، گفت: “این همسایه ها هستند که به همسایگان کمک می کنند.”

Shepherd’s Centers of America، که خدمات پشتیبانی را برای افراد مسن ارائه می کند، دارای 55 شعبه در 17 ایالت است. اکثر آنها اسکورت به و از قرارهای پزشکی را بدون هزینه ارائه می دهند.

تقریباً 250 سازمان دهکده محلی در سراسر کشور اغلب به درب خانه کمک می کنند، اگرچه هزینه ای سالانه وجود دارد – معمولاً برای سالمندان کم درآمد یارانه پرداخت می شود – برای پیوستن به روستا.

همچنین می توانید با آژانس محلی خود در مورد پیری مشورت کنید یا از Eldercare Locator برای یافتن خدمات حمل و نقل عمومی یا غیرانتفاعی استفاده کنید.

با شرکت های مراقبت در منزل تماس بگیرید. مدیکر اسکورت پزشکی را پوشش نمی دهد. آلیس برنز از بنیاد خانواده کایزر گفت: «حمل و نقل پزشکی غیر اورژانسی، از جمله یک خدمتکار، یک مزیت تحت پوشش Medicaid است، اما سیاست های ایالتی بسیار متفاوت است.

اما اگر بتوانید از عهده هزینه های خود برآیید، ممکن است کمکی بیابید. در نیویورک، شهرستان وستچستر و لانگ آیلند، VNS Health (خدمات پرستار مراجعه کننده نیویورک سابق) تقریباً 1800 بار در سال گذشته اسکورت پزشکی ارائه کرد. بیماران می‌توانند با حدود 140 دلار برای یک بلوک چهار ساعته، یک دستیار بهداشتی معتبر در خانه رزرو کنند.

بسیاری از شرکت‌های مراقبت از خانه که در حال حاضر برای استخدام کارمندان تلاش می‌کنند، با چنین دوره‌های کوتاه مدت یک‌باره موافقت نمی‌کنند، که درآمد کمتری نسبت به ادامه مأموریت‌ها برای دستیاران و آژانس دارد. اما برخی از شرکت ها، گاهی اوقات نرخ های کمی بالاتر از هزینه های مراقبت مداوم دریافت می کنند. قبل از قرار ملاقات خود به میزان کافی اطلاع رسانی کنید.

مدیران شرکت‌های غیرانتفاعی و مراقبت‌های خانگی گفتند که نشانه‌هایی از تغییر را مشاهده کرده‌اند، به طوری که بیمه‌گران و بیمارستان‌ها شروع به پوشش اسکورت یا حمایت از غیرانتفاعی‌های محلی کرده‌اند.

این برای آقای لوینگر به اندازه کافی سریع اتفاق نمی‌افتد، اما او تصمیم گرفته است تا یک برنامه را انجام دهد.

او از پزشکش خواست که به جای کولونوسکوپی، برای سرطان روده بزرگ یک FIT در خانه تجویز کند. برای جراحی آب مروارید، او یک قرار ملاقات می گذارد، سپس با VNS Health تماس می گیرد. او می تواند هزینه ها را تامین کند.

برای پیدا کردن یک عمل جراحی که نیازی به اسکورت بعد از عمل های Mohs ندارد، او باید شروع به برقراری تماس کند.

او آرزو می کند که مدیکر و اقدامات پزشکی این روند را ساده کند. به هر حال، هزینه‌های درمان سرطان، یا جراحات ناشی از زمین خوردن یک فرد با بینایی ضعیف، بسیار بیشتر از هزینه‌های حمل و نقل از درب خانه است.

او گفت: “فقط ساده “با این شماره تماس بگیرید و آنها آن را ترتیب می دهند” را پیش بینی می کند. “نباید به عهده بیمار باشد که آن را بفهمد.”

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s Authority and Traffic
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Visibility
نمایندگی پرینتر & راهکارهای بهینه سازی سئو
توضیحات سایت شرط بندی ورزشی
بازی انفجار آنلاین
تعمیرات پرینتر
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما