سفارش بک لینک آن را آسان نگه دارید (و احمقانه)

اکثر این وبسایتها قابلیت درج لینک سایت در هنگام ثبت نظر را در اختیار شما قرار میدهند. همچنین این سایتها ابزاری به نام broken link checker برای شناسایی لینکهای خراب یا پاک شده در اختیار شما قرار میدهند. بنابراین باید از لینکهای داخلی در مکان درست استفاده کنید. شما در سایت خود میتوانید هزاران لینک داخلی ایجاد کنید ولی شاید کسب یک لینک از سایت دیگر به شکل طبیعی کاری سخت و طاقت فرسا باشد. مشاوره خرید بک لینک اضافه کردن عبارت nofollow خرید تبلیغات لینک شده روی سایتهای دیگر تاثیری در رتبهبندی شما نخواهد داشت اما برای لینک بیلدینگ، باید بیشتر لینک های شما follow باشند تا توسط گوگل به حساب بیایند. البته لینکهای این سایتها معمولاً به صورت nofollow است ولی بدون منفعت هم نخواهند بود. اگر کمی زرنگ باشید در سایتهای خبری و سایتهای با موضوع مرتبط با خود به دنبال لینکهای خراب میگردید و پیشنهاد جایگزینی لینک خراب با لینکی از سایت خود را برای آنها ایمیل میکنید. لینکهای داخلی چه تاثیری بر سئو دارند؟ سئو را به 3 قسمت: سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم بندی می کنیم و هم اکنون در مورد قسمت سوم (سئو خارجی) قراره با هم اطلاعات جامعی کسب کنیم. طی بررسی هایی که انجام شده در بسیاری از سایت های ایرانی از کلمه ” سایت ” به عنوان لینک داخلی استفاده کرده اند هر چند این کار میتواند تا حدودی موثر باشد اما به خاطر داشته باشید که بسیاری از وبمستران پا را فراتر از این نهاده و این کار را هم در هر جای متن تکرار می کنند و فکر می کنند که کار اصولی انجام می دهند. This was g᠎ener ated by G​SA  Con᠎tent Gener at᠎or D em᠎ov ersi on .

اینفوگرافیک میتواند به شما در ایجاد بیشتر از 37% بکلینک یک وبلاگ کمک کند. در سایت ایکس سئو : سفارش بک لینک حرفه ای صورت تولید محتوای با کیفیت هم رزومهای قوی برای ارایه به سایر سایتها ایجاد کردهاید و هم خود آن سایتها برای تولید محتواهای بعدی از شما کمک خواهد گرفت. اکثر این سایتها هم به شما اجازه درج آدرس وبسایتتان را در پروفایل کاربریتان میدهند که خود میتواند یک بک لینک ارزشمند برای شما باشد. به همین دلیل گوگل آن را به درستی معیاری صحیحی برای ارزیابی رتبه سایتها قرار میدهد. زیرا کارفرما درگیر موارد مختلف نمی شود و تنها پس از اتمام پروژه منتظر نتیجه ای که انتظارش را دارند و برای آن هزینه پرداخت کرده اند را می شوند. در این قسمت از مقاله، قصد داریم یکی از موارد مهم و بسیار محبوب سئو خارجی یا همان Offpage را مورد بررسی قرار دهیم. البته همه موارد فوق از موارد قسمت قبل یعنی انواع سئو از لحاظ قوانین نیز تأثیر می پذیرد. در حالت کلی لینک سازی داخلی و خارجی در وردپرس تاثیر بالایی بر سئو سایت داشته و میتواند رتبه سایت را در موتورهای جستجوگر افزایش یا کاهش دهد که بستگی به عمل شما خواهد داشت. یکی از نکاتی که میتواند ارزش لینک شما را مشخص کند، جایگاه قرار گرفتن آن در صفحه است.

همانطور که گفته شد استفاده از صفحاتی با لینک های مرتبط میتواند تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد زیرا کسانی که به مطلبی خاص علاقه نشان داده اند به مقالاتی در آن زمینه نیز علاقه خواهند داشت. اگر از محصول و خدمتی استفاده کردید و از آن راضی بودید حتماً نظر خود درباره محصول به همراه آدرس سایت خود را برای شرکت مربوطه ارسال کنید. حتی از تکنیک پاسخ به سوالات کاربران هم میتوانید استفاده کرده و هر جا به سوالی از مخاطبان درباره حوزه تخصصی خود برخورد کردید لینک مقاله یا ویدئوی مرتبط در سایت خود را برای آن شخص ارسال کنید. وجود دارد که شما میتوانید آنها را در سایتهای دیگر منتشر کنید تا علاوه بر جذب مخاطبان آن رسانهها بک لینکهایی هم برای سایت خود ایجاد نمایید. برای مثال اگر سایت شما در حوزه لوازم خانگی است میتوانید وبلاگی تخصصی فقط درباره انواع تلویزیون ، وبلاگی دیگر درباره لوازم آشپزخانه و … میتوانید در سرویسهای بلاگدهی مثل بلاگفا ، اقدام به ساخت وبلاگ نمایید. به همین دلیل سعی می کند که وب سایت شما را در لیست نتایج خود پایین آورد. همان طور که میدانید خرید بک لینک کار بسیار اشتباهی است و اغلب کسانی که مدیر وب سایت هستند از این راه اشتباه برای بالا بردن رتبه وب سایتشان استفاده میکنند اما بیشک با نتیجهای معکوس رو به رو میشوند مخصوصا این که بک لینکها را از وب سایتهایی خریداری کنند که از نظر گوگل اعتبار چندانی ندارند.

از ابزار Reverse Image Google استفاده کنید تا بدانید چه کسی از عکس شما بدون لینک دادن به سایت شما استفاده کرده است. بعضی وب سایت های بزرگ سئو مثل وب سایت معروف سئوموز برای تعیین قدرت دامنه یک سایت از معیارهایی مثل دامین اتوریتی و پیج اتوریتی استفاده میکنند . بعضی بلاگرها ممکن است علاوه بر ارسال نظرشان، از طریق وبلاگ و شبکههای اجتماعی خود هم شما را معرفی کرده و به شما لینک دهند. می توانید از شبکه اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، لینکدین، ردیت و… یعنی ابتدا سفارش را گرفته و بلافاصله برای وب سایت مذکور سفارش بک لینک می دهند. در واقع شما به جای دریافت هزینه در ازای تولید محتوا برای آن سایتها، اینکار را به شکل رایگان انجام میدهید. ترافیک حاصل از آن جستجوها به طور واضح بین بسیاری از سایت های مختلف که برای آن کلمات کلیدی رتبه بندی می شوند، طبقه بندی می شود. صفحات محصول باید بر اساس نتایج تحقیقات کلمات کلیدی بهینه شوند. به این نکته حتما توجه داشته باشید که در زمینه سئو و بهینه سازی، بحثخرید و فروش بک لینک، موضوعی بسیار قابل تامل و حائز اهمیت و پیچیده بوده و باید در انجام آن بسیار دقت کرد.

This con tent was ​do ne  wi th the he lp ​of G SA  Con te᠎nt ​Ge ne rato᠎r DEMO!

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

بازی انفجار آنلاین: جذابیت و فرصت‌های بی‌نظیر
How to Show Appreciation: A Guide to Tipping People
معرفی بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی جذاب
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada
تماس با ما