سرعت اینترنت استارلینک چقدر است؟

طبق گفته ایلان ماسک قطب جنوب، آسیا و آفریقا به سرویس پهنای باند ماهواره‌ای اسپیس ایکس متصل می‌شوند.

به گزارش خبرآنلاین، با اضافه شدن ایستگاه مک مردو در قطب جنوب، اسپیس ایکس می‌گوید که سرویس اینترنت پهنای باند استارلینک مبتنی بر مدارک آن است که به هفت قره می‌رسد.

اعلام شرکت سازنده، سیستم اینترنت ماهواره‌ای اسپیس ایکس قادر است سرعت اینترنت 150 مگابیت بر روی هر نقطه از کره زمین باشد. تلفن‌های همراه در مناطق دورافتاده تا سال آینده به ماهواره‌های اسپیس ایکس متصل می‌شوند.

قابل توجه است که اینترنت اینترنتی استارلینگ در بزرگترین کشور روی زمین، روسیه، فعال نیست. اسپیس ایکس در اوایل سال جاری، اندکی پس از حمله به روسیه، استارلینک را در جامعه فعال کرد. هزاران استارلینک نیز به کسی فرستاده شده اند تا مناطق جنگ زده را به هم ببندند. ماسک همچنین گزارش داده است که استارلینک موفق شده است در برابر تلاش‌های روسیه برای جلوگیری از آن مقاومت کند.

در حال حاضر بیش از 3000 ماهواره استارلینک در مدار هستند و اسپیس ایکس به بیش از 1000 ماهواره دیگر دارای مجوز رسمی هیئت مدیره فدرال ایالات متحده آمریکا ادامه خواهد داد. این شرکت ابر۵۰ افزایش یافته است که این صورت فلکی را به ۵۰ هزار ماهواره افزایش داده است.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial