رونالدو در ریاض یک قدم تا عجیب‌ترین انتقال قرن

کد خبر : 1860577 |
30 آذر 1401 ساعت 22:28 |
241.9K بازدید |

120
دیدگاه

سی‌آرسون از خیر بازی در چمپیونزلیگ گذشت؟

کریستیانو رونالدو که از باشگاه النصر عربستان پیشنهادی 200 میلیون یورویی دقایقی پیش در فرودگاه شهر ریاض رویت تا انتقالش به این باشگاه از پیش نزدیک به نظر برسد.

رونالدو در ریاض: یک قدم تا عجیب‌ترین انتقال قرن

به گزارش “ورزش سه”، کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ فوتبال پرتغال، بعد از پشت سر گذاشتن یک جام جهانی ناموفق که از قضاوت با موفقیت خارق‌العاده رقیب سنتی‌اش لیونل مسی به پایان رسید حالا بدون باشگاه است.

رابطه چند ماه پرتنش کریستیانو و منچستریونایتد در نهایت با دوطرفه قرارداد او به پایان رسید و حالا ستاره 37ساله به دنبال باشگاهی جدید می‌گردد. با اینکه در طول مهم دلیل رونالدو برای جدا شدن از یونایتد عدم حضور این تیم در لیگ قهرمانان بود. در روزهای اخیر نام یک باشگاه عربستانی به عنوان هدف احتمالی سی‌آرسون مطرح شد: باشگاه النصر عربستان.

بعد از تأیید و تکذیب‌های اولیه در نهایت رسانه‌های معتبر ورزشی تأیید می‌کند که النصر پیشنهادی 200 میلیون یورویی به رونالدو ارائه می‌کند و قصد دارد با قراردادی سه ساله امضا کند. گفته می‌شود کریستیانو به عربستانی‌ها داده است که ظرف چند روز آینده تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت.

از چلسی و بایرن و اتلتیکو تا النصر
قبل از عملکرد ناامیدکننده در جام جهانی و حذف شدن از مرحله یک‌چهارم با شکست در مقابل مراکش گزینه‌های محتمل رونالدو چلسی و اسپورتینگ بودند. اما با پایان زودهنگام حضور پرتغال در قطر نام باشگاه النصر از همه گزینه ها در رسانه ها مطرح بود. این در حالی است که در ماه‌های ابتدایی شروع فصل از باشگاه‌هایی مانند اتلتیکو مادرید، ناپولی، یوونتوس و بایرن مونیخ هم به عنوان باشگاه‌های خواهان او نام برده می‌شد ولی این باشگاه‌ها قصد داشتند برای جذب کریس را تکذیب کرده باشند.

1783863

بعد از چند ماه پرتنش در شروع فصل و کشمکش های متعدد رونالدو با اریک تن هاخ در منچستریونایتد، سرانجام مصاحبه جنجالی او با پیرس مورگان باعث شد همه پله های پشت سر خراب شود. مدیران یونایتد حکم به فسخ قرارداد رونالدو دادند و مشخص شد ستاره پرتغالی می‌دانست بعد از این مصاحبه چنین اتفاقی خواهد افتاد.

جام جهانی قطر کمکی به کریستیانو نکرد
شرایط در قطر هم به هیچ وجه بر وفق مراد کریستیانو نبود. در دو بازی آخر پرتغال یا بازی‌ها را از روی نیمکت آغاز کرد و ناراحتی و عصبانیت در چهره‌اش می‌زد.

1783864

در میانه شایعات درباره احتمال انتقال رونالدو به باشگاه النصر و تایید و تکذیب‌های متعدد، دقایقی پیش از عربستان سعودی منتشر شد که حاکی کریستیانو رونالدو در فرودگاه بین‌المللی ملک خالد شهر ریاض رویت شده است. کمی بعد تصویری هم از این فرودگاه منتشر شد که کریستیانو را در حال انتقال چمدانش به یک خودرو نشان می‌داد. مشخص است که رونالدو شخصا برای صحبت با مدیران النصر وارد عربستان شده است و این نشان می دهد مذاکره دو طرف احتمال زیاد در مراحل پیشرفته قرار دارد.

1783865
کریستیانو رونالدو امشب در فرودگاه ریاض

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

بازی انفجار آنلاین: جذابیت و فرصت‌های بی‌نظیر
How to Show Appreciation: A Guide to Tipping People
معرفی بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی جذاب
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Welcome to the World of House for Sale in Canada
تماس با ما