روزنامه های انگلیس: توپچی های حیرت زده

کد خبر : 1922530 |
02 اردیبهشت 1402 ساعت 12:40 |
8.1K بازدید |

4
دیدگاه

روزنامه های انگلیس به توقف آرسنال در خانه مقابل ساوتهمپتون و خطر از دست رفتن صدرنشینی پرداختند.

روزنامه های انگلیس: توپچی های حیرت زده

به گزارش “ورزش سه”، روزنامه های چاپ امروز انگلیس به تساوی خانگی 3-3 آرسنال مقابل ساوتهمپتون و از دست رفتن دو امتیاز در مسیر قهرمانی لیگ برتر پرداختند.

1855146

روزنامه سان با تیتر “قفل گلزنی های ساکا باز شد؟” به گلزنی بوکایو ساکا مقابل ساوتهمپتون اشاره کرد. بازیکن جوان انگلیس در هفته های اخیر در گلزنی ناکام بود و هفته گذشته مقابل وستهم نیز پنالتی از دست داد ولی شب گذشته در دقیقه 90 با گلزنی مقابل ساوتهمپتون از شکست تیمش جلوگیری کرد.

1855147

روزنامه دیلی اکسپرس از تیتر “هدف تفنگ” در صفحه اول خود استفاده کرد. این روزنامه با اشاره به دیدار توپچی ها در مقابل ساوتهمپتون نوشت که با وجود اینکه آرسنال در پایانی از شکست گریخت اما از دست رفتن دو امتیاز، منچستررسیتی را بیش از پیش امیدوار می کند.

1855148

روزنامه تایمز با تیتر “باید توپ را دفع می کردی” به اشتباه فردی آرون رمزدیل اشاره کرد. رمزدیل به دنبال پاس دادن توپ به زین چنکو در خط میانی بود اما کارلوس آلکاراز توپ را قطع کرد و موفق شد اولین گل ساوتهمپون را به ثمر بسیار کند.

1855149

روزنامه گاردین از تیتر “توپچی ها حیرت زده” در صفحه اول خود استفاده کرد و نوشت: با وجود اینکه آرسنال از شکست در دقایق پایانی گریخت اما دو امتیاز در رقابت برای قهرمانی را از دست داد.”

1855150

روزنامه دیلی میل با تیتر «عذاب آرسنال» به اشتباه فردی آرون رمزدیل مقابل ساوتهمپتون اشاره کرد. این نشریه نوشت که در هفته‌های اخیر به سود پپ گواردیولا و تیمش خواهد رسید.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان