رقیب تیم ملی والیبال ایران در یک‌هشتم نهایی قهرمانی جهان مشخص شد

فرارو: مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان ۲۰۲۲ که از روز جمعه چهارم شهریور با حضور ۲۴ تیم در شش گروه و در دو کشور لهستان و اسلوونی آغاز شد، امروز (چهارشنبه نهم شهریور) با برگزاری ششم دیدار به پایان رسید.

در پایان این مرحله تیم‌های لهستان، اسلوونی، ایتالیا، صربستان، برزیل، فرانسه، هلند، آمریکا، ترکیه، ژاپن، ایران، آرژانتین، کوبا، آلمان و تونس در رتبه‌های اول تا شانزدهم قرار گرفتند و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند. کردند.

برنامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی به وقت تهران و سالن و شهر میزبان این مرحله به قرار زیر است:

شنبه ۱۲ شهریور؛ سالن استوژیتس آرنا شهر لیوبلیانای اسلوونی

ساعت ۲۰ اسلوونی – آلمان

ساعت ۲۳:۳۰؛ ایتالیا – کوبا

یکشنبه ۱۳ شهریور؛ سالن آرنا گلیویس در شهر گلیویتسه لهستان

ساعت ۲۰ آمریکا – ترکیه

ساعت ۲۳:۳۰؛ لهستان – تونس

دوشنبه ۱۴ شهریور؛ سالن استوژیتس آرنا شهر لیوبلیانای اسلوونی

ساعت ۲۰ هلند – مردم

ساعت ۲۳:۳۰؛ فرانسه – ژاپن

سه شنبه ۱۵ شهریور؛ سالن آرنا گلیویس در شهر گلیویتسه لهستان

ساعت ۲۰ صربستان – آرژانتین

ساعت ۲۳:۳۰؛ برزیل – ایران

چهار مسابقه یک چهارم نهایی نیز روز چهارشنبه ۱۶ شهریور در لیوبلیانای و پنج شنبه ۱۷ شهریور در شهر گلیویس برگزار می‌شود تا از چهار تیم برتر جهان رونمایی و تیم‌های برتر به مسابقات نیمه‌نهایی خود را روز شنبه ۱۹ شهریور در سالن اسپودک آرنا شهر برگزار کنند. کاتویتسه در کشور لهستان (میزبان مرحله مقدماتی) پیگیری کنند.

دیدارهای رده بندی و نهایی نیز روز یکشنبه ۲۰ شهریورماه در همین شهر و سالن برگزار می شود و تیم های اول تا سوم معرفی خواهند شد.

تیم‌های برزیل، ایتالیا و لهستان در بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان و در غیاب روسیه پرافتخارترین کشور این رقابت‌ها به دنبال چهارمین قهرمانی خود در جهان هستند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم