دیوید میراندا سیاستمدار برزیلی در 37 سالگی مرد: گلن گرینوالدCNN

دیوید میراندا، سیاستمدار برزیلی، بر اساس توییتی که روز سه‌شنبه از سوی همسرش، روزنامه‌نگار گلن گرین‌والد منتشر شد، پس از 9 ماه نبرد در بخش مراقبت‌های ویژه درگذشت. او 37 سال داشت.

“با عمیق ترین اندوه درگذشت همسرم @DavidMirandaRio را اعلام می کنم. او فردا 38 ساله می شد. مرگ او، اوایل صبح امروز، پس از یک درگیری 9 ماهه در ICU رخ داد. گرین والد که دو پسرخوانده با میراندا بزرگ کرد، در توییتی نوشت: او در آرامش کامل، در محاصره فرزندان، خانواده و دوستان ما مرد.

میراندا در سال 2016 به عنوان یکی از اولین اعضای شورای شهر همجنس گرا در ریودوژانیرو انتخاب شد و از سال 2019 در کنگره برزیل خدمت کرد. میراندا پس از شش هفته حضور در ICU به دلیل ابتلا به عفونت گوارشی از نامزدی خود برای انتخاب مجدد در سپتامبر 2022 انصراف داد. طبق گزارش CNN Brasil وابسته به CNN.

مرگ او منجر به هجوم ادای احترام در فضای مجازی شد. رئیس جمهور برزیل، لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، در توییتر میراندا را “مرد جوانی با مسیری خارق العاده که خیلی زود ترک کرد” نامید.

گرین والد در توییتی نوشت: “دیوید منحصر به فرد بود: قوی ترین، پرشورترین، دلسوزترین مردی که من می شناختم.”

او نوشت: «او با زندگی‌نامه، اشتیاق و نیروی زندگی‌اش الهام‌بخش بسیاری شد.

به گفته گرین والد، مادر میراندا زمانی که او پنج ساله بود درگذشت و او را «یتیم رها کرد» در محله فقیر نشین ریو، جاکارزینیو.

گرین والد به دلیل افشای اسرار در برنامه های اطلاعاتی ایالات متحده در خط مقدم گزارش های برجسته بوده است. گرینوالد با همکاری ادوارد اسنودن، پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا، داستان وجود یک برنامه آژانس امنیت ملی ایالات متحده را که گمان می‌رود حجم زیادی از داده‌های تلفن و اینترنت را جمع‌آوری کرده بود، افشا کرد.

دیوید میراندا از حزب سوسیالیسم و ​​آزادی (PSOL) طی مصاحبه ای با خبرگزاری فرانسه در دفتر کنگره ملی خود در برازیلیا، در 5 نوامبر 2019 صحبت می کند.

در سال 2013، میراندا در حالی که در حال پرواز از برلین به ریو بود، توسط نیروهای امنیتی بریتانیا تحت برنامه 7 قانون تروریسم 2000 به مدت 9 ساعت در فرودگاه هیترو لندن بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفت.

گزارشگر در آن زمان نوشت که میراندا در برلین با فیلمساز لورا پویتراس که «گستردگی» با گرینوالد روی داستان‌هایش درباره آژانس امنیت ملی کار کرده است، ماند.

روزنامه گاردین فاش کرد که هزینه پروازهای میراندا به آلمان را پرداخت کرده است. روزنامه در آن زمان گفت: «میراندا کارمند گاردین نیست، اما اغلب به گرینوالد در کارش کمک می کند. مقامات بریتانیا لپ تاپ و درایوهای انگشت شست میراندا را مصادره کردند.

بر اساس نمایه ای از مجله TIME، میراندا در سال 2005 با گرینوالد ملاقات کرد: «زمانی که در ساحل ایپانما مشغول بازی والیبال بود و به طور تصادفی نوشیدنی یک گردشگر آمریکایی را کوبید. آن توریست وکیل گلن گرینوالد بود که امروزه بیشتر به خاطر روزنامه نگاری اش شناخته می شود.

این زوج “عاشق شدند و تنها پس از پنج روز با هم زندگی کردند.”

“اما بزرگترین آرزوی دیوید، چیزی که به او بزرگترین غرور و هدف را داد، پدر شدن بود. او فداکارترین و دوست داشتنی ترین پدر و مادر بود.

او به من یاد داد که چگونه پدر باشم. و پسران واقعا استثنایی ما – با شروع دشوار زندگی خود – بزرگترین میراث او هستند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان