دو کماندار کشورمان فینالیست شدند

فرارو دو کماندار کشورمان به مسابقات فینال کشورهای اسلامی راه یافتند.

به گزارش فرارو، مسابقات مرحله حذفی تیراندازی با کمان کشور‌داران اسلامی برگزار شد که کمان کشورمان در ماده کامپوند به مصاف رقبای خود رفتند.

نتایج کمانداران کامپوند کشورمان به شرح زیر است:

کامپوند مردان:

محمدصالح پالیزبان پس از اقامت در دور نخست مسابقات حذفی، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف کمانداری از مالزی رفت و با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۴ به پیروزی رسید. وی در یک چهارم نهایی به مصاف دیگر نماینده مالزی رفت و با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۳ به پیروزی رسید و به نیمه‌نهایی راه یافت. وی در نیمه‌نهایی به مصاف نماینده ترکیه رفت و با نتیجه ۱۴۹ بر ۱۴۸ به پیروزی رسید. پالیزبان روز پنجشنبه برای کسب مدال طلا به مصاف نماینده مالزی می‌رود.

امیر کاظم‌پور پس از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف کمانداری از مالزی رفت و با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۳ شکست خورد و از مراحل بالاتر بازماند.

محمد معدن‌دار در دور نخست به مصاف حریفی از عربستان رفت و با نتیجه ۱۳۹ در ۱۳۲ به پیروزی رسید. وی در یک هشتم نهایی به مصاف نماینده ترکیه رفت و با نتیجه ۱۴۳ در ۱۳۶ شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

بانوان کامپوند:

گیسا بایبوردی پس از اقامت در دور نخست، در یک چهارم نهایی به مصاف کمانداری از بنگلادش رفت و با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۳ به پیروزی رسید و به نیمه‌نهایی رسید. وی در نیمه‌نهایی به مصاف کمانداری از ترکیه رفت و با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۰ به پیروزی رسید و فینالیست شد. بایبوردی برای کسب مدال طلا روز پنجشنبه به مصاف کمانداری از ترکیه می‌رود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم