“دولت مودی می ترسد…”: آشوک گهلوت به دلیل نامه ای که از راهول گاندی خواسته بود بهارات جودو یاترا را تعلیق کند، مانسوخ مانداویا را مورد انتقاد قرار داد | اخبار هند

دائوسا (راجستان): آشوک گهلوت، وزیر ارشد راجستان، روز چهارشنبه ادعا کرد که نامه ای که منسوخ مانداویا به او و نماینده کنگره، راهول گاندی، در رابطه با پیروی از پروتکل کووید در جریان بهارات جودو یاترا نوشته است، به این دلیل است که BJP از محبوبیت “هشدار” شده است. راهپیمایی پیاده در ایالت گهلوت هنگام گفتگو با خبرنگاران گفت: “BJP و دولت مودی از حضور گسترده مردم در بهارات جودو یاترا در راجستان چنان نگران هستند که در حال نوشتن نامه به راهول گاندی برای پیروی از پروتکل کووید-19 در راجستان هستند.” وزیر بهداشت گفت که حرکت وزیر بهداشت به وضوح نشان می دهد که هدف BJP ایجاد اختلال در Yatra است. او در ادامه گفت: «با ناراحتی از افزایش حمایت عمومی از بهارات جودو یاترا، هدف BJP برهم زدن آن است. وی همچنین متهم کرد که اقدام نگارش این نامه به نفع مردم نبوده بلکه “با انگیزه سیاسی” بوده است.

نخست وزیر مودی دو روز پیش در تریپورا تجمعاتی برگزار کرد که در آن هیچ پروتکل کووید رعایت نشد. در جریان موج دوم کووید نیز، نخست وزیر در بنگال غربی تجمعات گسترده ای داشت. سپس او باید اولین نامه را به نخست وزیر می نوشت.

همچنین بخوانید: “بهارات جودو یاترا را تعلیق کنید اگر…”: مرکز به راهول گاندی در میان نگرانی های تازه درباره وضعیت کووید-19 در هند می گوید

اظهار نظر Gehlot پس از آن بیان شد که مانداویا نامه ای به راهول گاندی، نماینده کنگره و Gehlot نوشت که در آن از دستورالعمل های COVID-19 به طور جدی در جریان بهارات جودو یاترا حزب پیروی کنید. که در راجستان در حال انجام است. استفاده از ماسک-عفونی کننده باید اجرا شود. فقط افراد واکسینه شده باید شرکت کنند.

منداویه همچنین درخواست کرده است در صورت غیرممکن بودن پروتکل زیر، پیاده روی به تعویق بیفتد. در ادامه این نامه آمده است: «اگر پیروی از پروتکل COVID امکان پذیر نباشد، بهارات جودو یاترا به خاطر منافع ملی و با توجه به وضعیت اضطراری بهداشت عمومی به تعویق خواهد افتاد.» قابل ذکر است که یاترا روز سه شنبه آخرین روز خود را در راجستان مشاهده کرد و امروز وارد هاریانا شد.

(منبع مقاله فوق از خبرگزاری ANI می باشد. Zeenews.com هیچ تغییری در ویرایش مقاله ایجاد نکرده است. مسئولیت محتوای مقاله به عهده خبرگزاری ANI است)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم