دستور العمل های ماهی قزل آلا برشته و فیله گوشت گاو که در کمتر از یک ساعت پخته می شوند

شعر کریستینا روستی “در نیمه زمستان” که اغلب به عنوان سرود کریسمس شنیده می شود، صحنه عیسی مسیح را تصور می کند و با این سوال که چه چیزی را به عنوان پیشکش باید بیاوریم، پایان می یابد.

او ابتدا پاسخ می دهد: «اگر چوپان بودم، بره می آوردم» و با تقدیم قلبش به پایان می رسد. هر دو هدیه – جشن و عشق ارزشمند – صرف نظر از جشن، یک وعده غذایی ایده آل برای تعطیلات است.

یک چالش برای آشپز خانه این است که اکثر غذاهای اصلی مهمانی شام، وقت خود را از خانواده و دوستان می گیرند. بوقلمون‌ها، ژامبون‌ها و کباب‌های دنده‌ای به ساعت‌ها در فر نیاز دارند و گاهی اوقات نیاز به لعاب یا لعاب دارند. اما این دو غذای خوشمزه، یک ماهی آزاد و فیله گوشت گاو با سس ترب، یکی پس از دیگری در کمتر از یک ساعت کباب می شوند تا هوس خوردن یک غذای مرکزی خاص را با میل به گپ زدن روی کوکتل یا تماشای بازی بچه ها با غذای تازه خود متعادل کنند. هدایا

لازم نیست هم ماهی قزل آلا و هم فیله ماهی را تهیه کنید، اما با هم، احساس ویژه ای دارند و گزینه ای را برای کسانی که گوشت قرمز نمی خورند ارائه می دهند. (برای گیاهخواران، یک گراتن خیره کننده را امتحان کنید.) فیله تندر کمتر از نیم ساعت برشته می شود. سپس، برای رسیدن به یک پخت متوسط ​​آبدار، به مدت 15 تا 20 دقیقه در دمای اتاق استراحت می‌کند، که فقط مدت زمانی است که ماهی سالمون در فر می‌گذرد تا ابریشمی شود. تنها چیزی که آنها برای داشتن یک وعده غذایی کامل نیاز دارند یک سالاد و نان ساده است، اما می توانید از مهمانان بخواهید که مخلفات همراه داشته باشند یا خودتان چند غذای بی دردسر را کنار هم بریزید.

حتی اگر یک فیله کامل ماهی آزاد که از یک طرف ماهی بریده شده است، بسیار بزرگتر از تکه های جداگانه است – و بسیار زیباتر به نظر می رسد – پختن آن زمان زیادی طول نمی کشد.

اما تیل پریوات، بنیانگذار خواهران سالمون به همراه خواهرش، کلر نیتون، در هومر، آلاسکا، گفت که این ماهی «خیلی سریع» برشته می‌شود و برای جلوگیری از خشک شدن ماهی قزل آلا نسبت به پخت بیش از حد هشدار می‌دهد. آنها شاهد افزایش فروش فیله های کامل برای تعطیلات هستند زیرا برش آنها “واقعاً چشمگیر است، روی میز عالی به نظر می رسد و گذاشتن آن در فر بسیار آسان است.”

برای اطمینان از مرطوب ماندن ماهی قزل آلا در گرمای خشک فر، ماهی را با کرم فریش می‌مالم، که بدون لیز خوردن از روی آن مانند روغن و کره، غنای آن را می‌افزاید. شیرو میسو هم زده شده در مخلوط، طعم لذیذی را ارائه می دهد. همان ترکیب مواد تشکیل دهنده در یک سس خامه ای گرم می شود و آب مرکبات در انتها برای اسیدیته میوه چرخانده می شود.

این سسی است که می تواند هر چیزی را نجات دهد، اما اگر در زمان مناسب از اجاق خارج شود، نیازی به نجات ماهی نخواهد بود. بهترین راه برای دیدن اینکه آیا ماهی قزل آلا درست شده است یا نه این است که یک چاقوی پخت با تیغه نازک یا تستر کیک فلزی را به ضخیم ترین قسمت ماهی بکشید. باید فقط با کمی مقاومت به داخل سر بخورد و وقتی بیرون می‌آید باید احساس گرما کند، نه داغ. اگر دقت بیشتری را ترجیح می دهید، می توانید از دماسنج گوشت استفاده کنید، به دنبال 120 درجه برای متوسط ​​نادر و 130 درجه برای متوسط.

در حالی که برای ماهی نیازی به دماسنج گوشت ندارید، حتما برای فیله گوشت گاو نیاز دارید. سیندی گارسیا، قصابی که در یک مسابقه بین‌المللی قصابی مدال طلا را به دست آورده است، گفت که فیله گوشتی یک برش گران قیمت است، زیرا فقط دو عدد در یک گاو وجود دارد، هر یک از آنها ماهیچه‌ای است که از زیر دنده‌ها شروع می‌شود و در امتداد ستون فقرات تا پشت می‌رود. از آنجایی که گاوها روی چهار دست و پا می ایستند، از این ماهیچه ها زیاد استفاده نمی شود و گوشت بسیار لطیفی تولید می کند.

برای حفظ و برجسته کردن آن بافت کره ای، باید کل فیله را برشته کنید تا قسمت بیرونی آن قهوه ای شود (اما پوسته سفت ایجاد نشود) و مرکز آن به طور یکنواخت گلگون شود. با یک دماسنج گوشت خوب، دقیقاً متوجه خواهید شد که چه زمانی به دمای مناسب رسیده اید – 120 تا 125 برای متوسط.

قهوه ای شدن قسمت بیرونی فیله نیازی به پختن ندارد، که با توجه به طول برش، چالش برانگیز است و می تواند خطر پخت بیش از حد را ایجاد کند. در عوض، ترکیبی از سس سویا، سس Worcestershire و شکر مخلوط شده با کره به رنگ و کاراملی شدن گوشت در فر کمک می کند. همچنین طعم ملایم گوشت را تقویت می کند، مانند سس کلاسیک ترب کوهی.

از آنجایی که فیله لاغر است، هنوز در دمای اتاق طعم بسیار خوبی دارد (به صراحت بگویم، هیچ چربی انباشته‌ای وجود ندارد). و از آنجایی که ماهی قزل آلا چرب است، با سرد شدن طعم غنی خود را حفظ می کند. بنابراین اگرچه این ظروف به سرعت کنار هم می آیند، اما می توان آنها را در یک شب طولانی با کسانی که بیشتر دوستشان دارید میل کرد.

دستور پخت: فیله گوشت گاو بوداده | سس ترب | ماهی قزل آلا بوداده با کرم میسو

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

Exploding into Excitement with شرط بندی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک فرصت بی‌نظیر برای پیروزی امروز شما
اهمیت و کاربرد خرید عمده تیشرت مردانه
Elon’s Two Day War with Apple + How to Beat an A.I. Censor + S.B.F.’s ‘Bad Month’ Elon’s Two Day War with Apple + How to Beat an A.I. Censor + S.B.F.’s ‘Bad Month’
بازی انفجار vip: راهی برای پیروزی بزرگ
درباره بازی انفجار: راز محبوبیت و جذابیت این بازی آنلاین
تماس با ما