خنده‌دارترین شکست‌های باغبانی در منزل

همه چیز از زمان کوید-۱۹ و قرنطینه ها شروع شد. ترندهای لاتینی که به سبک زندگی تبدیل شدند. اگر یادتان باشد آن زمان پخت نان در خانه طرفداران زیادی پیدا کرده بود. یادتان را چگونه می‌توان از فروشگاه‌هایی که برمی‌گشتیم، بسته‌هایمان کرد، همه خوراکی‌ها را الکل‌باران می‌توان کرد یا می‌انداخت توی سینک تا با ابر و ظرف آب‌شویی به جانشان بیفتیم؟

کاشت و پرورش گیاهان در خانه یکی دیگر از این ایده‌های کویدی بود تا مردم با دست زدن به خاک، آبیاری و درگیر شدن در روند رشد گیاهان، روحیه می‌توانند و حالشان بهتر شود.

برخی از مردم اما پا را فراتر گذاشتند و تصمیم گرفتند به کشاورزی خانگی روی بیاورند. پرورش محصولات مغذی و خوشمزه در باغچه‌ها و بالکن‌هایی که دیگر حکم‌های زمین‌های کوچک را برداشته‌اند، به یک ترند جدید تبدیل می‌شوند.

وقتی این ایده برای اولین بار به گوش افراد می‌رسید. بدون فکر و از روی هیجان، کاشت و برداشت گوجه‌فرنگی، فلفل، چیزی آناناس و درکل هیچ برایشان غیرممکن به نظر نمی‌رسید. بذرها خریده شدند و کاشته شدند. پس از مدت‌ها انتظار، تعداد زیادی از این افراد چیزی را دریافت می‌کنند که در نتیجه می‌کنند، انتظاراتی را که در خیالی دارند نمی‌کنند. اینگونه شد که کنجی از ردیت که به Mighty Harvest معروف است، محفلی برای کشاورزان و باغبانان رودست خورده شد.

در ادامه دعوت می‌کنم برخی از خنده‌دارترین شکست‌های باغبانی و برداشت محصولات خانگی را باهم ببینیم!


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم