حمله تانگشان: مرد چینی به دلیل حمله وحشیانه به زنان در رستوران به 24 سال زندان محکوم شد

چن جیژی، همراه با چهار متهم دیگر، در ماه ژوئن پس از اینکه یکی از این زن پیشبرد جنسی توسط چن، دادگاه محلی در هبی را رد کرد، به دلیل تجاوز خشونت‌آمیز به چهار زن با صندلی، بطری، مشت و لگد در یک رستوران باربیکیو مجرم شناخته شدند. استان روز جمعه گفت.

متهم پنجم به دلیل تهدید یکی از قربانیان به دلیل تماس با پلیس مجرم شناخته شد.

دادگاه حکم داد که چن سرکرده یک باند جنایتکار است که در دهه گذشته مرتکب یک سری جنایات شده است. او به اتهاماتی از جمله نزاع و ایجاد مشکل، سرقت، افتتاح کازینو، بازداشت غیرقانونی دیگران، جراحت عمدی، و جریمه 320000 یوان محکوم شد.

دادگاه همچنین ۲۷ متهم دیگر را به دلیل دست داشتن در این جنایات به حبس از شش ماه تا ۱۱ سال محکوم کرد.

به گفته دادگاه، دو تن از این زنان «جراحات جزئی درجه دو» داشتند، در حالی که دو تن دیگر «جراحات خفیف» داشتند.

این حمله پس از انتشار تصاویر تجسسی وحشتناک در اینترنت در اوایل ژوئن، توجه عمومی را به خود جلب کرد. در این ویدئو، چن در حال نزدیک شدن به غذاخوری های زن و گذاشتن دست خود بر پشت یکی از زنان دیده می شود. زن او را هل می دهد و سپس چن به او سیلی می زند و او را روی زمین هل می دهد.

سپس مردان دیگر به حمله می‌پیوندند، یک زن را با موهایش به بیرون می‌کشانند، با بطری‌ها و صندلی‌ها به او ضربه می‌زنند و مکرراً با لگد به سرش می‌زنند. زنی که سعی می کند به او کمک کند رانده می شود و به شدت روی پشت سرش روی پله ها فرود می آید.

این ویدئوی گرافیکی موجی از خشم و وحشت را برانگیخت و بحثی را درباره خشونت علیه زنان و نابرابری جنسیتی در چین برانگیخت.

اما به جای پرداختن به خشونت مبتنی بر جنسیت، مقامات چینی و رسانه های دولتی تمرکز خود را به خشونت باندهای محلی معطوف کردند و تانگشان یک کمپین دو هفته ای را برای سرکوب جرایم سازمان یافته راه اندازی کرد.

در اواخر ماه گذشته، مقامات گفتند که 28 نفر را به خاطر این حمله متهم کرده اند. در همین حال، کمیسیون بازرسی انضباطی استان هبی گفت که در حال تحقیق از 15 مقام به اتهام فساد مشکوک است که “سازمان های شیطانی” در آن نقش داشته اند.

در میان آنها، هشت مامور و مامور پلیس به دلیل “حفاظت” از باند جنایتکار بازداشت شدند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم