جوایز عکاسی جهانی سونی بهترین تصاویر سال رونمایی شد

نوشته شده توسط اسکار هلند، CNN

به گفته داوران جوایز عکاسی جهانی سونی، نمایی هوایی از یک آتشفشان، عکسی از داخل ساختمان آسیب دیده در اوکراین و پرتره یک سگ از بهترین تصاویری هستند که در سال گذشته در سراسر جهان گرفته شده اند.

نام‌های برگزیده و فینالیست‌های ۱۰ رده حرفه‌ای رقابت سالانه که شامل پرتره، ورزش، منظره و محیط‌زیست است، روز سه‌شنبه توسط سازمان جهانی عکاسی رونمایی شد. برندگان در کنار مسابقات جوانان و دانشجویان، علاوه بر دسته‌هایی که برای عکاسان آماتور آزاد است، در تاریخ 13 آوریل اعلام خواهند شد.

بیش از 415000 تصویر در مسابقات امسال شرکت کردند که بیش از 180000 از آنها واجد شرایط برای دسته بندی های حرفه ای بودند. برگزارکنندگان اعلام کردند که در سال 2023 بیشترین تعداد آثار در تاریخ 16 ساله جوایز ثبت شده است.

یک تیم فوتبال دخترانه برای ابراهیم نوروزی عکاس، در کابل، افغانستان ژست گرفته است.

یک تیم فوتبال دخترانه برای ابراهیم نوروزی عکاس، در کابل، افغانستان ژست گرفته است. اعتبار: ابراهیم نوروزی/جوایز عکاسی جهانی سونی 2023

سه فینالیست و همچنین پنج تا هفت عکاس برگزیده در هر بخش انتخاب شدند. تصاویر منتخب توسط عکاسانی از بیش از 30 کشور در مکان‌هایی از یک کارخانه سیمان متروکه در چین تا یک بازار ماهی در سومالی گرفته شده است.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، هیئتی از داوران متشکل از متصدیان، چهره‌های موزه و ویراستاران عکس، تصمیمات خود را بر اساس مهارت فنی شرکت‌کنندگان و اینکه آیا آنها «رویکردی اصیل به داستان‌گویی» را نشان می‌دهند، استوار کردند. مایک ترو، رئیس هیئت داوران، برندگان امسال را «هیجان‌انگیز و چالش‌برانگیز» توصیف کرد.

او افزود: “آنها بحث های عمیق و مداوم پیرامون حقیقت روایی و عاملیت در هنر و همچنین دیدگاه های محیطی، سیاسی و اجتماعی گسترده تر را پوشش دادند.”

برای مشاهده گزیده ای از تصاویر از دسته های حرفه ای جوایز عکاسی جهانی سونی، در گالری بالا ورق بزنید.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: یک تجربه شگفت‌انگیز برای علاقمندان به شرط‌بندی
Sidebar Backlinks for Sale: Boost Your Website’s Authority and Traffic
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Visibility
نمایندگی پرینتر & راهکارهای بهینه سازی سئو
توضیحات سایت شرط بندی ورزشی
بازی انفجار آنلاین
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما