جنرال موتورز، ال‌جی قراضه قصد دارد در چهارمین کارخانه باتری ایالات متحده شریک شود

یک کارخانه تولید سلول باتری در ایالات متحده که بین جنرال موتورز کار می کرد شرکت

جنرال موتورز -1.06٪

افراد آشنا به این موضوع گفتند و LG Energy Solution برای مدت نامعلومی کنار گذاشته شده است و این امر نشان دهنده توقف همکاری در حال رشد بین جنرال موتورز و تامین کننده باتری کره ای است.

به گفته مردم، مذاکرات در ماه‌های اخیر بین مدیران جنرال موتورز و ال‌جی انرژی بدون توافق برای پیشبرد چهارمین کارخانه باتری ایالات متحده که توسط این شرکت‌ها از طریق سرمایه‌گذاری مشترک 50 تا 50، Ultium Cells LLC توسعه می‌یابد، پایان یافت.

مدیران جنرال موتورز در طول سال گذشته چندین بار گفته اند که به ارائه جزئیات برای چهارمین کارخانه تولید باتری در ایالات متحده نزدیک شده اند. Ultium Cells که توسط مدیران جنرال موتورز و ال‌جی انرژی که به این سرمایه‌گذاری مشترک اعزام شده‌اند، اداره می‌شود، کارخانه جدیدی را در اوهایو راه‌اندازی می‌کند و در حال توسعه دو کارخانه دیگر، یکی در تنسی و دیگری در میشیگان است که مجموعاً بیش از ۶.۵ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری می‌کند.

برخی از افراد آشنا با برنامه‌های جنرال موتورز گفتند جنرال موتورز در حال مذاکره با حداقل یک تامین‌کننده باتری دیگر برای ادامه کار با یک کارخانه اضافی سلول باتری در ایالات متحده است. جزییات آن بحث ها قابل یادگیری نبود. جنرال موتورز با امتناع از بحث در مورد جزئیات، گفت: “ما کاملاً روشن بودیم که برنامه ما شامل سرمایه گذاری در چهارمین کارخانه سلولی ایالات متحده است.”

جنرال موتورز اعلام کرد که در مسیر رسیدن به یک میلیون فروش خودروی الکتریکی سالانه در آمریکای شمالی در سال 2025 است.

برخی از افراد آشنا به این موضوع گفتند که برنامه‌های ساخت چهارمین کارخانه GM-LG تا حدی خنثی شد زیرا مدیران LG Energy در کره در تعهد به پروژه با توجه به سرعت سریع سرمایه‌گذاری‌های اخیر ال‌جی در ایالات متحده مردد بودند. علاوه بر سه کارخانه مشترک با جنرال موتورز، ال‌جی انرژی سال گذشته برنامه‌هایی را برای یک کارخانه سلول باتری با Stellantis NV سازنده رام در ویندزور، انتاریو فاش کرد. و همچنین یک کارخانه مشترک با هوندا موتور شرکت

، در اوهایو ساخته می شود.

به گفته برخی از افراد مطلع از مذاکرات، چشم انداز نامطمئن اقتصاد کلان نیز عاملی در تصمیم ال جی بود.

قانون کاهش تورم پرزیدنت بایدن خواستار این است که حداقل 50 درصد باتری خودروهای الکتریکی در ایالات متحده ساخته شود تا واجد شرایط تخفیف فدرال باشد. جورج داونز از WSJ یک باتری را خراب می کند تا توضیح دهد که چرا این یک چالش است. تصویر: جورج داونز

به گفته برخی از افراد مطلع، از آنجایی که سرمایه‌گذاری GM-LG تکامل یافته است، شرکت‌ها در جنبه‌های دیگر تجارت، از جمله سرعت افزایش تولید در کارخانه اوهایو که در اواخر اوت افتتاح شد، اختلاف نظر داشتند. به گفته مردم، جنرال موتورز خواهان شروع سریع‌تر خروجی سلول باتری در کارخانه نسبت به مدیران ال‌جی بود.

برخی از افراد آشنا به این موضوع گفتند که در ماه سپتامبر، مری بارا، مدیر اجرایی جنرال موتورز، از دفتر مرکزی LG Energy در سئول بازدید کرد تا با یانگسو کوون، مدیر اجرایی راهکارهای انرژی ال‌جی ملاقات کند تا در مورد طرح ارتقای تاسیسات اوهایو گفتگو کند.

در اکتبر، خانم بارا به تحلیلگران وال استریت گفت که شروع کندتر از حد انتظار در کارخانه اوهایو باعث می‌شود جنرال موتورز تا سال 2023 هدف فروش خودروهای برقی خود را برای آمریکای شمالی از دست بدهد. پایان سال جاری، اما در عوض بازه زمانی را تا اواسط سال 2024 به عقب انداخت. خانم بارا در آن زمان گفت که استخدام و آموزش کارگران و ایجاد عملیات در این مرکز بیشتر از حد انتظار طول کشید.

مقامات این دو شرکت همچنین در مورد روند تشکیل اتحادیه کارگران در کارخانه 900 کارمند اوهایو به توافق نرسیدند. مدیران جنرال موتورز از فرآیند به اصطلاح چک کارت حمایت کردند که مسیری کمتر رسمی و سریع‌تر برای تشکیل اتحادیه نسبت به رای محرمانه است. مدیران ال جی این ایده را رد کردند و به جای آن فشار آوردند که کارگران از طریق یک انتخابات رسمی رای دهند.

در دسامبر، کارگران تاسیسات اوهایو با اکثریت آرا به نمایندگی کارگران متحد خودرو رای دادند.

Ultium Cells سال گذشته فاش کرد که به دنبال مشوق های مالیاتی برای ساختن یک تاسیسات در شمال غربی ایندیانا، محل مورد نظر برای تاسیسات در حال حاضر قفسه بندی شده، است. به گفته افرادی که از برنامه های این شرکت مطلع هستند، جنرال موتورز همچنان به دنبال آن مکان برای یک کارخانه سلولی آینده است.

خودروسازان با تشدید مقررات زیست محیطی در سطح جهانی و موفقیت تسلا در حال رقابت برای تولید خودروهای الکتریکی هستند. شرکت،

ارزش آن در سال های اخیر از ارزش شرکت های خودروسازی سنتی فراتر رفته است. تقاضای شدید مصرف کنندگان برای تعداد محدودی از خودروهای برقی در بازار ایالات متحده، فشار بر خودروسازان برای افزایش تولید خودروهای برقی را افزایش داده است، در حالی که منابع آینده باتری و مواد خام آنها را نیز تامین می کند.

در حال حاضر، قرارداد سرمایه گذاری مشترک جنرال موتورز با ال جی برای جاه طلبی های این خودروساز برای پیشی گرفتن از تسلا به عنوان رهبر فروش خودروهای الکتریکی در ایالات متحده، حیاتی است. شراکت Ultium تامین کننده باتری بسیاری از خودروهای برقی است که جنرال موتورز قصد دارد در چند سال آینده با استفاده از طرح مکانیکی جدیدی از باتری ها، موتورها و سایر قطعاتی که می تواند در چندین مدل EV استفاده شود، معرفی کند.

شراکت آنها یکی از اولین پیوندهای چند شرکت خودروسازی با سازندگان باتری است که هدف آن تامین منابع کافی برای حمایت از اهداف بلندپروازانه تولید EV در صنعت خودرو در دهه آینده است.

خودروسازان و سازندگان باتری در چند سال گذشته طرح هایی را برای ساختن حدوداً دوازده کارخانه بزرگ سلول باتری در آمریکای شمالی ترسیم کرده اند. بر اساس داده های مرکز تحقیقات خودرو، در دو سال گذشته، میزان سرمایه گذاری تعهد شده برای تولید باتری در مجموع نزدیک به 40 میلیارد دلار بوده است.

به مایک کولیاس در [email protected] و ریور دیویس در [email protected] بنویسید

حق نشر © 2022 Dow Jones & Company, Inc. کلیه حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial