توهین یحیی گل محمدی به تیم ملی؟

روزنامه شرق نوشت: یحیی گل‌محمدی، سرمربی باشگاه پرسپولیس، به سوژه دنیای دنیای ورزش تبدیل شده است. بعد از برجسته‌شدن متون اینستاگرامی علی کریمی و علی دایی، این‌بار یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس، زیر ذره‌بین رفته و قرار است امروز به کمیته انضباطی باشگاه برود تبدیل شود. قبل از برگزاری این جلسه از رسانه‌ها گمانه‌زنی کرده‌اند یا تنبیه کنند یا جریمه شوند و حتی از این نوشته‌ها که ممکن است با توجه به اظهارات اخیرش، دیدار حساس در هفته دوازدهم لیگ برتر ایران را از دست بدهند.

زیرا یحیی چرا باید به کمیته انضباطی برود، برگرفته از انتقادی است که چند روز پیش از دیدار ملی‌پوشان ایران با ابراهیم رئیسی داشته است. او با انتشار تصاویر، از بازیکنان تیم ملی انتقاد کرد که چرا در دیدار با رئیس‌جمهور، فرصت‌های ارائه‌شده‌ها را از دست داده‌اند و به بیان آن نپرداخته‌اند. یحیی با اشاره به همین مورد است که این گفت که نمره معرفت آن‌ها شده است. این انتقاد، ولی در 48 ساعت بعدی جایش را به توهین داده و رسانه ای نزدیک به دولت خبر از حضور یحیی گل محمدی در کمیته انضباطی به دلیل توهین به بازیکنان تیم ملی داده است. اگر آیا صفرشدن نمره معرفت توهین می شود، موضوعی است که نظریات درباره موضوعات مطرح شده بیان می شود، اما بیشتر بر چهره های سرشناس ورزشی، رویه های است که به تزگی گرفته شده و نیاز به مدیریت بهتر دارد.

در چند روز اخیر، به غیر از داستان یحیی گل محمدی، دو مورد بحث برانگیز دیگر هم رقمی است که حسابی بازیکنان فوتبال را به تکاپو انداخته است. اولین مورد مربوط به پرویز برومند، دروازه‌بان سابق تیم ملی و باشگاه استقلال، در اعتراضات اخیر است. این خبری است که پایگاه خبری وابسته به وزارت ورزش آن را منتشر می کند و سپس در خبرگزاری های داخلی به طور رسمی بازنشر می شود. شکست برومند باعث شد تا در روز‌های زیادی از چهره‌های مطرح ملی‌زاده از جمله احمدرضا عابد و وحید هاشمیان در کنار بازیکنان تیم‌های استقلال و پرسپولیس درخواست آزادی پرویز برومند را داشته باشند.

سروش رفیعی هم دیگر چهره خبرساز بازیکنان فوتبال است. سروش تا حدودی پیچیده است و خبر از موضوع چندساعته او می‌دهند. آنطورکه عارف غلامی، بازیکن باشگاه استقلال، در اینستاگرامش نوشته، سروش برای میانجیگری وارد یک مجادله می‌شود و برای چند ساعت بعد می‌شود. این موضوع با واکنش رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس همراه نشده، ولی بازیکنان بازیکنان استقلال و پرسپولیس سروش رفیعی و حمایت از او، نشان می‌دهد که چنین شایعه‌ای درست است.

به هر روی، تا زمان مشخص‌شدن تکلیف پرویز برومند، امروز هواداران فوتبال منتظر رفتار کمیته انضباطی باشگاه با یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس هستند. مربی‌هایی که انتقاد کرده‌اند و حالا با هدف توهین قرار دارند پاسخگوی انتقادش باشند.

توهین یحیی گل محمدی به تیم ملی؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم