تلویزیون گیمینگ ردمی ایکس پرو با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز و نمایش ۴K معرفی شد

ردمی Gaming TV X Pro به‌عنوان یک تلویزیون مخصوص بازی معرفی شده است و همه مدل‌های آن با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می‌کنند. این محصول از زمینه‌های نوری تقسیم‌بندی‌شده در سطح سخت‌افزار بهره می‌برد و از نرخ نوسازی تغییرات (VRR) نیز پشتیبانی می‌کند. قابلیتی که به‌طور هوشمند نرخ‌ نوسازی را با نرخ فریم خروجی بازی منطبق با اجرای روان‌سازی می‌دهد تا از اجرای بازی مطمئن می‌شود.

تلویزیون ردمی Gaming TV X Pro

به گزارش Gizmochina، نمایش تلویزیون ردمی Gaming TV X Pro معادل ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل و ۹۴ درصد رنگی DCI-P4 را پوشش می‌دهد. این محصول از ۱٫۰۷ رنگ از می‌کند و با فناوری‌های دالبی‌ویژن و دالبی‌اتموس سازگار است. علاوه بر این، اگر تلویزیون تشخیص دهد که در حال اجرای بازی است، حالت کاهش نرخ کاهش را به طور خودکار فعال و عملکرد غیرضروری را غیرفعال می‌کند تا میزان تأثیرگذاری بازی بهینه‌سازی شود.

تلویزیون گیمینگ X Pro ردمی از تراشه‌ی چهارهسته‌ای A73، رم ۳ حافظه و حافظه‌ی ذخیره‌سازی ۳۲ گیگابایتی بهره می‌برد. این محصول همچنین با فناوری FreeSync Premium شرکت AMD سازگار است و می‌توان آن را برای اجرای بازی‌های کنسولی، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های دستی استفاده کرد.

تلویزیون ردمی Gaming TV X Pro

مقاله مرتبط:

ردمی Gaming TV X Pro همچنین از بازی‌های ابری پشتیبانی می‌کند.این شرکت با Migu Kuaiyou وارد همکاری شده است تا کاربران بیش‌از 40 عنوان از بهترین بازی‌های آن را بدون دانلود، روی تلویزیون اجرا کنند. این محصول همچنین به درگاه های HDMI 2.1، HDMI 2.0، USB 2.0، پورت شبکه کابلی، ورودی AV، رابط S/PDIF کواکسیال و آنتن شده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم