(تصاویر) گرد و غبار و طوفان شن در امارات

بخش‌های وسیعی از امارات متحده عربی روز یکشنبه تحت تأثیر گرد و غبار و طوفان شن قرار گرفتند و مقامات خواستار احتیاط رانندگان در جاده‌ها شدند.

به گزارش فرارو، خانه‌ها و مکان‌های دیدنی در شهر‌های بزرگ امارات در لایه‌های ریز از قهوه‌های پوشیده شده و در آخرین هوای نامساعد از یک رشته طوفان‌های غبار خفه‌کننده در سراسری کشف شده است.

نیرو‌های پلیس امارات از مسافران خواستند با احتیاط رانندگی کنند، زیرا شرایط گرد و غبار باعث کاهش کمتر از 500 متر در مناطق مختلف می‌شود.

پلیس ابوظبی، دبی و شارجه به رانندگان نسبت به کم هشدار داده‌اند. پلیس ابوظبی به رانندگان هشدار داد که هنگام رانندگی از وضعیت آب و هوا فیلمبرداری نکنند، زیرا این امر می‌تواند حواس آن‌ها را پرت کند و باعث شود.

مرکز ملی هواشناسی امارات نیز هشدارهای کد قرمز، نارنجی و زرد را برای شرایط گرد و غبار در اکثر نقاط امارات صادر کرده است.

مجموعه‌ای از طوفان‌های شن که به طور مشخص می‌شود با تغییرات آب و هوایی تشدید شده‌اند، امسال عراق، کویت، عربستان سعودی، ایران و سایرین را خفه کرده‌اند و فرودگاه‌ها و مدارس را بسته‌اند و هزاران نفر را با مشکلات بیمارستانی ساخته‌اند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم