(تصاویر) مسابقه عکاسی از طبیعت در سال ۲۰۲۲

مسابقه عکاسی از طبیعت در سال ۲۰۲۲ بیش از ۱۰۰ هزار اثر از ۱۹۶ کشور دریافت کرد.

به گزارش فرارو، در این دوره از مسابقات یک عکس پهپادی از بزرگراهی در تبت که توسط عکاس چینی در پینگ گرفته شده است، جایزه کلی را از آن خود کرد.

امسال، بیش از صد هزار اثر از ۶ کشور در سراسر جهان ارسال شد که برخی از آثار به عنوان مهم مهم حیاتی تلاش‌های حفاظتی هستند که همه موجودات زنده کمک می‌کنند تا با هم رشد کنند.

این مسابقه از سازمان محیط زیست حفاظت از طبیعت برگزار می شود، که برای پیدا کردن مسیرهایی برای حل تغییرات آب و هوا و دست دادن تنوع زیستی کار می کند.

از دیگر تصاویری که داوران را تحت تأثیر قرار داد می‌توان به عکسی تلخ از یک پلنگ که لاشه میمون مادر را در آرواره‌های خود می‌کند، تصویری چشمگیر از ابرهای طوفانی که بر فراز ساحل توریستی کوبا ظاهر می‌شوند و تصویری از یک فوک که به شدت از آن می‌شود. توله خود در برابر یک پرنده دفاع می کند، اشاره کرد.

مگ گلدتویت، مدیر ارشد بازاریابی و ارتباطات سازمان حفاظت از طبیعت، درباره این دوره از مسابقات می‌گوید: این تصاویر باورنکردنی از عکاسان با استعداد در سراسر جهان به یاد ما می‌کند که چقدر با این سیاره زیباست.

وی افزود: این به ما انرژی می‌دهد تا از زمین‌ها و آب‌هایی که همه حیات آن‌ها به آن‌ها وابسته هستند، محافظت می‌کنند، به طوری که نسل‌های آینده از همان شگفت‌انگیزهای طبیعی هستند که در این عکس‌های شگفت‌انگیز به تصویر کشیده شده‌اند و لذت ببرند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم