تسلط بر بهترین روش ماساژ تصادفی نیست – این یک هنر است

هیچ داده‌ای وجود ندارد که نشان دهد ماساژ مضر است، اما در برخی شرایط خاص توصیه نمی‌شود: برای مثال، ماساژ ناحیه ملتهب پوست، می‌تواند با ایجاد تحریک آن را بدتر کند. دیوین ددمون از تیم هیت به دلیل اینکه باعث شد یک تفنگ ماساژور در حین بازی به زمین بپرد، اخراج شد. در اوایل کوارتر دوم بازی میامی هیت مقابل اوکلاهاما سیتی تاندر در روز سه‌شنبه، دیوین ددمون به دلیل ضربه زدن به یک تفنگ ماساژور و پرواز آن به زمین در وسط بازی از زمین خارج شد. ددمون قبل از ضربه زدن به دستگاه ماساژ با سرمربی تیم اریک اسپولسترا بحث می کرد. اریک اسپولسترا، مربی تیم هیت، پس از آن بازی صحبت کرد، گفت که اقدامات ددمون هنگام ترک زمین "غیرقابل قبول" بود. ددمون بازی خانگی میامی در روز پنجشنبه مقابل میلواکی باکس را از دست خواهد داد. سپس پشت نیمکت هیت راه افتاد و قبل از اینکه در بین بازیکنان حیرت زده فرود بیاید، دستگاه ماساژور را به هوا فرستاد.

سپس او از ضربات افلوراژ برای گرم کردن و شل کردن بافت‌های عضلانی استفاده می‌کند. این ماساژ خاص آیورودا شامل ضربات آرام، رقص دار و ریتمیک با استفاده از تکنیک های مختلف، از جمله تحریک نقطه مارما (مراکز انرژی حیاتی) برای تقویت رنگ پوست و سم زدایی و احیای کل بدن شما به منظور ایجاد آرامش عمیق است. این سبک از ماساژ از تکنیک های مختلفی از جمله طب فشاری، کشش ماساژ تایلندی، رفلکسولوژی و رایحه درمانی در یک جلسه استفاده می کند. این ماساژ شخصی با فشار متوسط ​​تا عمیق، با هدف قرار دادن مناطق مشکل دار و ترکیب انواع تکنیک های ماساژ درمانی، مطابق با نیازهای خاص شما سفارشی شده است. گفتم مشکلم پایین کمرم است. ماساژ مدرن PRESS در گرین پوینت در کاهش استرس، از بین بردن سردرد، تسکین تنش شانه، رسیدگی به مشکلات گردن و بهبودی از کمردرد تخصص دارد.

من شبیه چی بودم؟

خیلی بیشتر از یک ماساژ، او می‌توانست خیلی چیزها را مشخص کند که من حتی متوجه انجام آن‌ها نمی‌شدم (به هم زدن دندان‌هایم، مشکلات لگن) که به من اجازه داد روی آنها کار کنم! اگر هرگز ماساژ را امتحان نکرده اید، در مورد فواید سلامتی احتمالی آن و آنچه در طول جلسه ماساژ درمانی باید انتظار داشته باشید، بیاموزید. قربانی از لمس شوکه شد اما تا پایان جلسه در آنجا ماند زیرا نمی دانست چگونه باید واکنش نشان دهد. ملک می گوید، همچنین، اگر می دانید که به راحتی کبود می شوید، مطمئن شوید که سرعت و چسبندگی آن برای تحمل شما مناسب است. به نگهبان ما اطلاع دهید که آیا مایلید در طول درمان به صورت رو به پایین یا به پهلو قرار بگیرید و همچنین از فاصله شما مطلع شوید. من شبیه چی بودم؟ برخی از قابل توجه ترین معاملات آمازون در حال حاضر در دسترس هستند که معمولاً در روزهای خرید عمده مانند جمعه سیاه یا دوشنبه سایبری دریافت می کنید. ماساژ در گذشته به عنوان یک لذت در نظر گرفته می شد، اما اکنون به عنوان یک درمان مشروع برای برخی از شرایط دردناک شناخته شده است.

اگر به فکر سرمایه گذاری یک تفنگ ماساژ درمانی با کیفیت و بدن بوده اید، ممکن است اکنون زمان مناسبی باشد – این ابزار با رتبه برتر اکنون در فروش است. ما یکی از ماساژهای تسکین دهنده خود را به عنوان راهی عالی برای تکمیل تجربه لذت بخش خود توصیه می کنیم. استرس را در عضلات آسیب دیده کاهش می دهد، نقاط استرس را تسکین می دهد و با الهام گرفتن از ساخت مایعات و روان کننده های بدن، سفت شدن مفاصل را افزایش می دهد، به طوری که به بدن اجازه می دهد خود را بدون زحمت در جای خود قرار دهد. ماساژ درمانی ممکن است با مکانیسم‌های مختلفی از جمله شل کردن عضلات دردناک، تاندون‌ها و مفاصل، درد جهت ماساژ شکم برای رفع یبوست را تسکین دهد. از بین بردن استرس و اضطراب؛ و احتمالاً به "بستن دروازه درد" با تحریک رشته های عصبی رقیب و ممانعت از پیام های درد به و از مغز کمک می کند. مطالعه‌ای که در سال 2014 در Annals of Family Medicine منتشر شد، نشان داد که جلسات ماساژ درمانی 60 دقیقه‌ای دو یا سه بار در هفته به مدت چهار هفته، درد مزمن گردن را بهتر از عدم ماساژ یا جلسات ماساژ کمتر یا کوتاه‌تر تسکین می‌دهد.

برای بهترین در دسترس بودن، توصیه می کنیم حداقل سه تا چهار هفته قبل رزرو کنید. ددمون که در هفته‌های اخیر زمان بازی خود را به شدت کاهش داده و حتی در بسیاری از بازی‌ها غیرفعال بوده است، در حال مشاجره با سرمربی تیم اریک اسپولسترا دیده شد. بنابراین، مشتریانی در لس آنجلس که مدرکی مبنی بر واکسیناسیون کامل ارائه می دهند، ملزم به پوشیدن ماسک در حین بازدید از اسپا نیستند. این روش ماساژ فشار قاطعی را در امتداد کانال های پا و دست اعمال می کند تا احساس سلامت کامل بدن را فراهم کند. چه مشتریانی به دنبال یک ماساژ سنگ داغ تسکین دهنده باشند و چه یک رهاسازی میوفاشیال جوان کننده، Amazing Hands می تواند به ارائه تجربه سفارشی مورد نظرشان کمک کند. ملک می گوید، با این حال، فشار ملایم تا متوسطی که با فوم رولر اعمال می کنید، می تواند به شل شدن یا رها شدن نواحی سفت بدن کمک کند. به طور خاص، برای تأثیر آن بر درد در کمر، دست ها، گردن و زانوها و سایر نواحی مورد مطالعه قرار گرفته است.

به گفته خرده فروش، این تفنگ درمانی ضربی بافت عمیق، ایده آل برای ورزشکاران و غیرورزشکاران، به "تسکین عضلات سفت، درد و سفت شدن کمر" کمک می کند. این اخراج باعث شد تا هیت تنها با هفت بازیکن در این بازی بازی کند که میامی به لطف یک شب عالی در خط پرتاب آزاد، با نتیجه 112-111 پیروز شد. به گفته هیت، پوینت گارد کایل لوری، فوروارد کالب مارتین و شوتینگ گارد تایلر هرو – سایر بازیکنان معمولی که روز سه شنبه بیرون رفتند، پنجشنبه از میادین دور خواهند ماند. استفاده از سنگ های داغ در کنار سایر تکنیک های ماساژ، می تواند کاملا آرام بخش و آرامش بخش باشد، زیرا گرما را به عمق بدن منتقل می کند.

ماساژ سنگ داغ که به دلیل توانایی آن در تسکین ذهن و بدن محبوب است، از ترکیبی از روغن‌های ملایم و سنگ‌های طبیعی برای کاهش تنش عضلانی، بهبود گردش خون و ارتقای سلامتی استفاده می‌کند. رایحه های معطر باعث ایجاد حس آرامش درونی و انرژی مثبت می شود. یک ماساژ نرم و آرامش بخش با استفاده از اسانس های دلخواه شما، این تکنیک ملایم احساس آرامش و رفاه کامل را برای شما به ارمغان می آورد. خود را با یک ماساژ تسکین دهنده با اسانس های گرم و با کیفیت بالا و طلای خالص نوازش کنید. ترکیبی مجلل از اسانس های گرانبها جریان انرژی را بین افراد هماهنگ می کند.

بالیایی ها معتقدند که برای رسیدن به آرامش واقعی، جریان خون و اکسیژن خوب در سراسر سیستم شما باید تضمین شود. صورت شامل اصول مراقبت از پوست خوب، پاکسازی عمیق منافذ، لایه برداری، ماساژ نیروبخش، بخار، استخراج ملایم و ماسک درمانی متناسب با نیازهای پوست شما. اینها ماساژ هستند، درمانی که ماهیچه‌های شما توسط شخص دیگری خمیر می‌شوند و دستکاری می‌شوند، و ارتعاش درمانی، که شامل قرار دادن یک دستگاه ارتعاشی در قسمت‌های خاصی از بدن شما است. رفتار نامناسب همچنین منجر به محرومیت دائمی از خدمات ماساژ و اسپا در آینده می شود. بخشی از یک کمیک استریپ آنلاین با استقبال خوب یکی از مواردی است که به گذشته نگاه خواهم کرد و باعث لبخند من خواهد شد. به دنبال ماساژ درمانی باشید که دارای اعتبار و آموزش دیده باشد. از ژانویه 2018، او به لیم رفت که در یک کلینیک فیزیوتراپی و ماساژ درمانی کار می کرد.

LaVida Massage of West Seattle که در سال 2011 تأسیس شد، خود را به عنوان برترین کلینیک ماساژ در غرب سیاتل تثبیت کرده است. ما محصولات یا خدمات غیر کلینیک کلینیک را تایید نمی کنیم. از ماساژ 75 دقیقه ای خود (در ساعت 9:10 صبح، 10:50 صبح، یا 2:45 بعد از ظهر در روزهای سه شنبه تا پنجشنبه؛ 9:10 صبح یا 10:50 صبح دوشنبه و جمعه)، یک ناهار کامل به سبک بوفه، لذت ببرید. و دسترسی رایگان به کلاس های آزاد که در ساعات بازدید شما برگزار می شود. برخی از تکنیک های ماساژ کامل بدن حرکات سیستم گردش خون را تکرار می کنند.

و آنها طیف وسیعی از دلایل برای انجام این کار دارند.

آموزه های بوداییماساژ واقعی شامل فشارهای آرام و ریتمیک با فشار محکم همراه با حرکات چرخشی و کششی ملایم با استفاده از کف دست، شست، آرنج و زانو و استفاده از روغن های گرم شده دوشا است. همچنین باید تنظیمات مختلفی داشته باشد تا بتوانید حرکات ضربه ای ملایم تر یا شدیدتر را انتخاب کنید. و آنها طیف وسیعی از دلایل برای انجام این کار دارند. انجمن ماساژ درمانی آمریکا مشکلات قلبی، بیماری های عفونی، فلبیت و برخی بیماری های پوستی را به عنوان دلایلی برای اجتناب از ماساژ فهرست می کند. یک پاک کننده عمیق صورت که برای هر مشتری بر اساس نوع پوست او سفارشی می شود. این درمان لایه برداری و سم زدایی از یک برس موی طبیعی برای تحریک لنف و گردش خون استفاده می کند و در عین حال پوست کدر را احیا می کند. لرزش/لرزش از حرکات لرزشی برای "بیدار کردن" بافت عضلانی به منظور افزایش جریان خون استفاده می کند.

با خیال راحت به این ترجمه پیوند دهید!

ماساژ سوئدی معمولاً یک ماساژ کل بدن است که از لمس ملایم استفاده می کند. من یک بار برای ماساژ سوئدی و بار دیگر برای ماساژ بافت عمیق به اینجا آمدم. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی پیوند لغو اشتراک در ایمیل، از ارتباطات ایمیلی خودداری کنید. با خیال راحت به این ترجمه پیوند دهید! در حالی که مالک می‌گوید شواهد برای ارتباط قطعی مزایای تمرین با تفنگ‌های ماساژ اندک است، تحقیقاتی برای حمایت از دو روش درمانی وجود دارد که پشت درمان ماساژ ضربه‌ای اسلحه‌های ماساژ وجود دارد. ماساژ درمانی یک حوزه فعال تحقیقاتی است. مجموعه رو به رشدی از تحقیقات از مزایای سلامتی ماساژ درمانی برای شرایطی مانند استرس، فیبرومیالژیا، کمردرد و موارد دیگر حمایت می کند. تیم متخصصان دارای مجوز ما می توانند به شما در کاهش درد، مدیریت استرس، آرامش و بهبود کیفیت زندگی کمک کنند. ماساژ درمانی سیستم گردش خون را درگیر می کند، که می تواند جریان خون را در بدن تغییر دهد و به طور بالقوه بر برخی از شرایط سلامتی تأثیر بگذارد.

و به میزان صدای بلند یا شدید تفنگ توجه کنید، زیرا این نیز بر لذت شما تأثیر می گذارد. لیدا ملک، CSCS، فیزیوتراپ ورزشی ورزشی در سان، می‌گوید: «هر زمان که به دنبال کاهش تنش عضلانی هستید، می‌توانید از تفنگ ماساژ استفاده کنید، اما ممکن است استفاده از آن بعد از تمرین برای بهبود ریکاوری با کاهش درد عضلانی مفید باشد. فرانسیسکو که از طریق هیئت متخصصان فیزیوتراپی آمریکا گواهی هیئت مدیره دریافت کرده است. و اگر حساسیت عصبی یا ترومبوز ورید عمقی دارید یا باردار هستید، قبل از استفاده از تفنگ ماساژ با پزشک خود مشورت کنید. اگر ناحیه‌ای از درد مزمن یا دردناکی دارید، ماساژ می‌تواند برای چند دقیقه دردناک باشد. ملک توصیه می کند که از روی هر ناحیه ای که درد یا آسیب حاد دارد، که می تواند مشکل را تشدید کند، خودداری کنید. لیم در حالی که رو به پایین روی میز ماساژ دراز کشیده بود و حوله ای روی بدنش بسته بود، از قربانی خواست که عضلات باسن خود را خم کند. این یک درمان جامع است که کل فرد را در سطح معنوی و ذهنی و همچنین بدن فیزیکی او را از طریق مجرای شفابخش پاها درمان می کند.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial