بلیت رایگان نساجی ۱۰ هزار تومان شد!

کد خبر : 1920495 |
22 فروردين 1402 ساعت 22:55 |
15.9K بازدید |

12
دیدگاه

یکی دو روز پیش باشگاه نساجی اعلام کرد بلیت دیدار این تیم در برابر برابر اراک در هفته بیست و ششم لیگ برتر به تماشاگران به صورت رایگان اهدا می‌شود.

بلیت رایگان نساجی ۱۰ هزار تومان شد!

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه نساجی که به تازگی پروسه عبور از حمید مطهری و جذب مربی اسپانیایی را اجرا کرده است، به منظور حمایت بیشتر از تماشاگران در بازی با خطاب به تماشاگران خود اعلام کرد که تماشای این بازی رایگان است. اما با وجود این اعلام تماشاگران نساجی برای تهیه بلیت این بازی به صورت الکترونیکی باید 10 هزار تومان هزینه کنند. باشگاه نساجی در این باره توضیح داده است.

روابط عمومی باشگاه نساجی در این باره: با توجه به اینکه روز گذشته از سوی مدیریت باشگاه بلیت دیدار پیش‌رو کاملاً رایگان اعلام شد، عوامل اجرایی برگزاری بازی در جلسات جلسه‌ای در آنجا بودند: به‌دلیل ثبت هویت فردی هواداران در سامانه الکترونیکی و خدمات شرکت پشتیبان هر کدام هوادار باید مبلغ ۱۰ هزار تومان واریز کند. لازم به ذکر است که حتی ریالی از این مبلغ به باشگاه نساجی نمی رسد و صرفاً این مبلغ، کارمزدی است که شرکت پشتیبان فروش بلیت الکترونیکی می کند.

نساجی – مسابقات از هفته بیست و ششم لیگ برتر جمعه هفته جاری ساعت 20 در استادیوم شهید وطنی برگزار می شود و اولین بازی نساجی با مربی اسپانیا خواهد بود.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان