بررسی وردل امروز 27 مارس

به The Wordle Review خوش آمدید. هشدار دهید: این مقاله حاوی اسپویل هایی برای پازل امروز است. ابتدا Wordle را حل کنید، یا با مسئولیت خود پیمایش کنید.

هنرمند برجسته این ماه مارک پرنیس است. می توانید در مورد او بیشتر بخوانید اینجا.


★★★

Wordle 646 5/6

🨟⬜⬜⬜
⬜⬜🟨
⬜⬜⬜⬜
🨟🨟
🩟

تصمیم گرفتم Wordle را با پسر 15 ساله‌ام انجام دهم، زیرا آنها عاشق بازی هستند و این فرصتی برای ما بود که کمی با هم ارتباط برقرار کنیم. بلافاصله، ما بر سر کلمه شروع خود بحث می کنیم. من همیشه با SLATE پیش می روم زیرا این چیزی است که تجزیه و تحلیل Wordle نشان می دهد. آنها بر ONSET اصرار دارند.

آنها می گویند: «امکان این است که حتی اگر هیچ حرفی را درست نگیرید، پنج حرف واقعا رایج، از جمله S و T را که در SLATE مورد علاقه شما نیز هستند حذف می کنید.

سنگ-کاغذ-قیچی بازی می کنیم. من سنگ پرتاب می کنم، و آنها صدای “گردباد” را می دهند و انگشتان خود را می چرخانند، که ظاهرا همه را شکست می دهد. من هرگز در مورد آن نشنیده ام، اما من بحث نمی کنم، زیرا، به عنوان والدین یک نوجوان، یاد گرفته ام که نبردهایم را انتخاب کنم.

با ONSET، دو حرف درست را در نقاط اشتباه دریافت می کنیم و سه حرف واقعا رایج را حذف می کنیم. شروع خوبی است. ما WRONG را دنبال می کنیم که به نظر یک حرکت قوی است.

آنها مطمئن هستند که ما می توانیم این را در سه مرحله به دست آوریم.

آنها به من می گویند: “من معمولاً آن را در سه و گاهی اوقات چهار دریافت می کنم.” اما روز بسیار بدی بود که آن را در ششم گرفتم و تقریباً گریه کردم.

بعد میشینیم و بشین ما تصمیم می‌گیریم Hail Mary را انجام دهیم و کلمه‌ای را امتحان کنیم که شامل هیچ یک از حروف موجود در تابلو نباشد. این یک استراتژی ناامیدکننده است. ما از گچ استفاده می کنیم.

آنها با اعتماد به نفس تازه می گویند: «این واقعاً برای ما خیلی مفید بود. اکنون می دانیم که اگر O آخرین باشد، G باید اول باشد.

بعد میشینیم و بشین ما در AGONY هستیم، که تصمیم داریم از آن به عنوان یک حدس طولانی دیگر استفاده کنیم. سپس مثل روز به من برخورد می کند: GUANO. مدفوع خفاش!

آنها می گویند: “من حتی نمی دانستم که این یک کلمه است.” آنها به اتاق خود برگشتند.

بنابراین به Wordle کمک می کند. تقریباً ما را به زانو درآورد، اما بچه من یک کلمه جدید یاد گرفت.


کلمه امروز GUANO است. فرهنگ لغت New World College Webster آن را به عنوان زباله های انباشته شده خفاش ها و پرندگانی که در نزدیکی دریا زندگی می کنند، توصیف می کند که می تواند به عنوان کود استفاده شود.


حرف امروز این است نسبتا چالش برانگیز به دلیل ناآشنا بودنش.

الگوی حروف به اندازه کافی منحصر به فرد است که معمولاً می توان پاسخ را با استفاده از استراتژی های حذف در شش حدس پیدا کرد، اما واژگان آشنا نیست.


در اینجا یادآوری شما از پاسخ های هفته گذشته است.

Wordle 639 دوشنبه20 مارس: دستکش

Wordle 640 سهشنبه، 21 مارس: سخت است

Wordle 641 چهار شنبه، 22 مارس: لحاف

Wordle 642 پنج شنبه، 23 مارس: STAID

Wordle 643 جمعه، 24 مارس: گروت

Wordle 644 شنبه، 25 مارس: رای دهنده

Wordle 645 یکشنبه، 26 مارس: باز کردن


مارک پرنیس یک تصویرگر، کارگردان هنری و طراح برنده جایزه است. او استودیوی طراحی چند رشته ای OOO را در کنار شریک کارگردان خلاق خود، النا شلنکر، اداره می کند. پرنیس شخصیت و سبک خود را با استفاده از انواع جزئیات، بافت ها و پیام ها به تصاویر برند تزریق می کند. او در مصاحبه ای با It’s Nice That گفت: “من آنقدرها علاقه ای به ساختن تصاویر واضح ندارم، و نمی خواهم در نماد نگاری بصری که بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته است کفش کنم، مگر اینکه کمی پیچ و تاب یا رمز و راز وجود داشته باشد.”


اگر کلمه ای متفاوت از آنچه امروز معرفی شد حل کردید، لطفاً صفحه خود را بازخوانی کنید.

به گفتگو در رسانه های اجتماعی بپیوندید! از هشتگ #wordlereview برای چت کردن با سایر حل کننده ها استفاده کنید.

هر نظری دارید در نظرات بنویسید! لطفا دستورالعمل های جامعه را دنبال کنید:

  • مهربان باش. نظرات برای مدنیت تعدیل می شوند.

  • مشکل فنی دارید؟ لطفاً از دکمه راهنما در منوی تنظیمات برنامه بازی ها استفاده کنید یا به [email protected] ایمیل بزنید.

  • این قوانین اجرا خواهد شد.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

Exploding into Excitement with شرط بندی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک فرصت بی‌نظیر برای پیروزی امروز شما
اهمیت و کاربرد خرید عمده تیشرت مردانه
Elon’s Two Day War with Apple + How to Beat an A.I. Censor + S.B.F.’s ‘Bad Month’ Elon’s Two Day War with Apple + How to Beat an A.I. Censor + S.B.F.’s ‘Bad Month’
بازی انفجار vip: راهی برای پیروزی بزرگ
درباره بازی انفجار: راز محبوبیت و جذابیت این بازی آنلاین
تماس با ما