بازگشت چشمان سانجو سامسون به تیم هند با یک عملکرد قوی دیگر در IPL 2023 | اخبار کریکت

سانجو سامسون، بتمن ویکت بان 28 ساله هندی و کاپیتان راجستان رویالز، بازگشت خود را به زمین کریکت اعلام کرد که باعث هیجان هوادارانش شد. عملکرد تماشایی سامسون او را به یک چراغ الهام برای جوانان و یک بازیکن ثابت در هر بازی که بازی می کند تبدیل کرده است. او ثابت کرده است که یکی از 10 ضربه زن برتر IPL است و در فصل گذشته 458 دوش در 17 بازی به ثمر رساند و از مرز 3500 دوش در IPL عبور کرد.

در سال 2022، سامسون به عنوان کاپیتان تیم هند “A” برای سری ODI آنها در برابر نیوزیلند “A” منصوب شد، جایی که او تیم را به یک پاکسازی در سری سه مسابقه هدایت کرد. او با 138 دوش در این سری بهترین گلزن بود. در همان سال، او خود را به‌عنوان یک ضربه‌زن درجه متوسط ​​و حفاظ دروازه‌بان زیرک دوباره اختراع کرد و جهان را با عملکرد درخشان خود تحت تأثیر قرار داد.

فداکاری و اشتیاق سامسون به عنوان کاپیتان راجستان رویالز نقش مهمی در ایجاد انگیزه در بازیکنانش برای ارائه بهترین ها ایفا کرد. او در دومین فصل خود به عنوان کاپیتان تیم را به فینال IPL هدایت کرد، جایی که آنها با عملکرد قابل توجه خود قلب بسیاری را به دست آوردند. مشاهدات اساسی، تصمیمات تاکتیکی دقیق و مثبت اندیشی تزلزل ناپذیر او نشان می دهد که او یک رهبر زیرک و شجاع است که می داند تیمش برای رسیدن به اهدافش چه نیازی دارد.

با نزدیک شدن به IPL 2023 مورد انتظار، همه کنجکاو هستند که ببینند سامسون چه ترفندهایی در آستین دارد. او همیشه نیرویی بوده است که می‌توان با او در این میدان حساب کرد، چه ضربه زدن، چه نگهدارنده و چه رهبری، و او آماده است تا جادوی خود را یک بار دیگر در میدان پخش کند. بازگشت سامسون به زمین کریکت مطمئناً برای طرفداران کریکت در سراسر جهان لذت بخش خواهد بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم