اگر «داستان کرالا» در ایالت اکران شود، هیچ اتفاقی نمی افتد: کرالا اچ سی | اخبار سینما

کوچی: در روز اکران «داستان کرالا»، دادگاه عالی در حین رسیدگی به دادخواست‌هایی که برای توقیف این فیلم مطرح شده بود، قاطعانه به این نکته اشاره کرد که در ایالتی سکولار مانند کرالا، «هیچ اتفاقی نمی‌افتد».

“اگر فیلم در کرالا اکران شود، هیچ اتفاقی نمی افتد. در بررسی تیزر و پیش نمایش فیلم، چیزی خلاف هیچ دینی وجود ندارد و اسلام در نور ضعیف به تصویر کشیده نمی شود. اشاره ای به داعش و در در این کشور، چندین فیلم وجود داشته است که به داعش اشاره دارد.»

“نمی فهمند که این فیلم چگونه علیه جامعه است زیرا حتی هیئت سانسور گواهینامه داده است. فرض فیلم ماهیت تخیلی دارد و وقتی موضوعات داستانی در گذشته پاک شده است چگونه می توان از نمایش این فیلم جلوگیری کرد. ” از دادگاه پرسید. این فیلم قرار است در 21 اکران در سراسر ایالت اکران شود و برخی از سینماها تصمیم گرفته اند آن را اکران نکنند.

با این حال، اوایل این هفته در میان جنجال‌های شدید پیرامون فیلم، تهیه‌کنندگان فیلم روز سه‌شنبه متوجه شدند که چه چیزی در انتظار است و در جدیدترین تیزرهای آن که در یوتیوب منتشر شد، مقدمه در متن فیلم را تغییر دادند.

در متن، آنها تعداد زنان ناپدید شده را اصلاح کردند. از حدود 32000، آنها آن را به سه زن تغییر دادند که پس از شستشوی مغزی، تغییر مذهب داده و برای مأموریت های تروریستی در هند و خارج از کشور فرستاده شدند.

مشاهدات دادگاه عالی کرالا یک روز پس از آن صورت می گیرد که دادگاه عالی از رسیدگی به یک سری دادخواست، از جمله درخواستی که توسط جمعیت علمای هند، علیه اکران فیلم ارائه شده بود، خودداری کرد. دادگاه عالی از خواهان‌ها خواسته بود به دادگاه عالی مربوطه مراجعه کنند.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان